وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

بخش پایانی گزارش تصویری سپیدرود رشت – شهدای بابلسر

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودسپیدرود در این مسابقه برای نخستین بار از آیدین مسعودی به جای مصطفی زینعلی در ترکیب اصلی تیم درون دروازه استفاده کرد. مسعودی که به دلیل مصدومیت بازی های ابتدایی فصل را از دست داد، فوتبالش را از باشگاه سپیدرود آغاز کرده، فرزند پرویز خان مسعودی دروازه بان نامدار سپیدرود در دهه ی ۶۰ می باشد.

خیل مصدومان سپیدرود از ابتدای فصل بدجوری دست اشجاری را در پوست گردوه گذاشته و کار را برای سپیدرود سخت کرده است. سپیدرود در این بازی هم با تعداد زیادی بازیکن مصدوم همراه بود که نمی توانستند به میدان بروند. مهیار نوری، حسین افرین زاد، معین تقوی، رضا فخری، شایان عاشورنژاد و نیما عمویی از جمله بازیکنان مصدوم و غایب سپیدرود در بابلسر بودند.

در حالی که گفته می شد این بازی از شبکه مازندران به صورت زنده پخش می شود به ناگهان پخش زنده این مسابقه از دستور کار خارج شد!

وضعیت زمین ورزشگاه علیزاده بابلسر در حد لیگ محلات هم نبود و بارش چند روز اخیر هم شرابط را وخیم تر کرد و تا دقایقی قبل از آغاز مسابقه کارگران شهرداری مشغول خشک کردن آب زمین با همان روش های سنتی ابر و تی و فرغون بودند که نتیجه ای جز لجنی شدن زمین نداشت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.