وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

با مصوبه شورای شهر رشت؛ پیگیری های اداره کل ورزش و استانداری گیلان جواب داد!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدروداز آنجا که اداره کل ورزش و جوانان قادر به هزینه کرد در قبال فوتبال و تیم های ورزشی نیست این اعتبارات به شهرداری اختصاص یافته تا با مصوبه شورا در اختیار دو تیم سپیدرود و داماش قرار بگیرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از دیارمیرزا، با تلاش اداره کل ورزش و جوانان گیلان و پیگیری ها و مکاتبات استاندار گیلان با دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، کمک مالی به دو تیم ریشه دار گیلانی اختصاص پیدا کرد.

در متن لایحه آمده است:

«با عنایت به مکانه استاندار محترم کیلان و نامه ریاست محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان، درخصوص مساعدت مالی به تیم های سپیدرود و داماش به استحضار می رساند جهت حمایت مالی از تیم های مذکور بر اساس جلسات برگزار شده و دستور استاندار محترم گیلان، سازمان برنامه و بودجه استان، اعتبارات استانی این شهرداری را از مبلغ  ۵/۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال به /۱۵/۲۰۰/۰۰۰/۰۰۰ بابت حمایت شهرداری از تیم های فوتبال داماش و سپیدرود افزایش داده و از آنجائیکه استفاده از وجوه ابلاغی به شهرداری صرفا در قالب اجرای پروژه های عمرانی امکان پذیر می باشد.

این شهرداری در نظر دارد با توجه به تخصیص مبلغ فوق از محل اعتبارات عمرانی دولتی، نسبت به پرداخت مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری، ردیف ۱۵۰۲۰۷ تحت عنوان کمک به موسسات خصوصی حمایت مالی نماید. شایان ذکر است با توجه به اینکه مبلغ فوق بصورت اسناد خزانه در اختیار شهرداری قرار گرفته است، مبلغ تنزیل اسناد خزانه از منابع داخلی شهرداری از محل ردیف ۱۳۰۱۰۴ تحت عنوان کارمزد سایر اوراق پرداخت خواهد گردید.

لذا با عنایت به تاکید استاندار محترم گیلان در راستای همکاری و مساعدت لازم با تیم های مذکور و اینکه مبلغ مورد اشاره طبق شرح یاد شده به شهرداری تخصیص داده شده است».

گفتنی است، شورای شهر رشت در آخرین جلسه علنی خود درحالی با اکثریت آرا به لایحه کمک مالی به دو تیم سپیدرود و داماش گیلان موافقت کرد که برخی اعضای شورا نسبت به عدم حمایت اداره کل ورزش و جوانان و سایر دستگاه‎ها نسبت به دو تیم باسابقه گیلانی گلایه داشتند.

اما متن این لایحه نشان دهنده این است که اعتبارات مصوب شده با پیگیریهای اداره کل ورزش و جوانان، استاندار گیلان و مذاکرات صورت گرفته توسط سازمان برنامه و بودجه از ماه ها پیش به شهرداری رشت اختصاص پیدا کرده است و از آنجا که اداره کل ورزش و جوانان قادر به هزینه کرد در قبال فوتبال و تیم های ورزشی نیست این اعتبارات به شهرداری اختصاص یافته تا با مصوبه شورا در اختیار دو تیم سپیدرود و داماش قرار بگیرد.

با مصوبه شورای شهر رشت؛ پیگیری های اداره کل ورزش و استانداری گیلان جواب داد!
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.