وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

بازدید شهردار رشت از باشگاه سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی-ورزشی سپیدرود – محمد ابراهیم خلیلی عصر شنبه  هشتم شهریور ماه با رفتن به دفتر باشگاه سپیدرود ضمن دیدار با محمد پورمحسن مدیر عامل این تیم با برخی از اعضای هیئت مدیره نیز دیدار و در جلسه ای یک ساعته به بررسی مشکلات این تیم و بیان دیدگاه ها و راهکارهای خود پرداخت.

در این دیدار ابتدا پورمحسن در مورد وضعیت باشگاه و اقدامات صورت گرفته نکاتی رابیان کرد و از برنامه های آینده باشگاه گفت.

سپس خلیلی به بیان دیدگاه هایش پرداخت و داشتن ایمان را شرط اول موفقیت هر تیم ورزشی دانست و افزود: حتماً آن حکایت معروف را شنیده اید که گروهی برای خواندن دعای باران به صحرا رفتند ولی فقط کودکی در این میان با خود چتر به همراه آورده بود. به تعبیری می توان گفت که فقط او به آنچه می خواست انجام دهد و به خدای فرستنده باران ایمان داشت. توکل و ایمان در ورزشکاران از دلایل بزرگ موفقیت آنها می تواند باشد. حتی ورزشکاران غیرمسلمان نیز به این قضیه اعتقاد دارند که باید به قوه ای بالاتر از نیروی بشری توکل داشته باشند.

خلیلی در ادامه گفت: دومین چیزی که ما را در راهمان موفق می سازد اعتماد است. اعتماد متقابل تمام ارکان تیم به یکدیگر و این نکته که حتماً همه دارند در راه تعالی باشگاه حرکت می کنند.

وی افزود: سومین و مهمترین عامل امید است. گروهی که امیدوار نباشد محکوم به شکست است.  خلیلی اظهار امیدواری کرد سپیدرود با ایمان و اعتماد وامید در راه موفقیت گام بردارد.

خلیلی در پایان با اشاره به سرمایه ی اجتماعی ای که ایجاد شده است حمایت از داماش و سپیدرود را وظیفه تمام مسئولین استان دانست و افزود: شهرداری حتماً برنامه های حمایتی از تیم های ورزشی شهر خواهد داشت.

بازدید شهردار رشت از باشگاه سپیدرود
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.