وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

بخش دوم گزارش تصویری از حواشی سپیدرود رشت – پیام مشهد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبازیکنان سپیدرود در ابتدای بازی با بنری به مناسبت گرامی داشت صدمین سالگرد شهادت مبرزاکوچک خان وارد زمین شدند.

داور در همان دقایق ابتدایی مسابقه را به دلیل حضور چند نفر تماشاگر متوقف کرد و این در حالی است که سپیدرود در دو بازی متوالی خارج از خانه خود با حضور تعداد زیادی از هواداران تیم های میزبان در بوشهر و کرج روبرو بود!

دیدار تیم های پیام توس مشهد با سپیدرود رشت را مسعود میرنظام با کمک های هادی انجام و بابک بهادری قضاوت کردند و پیمان پاپی هم داور چهارم بود و این در حالی است که پیش از این محمد معافی داور پر اشتباه مسابقه شهدای رزکان با سپیدرود رشت داور این دیدار اعلام شده بود و کمک های همان مسابقه محمدرضا طبری و حسین دامچی قرار بود وی را همراهی کنند و داور چهارم هم محمد حسین یحیی زاده مشخص شده بود.

معین تقوی کاپیتان امروز سپیدرود با پیراهنی در پاسداشت یاد شهید بابک نوری هریس که در ۲۸ آبان سال ۹۶ به شهادت رسید، یاد او را گرامی داشت.

تلاش ها و رایزنی های سید مهدی آقازاده مدیرعامل سپیدرود و پشتکار و ممارست و عشق هواداران سپیدرود به بار نشست تا پس از مدتها هواداران سپیدرود در ورزشگاه حضور داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.