وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

با پرداخت بخشی از مطالبات سپیدرود، تیر شایعه سازان به سنگ خورد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – با پرداخت بخشی دیگر از مطالبات بازیکنان سپیدرود، دریافتی آنها به ۴۵ درصد رقم قراردادشان رسید.

به گزارش سایت سپیدرود، مدیریت باشگاه سپیدرود بر مبنای وعده ای که پیش از این در جلسه ای با حضور بازیکنان و اعضای کادرفنی داده بود، صبح امروز بخشی دیگر از مطالبات سپیدرودی ها را پرداخت نمود.

بنابراین گزارش، این اتفاق در حالی به وقوع پیوست که در ۲۴ ساعت گذشته برخی از کسانی که پس از روی کار آمدن مالکیت و مدیریت جدید منافع شان در سپیدرود به خطر افتاده بود و دست شان از باشگاه کوتاه شده بود، اقدام به شایعه سازی و ایجاد جو منفی برعلیه سپیدرود کرده بودند.

دامنه فعالیت این افراد تا جایی پیش رفته بود که در یک اتحاد شوم و با برنامه ریزی از پیش طراحی شده از طریق حاشیه سازی و پخش شایعات بی اساس در فضای مجازی قصد دلسرد نمودن مالکیت جدید باشگاه را از تیمداری و بازگشت دوباره خود بر مسند قدرت را داشتند.

با پرداخت مبالغ مورد توافق مدیریت باشگاه با بازیکنان تیر حاشیه سازان به سنگ خورد و آرامش سپیدرود که همیشه خاری در چشم این توطئه گران است به تیم بازگردانده شد تا دوباره بازیکنان به قول و قرار مدیریت باشگاه اعتماد و اطمینان نموده و با قدرت در جهت پیروزی و کسب نتایج‌ از تمام توان خود استفاده نمایند.

افراد حاشیه سازی که در تمام سال های گذشته حضورشان به جز شکست و درجا زدن برای فوتبال رشت، حاصلی نداشت و خود را از پیرامون هر دو تیم محبوب رشت طرد شده می بینند و در کارنامه شان به جز سقوط های متوالی، دلسرد کردن افراد دلسوز از تیمداری به کرات دیده می شود، باید بدانند که صبوری جامعه ی فوتبال برای عدم افشای جلسات شبانه و دسیسه های روزانه شان همیشگی نخواهد بود.

آقایانی که ریشه ای در این شهر ندارند و شوربختانه همیشه باید باشند و حاصل حضورشان واژه ی تلخ شکست است و بس.

در شرایطی که تمامی قشرهای جامعه در شرایط سخت اقتصادی قرار دارند، افراد انگشت شماری پیدا می شوند که با تکیه بر جیب شخصی و بدون کمک گرفتن از منابع دولتی در فوتبال همیشه مظلوم کلانشهر رشت حضور پیدا کنند و بی تردید فراری دادن آنها جز شکست حاصلی نخواهد داشت.

با پرداخت بخشی از مطالبات سپیدرود، تیر شایعه سازان به سنگ خورد
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.