وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

بازیکن سپیدرود: احتمال صعود ایران به دور بعد مسابقات زیاد است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – بازیکن سپیدرود رشت گفت: احتمال صعود تیم ملی ایران به دور بعد مسابقات جام جهانی زیاد است.

به گزارش سایت سپیدرود، حمید ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با بیان اینکه تیم ملی ایران باید با ترکیبی همانند بازی در مقابل تیم ملی‌ مراکش و اسپانیا، در برابر تیم ملی پرتغال قرار بگیرد اظهار داشت: بازی دفاعی و استفاده از ضدحملات در دستور کار بازیکنان تیم ملی قرار دارد.

بازیکن تیم سپیدرود رشت با اشاره به اینکه تیم ملی ایران برای دقایق پایانی بازی برنامه‌ریزی خاصی دارد بیان داشت: انجام بازی دفاعی یکی از کارهایی است که سرمربی تیم ملی ایران برای بازی جام جهانی در نظر گرفته است.

وی با بیان اینکه تیم ملی ایران تغییراتی را در ترکیب خود برای بازی در مقابل پرتغال نسبت به بازی مقابل اسپانیا انجام می‌دهد عنوان داشت: تغییرات در ترکیب تیم ملی ایران می‌تواند در پست‌های مختلف برای رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده انجام شود.

بازیکن تیم سپیدرود رشت با بیان اینکه احتمال صعود تیم ملی ایران به دور بعد مسابقات زیاد است گفت: نوع بازی تیم ملی ایران احتمال صعود این تیم را به دور بعد افزایش داده است و امیدواری زیادی را در بین جامعه فوتبال دوستان ایجاد کرده است.

ملکی با اشاره به اینکه “کریستیانو رونالدو” در مقابل بازیکنان تیم ملی ایران بازی سختی را در پیش دارد افزود: کارلوس کیروش شناخت خوبی نسبت به نوع بازی بازیکنان تیم ملی پرتغال دارد و این مسئله می‌تواند به بازیکنان تیم ملی ایران کمک کند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.