وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

ایسنا/ نبرد سخت مدعیان برای لیگ برتری شدن

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته سی و یکم لیگ آزادگان با برگزاری ۹ دیدار در روز سه شنبه بیست و دوم فروردین ماه پیگیری می‌شود که در مهمترین دیدار گل گهر سیرجان به مصاف پارس جنوبی جم می‌رود.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ایسنا، هیجان در لیگ یک به اوج خود رسیده و تیم های بالای جدول رقابت شانه به شانه ای برای لیگ برتری شدن پیش روی خودشان دارند. در پایین جدول هم دو تیم فولاد یزد و فجرسپاسی با اینکه اختلاف چهار و پنج امتیازی برای رهایی از سقوط دارند ولی با نمایشی که در چند هفته اخیر از خود به نشان داده اند، مشخص است که نمی خواهند به این آسانی ها سقوط را بپذیرند و تا دقیقه آخر برای بقا می‌جنگند.

اکسین البرز – سپیدرود رشت

این هفته امید تیمهای دوم تا پنجم جدول رده بندی به نبوغ و تاکتیک یحیی گل محمدی است تا بتواند با امتیاز گرفتن از سپیدرود، این تیم را از صدر جدول پایین بکشد.

امید این چهار تیم بیشتر هم می‌شود وقتی بدانند که سپیدرود در جدول بازی های خارج از خانه در رده هشتم قرار گرفته و تمام باخت های این تیم در این دیدارها بوده است. البته این نکته را هم باید در نظر بگیرند که اکسین از دوران اوجش همراه با گل محمدی فاصله گرفته و هفته گذشته مقابل راه آهن بحران زده به تساوی بدون گل رسید.

در مقابل، شاگردان علی نظرمحمدی هفته گذشته در حساس ترین دیدار هفته ، در خانه موفق شدند با یک گل مس کرمان را شکست دهند. در حال حاضر سپیدرود با ۵۴ امتیاز و یک امتیاز اختلاف نسبت به تیم های گل گهر سیرجان، پارس جنوبی و ملوان در رده نخست جدول رده بندی قرار دارد و اکسین البرز با ۴۲ امتیاز جایگاه دهم را به خود اختصاص داده است.

دیدار رفت این دو تیم با شکست دو بر یک اکسین البرز به پایان رسیده بود.

گل گهر سیرجان – پارس جنوبی جم

سیرجانی ها هفته گذشته با شکست سنگین پنج بر یک مقابل خونه به خونه بابل ضمن اینکه نتوانستند فاصله خودشان را با تیم های دوم و سوم جدول رده بندی حفظ کنند، صدر جدول را هم به سپیدرود تقدیم و به رده دوم سقوط کردند تا در حساس ترین هفته ها دچار لغزش شوند. آنها این هفته مقابل پارس جنوبی رده سومی قرار می‌گیرند که با ثبات ترین و یکی از آماده ترین تیم های حاضر در مسابقات هستند. شاگردان مهدی تارتار در تیم پارس جنوبی ۲۰ هفته است که طعم شکست را نچشیده اند و همین مسئله کار را برای گل گهر سیرجان سخت می‌کند.
این دیدار تقابل بهترین خط حمله و خط دفاع لیگ آزادگان هم هست. گل گهر سیرجان با ۴۳ گل زده بهترین خط حمله و پارس جنوبی با تنها ۱۲ گل خورده بهترین خط دفاع لیگ را در اختیار دارند. دیدار رفت این دو تیم با نتیجه ۲ بر صفر به سود پارس جنوبی جم به پایان رسیده است.

ملوان بندر انزلی – مس رفسنجان

ملوان ناآماده نیم فصل دوم که تنها با پیروزی مقابل تیم های پایین جدول توانسته خود را در جمع مدعیان نگه دارد، این هفته مقابل مس رفسنجان رده یازدهمی قرار میگیرد. مس رفسنجان که از روزهای خوبش فاصله گرفته، هنوز هم میتواند گربه سیاه تیم های بالانشین باشد و این هفته هم یقه ملوان را بگیرد.
در حال حاضر ملوان با ۵۳ امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفته و مس رفسنجان با ۳۹ امتیاز جایگاه یازدهم را در اختیار دارد. دیدار رفت این دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسیده است.

مس کرمان – خونه به خونه بابل

مسی ها که در سه هفته گذشته با دو شکست، تقریبا امیدهایش برای لیگ برتری شدن نا امید شده است، این هفته باید به مصاف خونه به خونه ای برود که هفته گذشته گل گهر را گل باران کرد. البته کرمانی ها با توجه به بازی های آسانتری که نسبت به تیمهای بالاتر از خودش پیش رو دارد، کور سوی امیدی برای لیگ برتری شدن دارد.
در حال حاضر مس کرمان با ۴۸ امتیاز در رده پنجم و خونه به خونه بابل با ۴۵ امتیاز در رده هفتم قرار گرفته است. شاگردان منصور ابراهیم زاده می‌دانند که باخت در این دیدار، علاوه بر اینکه تمام امید آنها را از بین می‌برد، باعث از دست رفتن جایگاه پنجمی شان هم می‌شود. دیدار رفت این دو تیم با تساوی بدون گل به پایان رسید.

برنامه کامل دیدارهای هفته سی و یکم لیگ آزادگان به شرح زیر است:

سه شنبه ۲۲ فروردین ماه – ساعت ۱۶:۳۰- هفته ۳۱

نساجی مازندران- آلومینیوم اراک- شهید وطنی- قائم شهر
پیام حیدری- یوسف مغروری-حمید کاوندی-علی احمدی- ناظر: امیر بهرام نقوی

مس کرمان- خونه به خونه مازندران-امام علی- کرمان
محمدرضا اکبریان-سعید علی نژادیان-علیرضا ایلدروم-ابوالفضل گرجی-ناظر: سعادت باغبان

اکسین البرز-سپیدرود رشت- انقلاب- کرج
سید مهدی سید علی-سعید قاسمی-علی دودانگه-مجید محمدی-ناظر:محسن فریمانی

ملوان بندر انزلی-مس رفسنجان-تختی- انزلی
حسن اکرمی-میر یعقوب حجتی-حسین سلیمانی-مرتضی عابدی- ناظر: بهرام مهرپیما

بادران تهران- خیبر خرم آباد-کارگران- تهران
سید مهدی مرجان زاده-حسین مرادی-علی احمدی-روح اله تیموری-ناظر: حمید نظری

گل گهر سیرجان-پارس جنوبی جم بوشهر- اختصاصی گل گهر- سیرجان
موعود بنیادی فر-مهدی عالیقدر-فرهاد مروجی-هادی مسلمی- ناظر: رحیم مهر پیشه

فجر سپاسی شیراز- استقلال اهواز-شهید دستغیب- شیراز
حسین زیاری- قهرمان نجفی-محمدرضا طالبی-عقیل جهانبازی- ناظر: عبدالرسول استادزاده

ایرانجوان بوشهر- فولاد یزد- شهید بهشتی-بوشهر- ساعت ۱۶:۴۵
جواد رحیم زاده-حمید سبحانی-فرهاد خوشنواز-علی سام- ناظر: محمدرضا اسحاقیان

نفت مسجد سلیمان- راه آهن تهران- شهید بهنام- مسجد سلیمان- ساعت ۱۷:۰۰
یاسر همرنگ-امید افخمی- حافظ عظیمی-اشکان رضایی مقدم-ناظر:: حیدر شکور

ایسنا/ نبرد سخت مدعیان برای لیگ برتری شدن
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.