وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه ادامه مسابقات لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه ادامه مسابقات لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ به شرح زیر است:

ادامه هفته پنجم

چهارشنبه اول بهمن ۹۹

ملی حفاری اهواز – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴- ورزشگاه  اختصاصی حفاری اهواز
مس نوین کرمان – علم و ادب تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  امام علی (ع ) کرمان
ایرانجوان بوشهر- شهرداری همدان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  بهشتی بوشهر
اسپاد تهران(خیبر)-ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  کشوری تهران
اتحاد کامیاران – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  آزادی کامیاران
مس شهربابک – شهیدقندی یزد – ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا مس شهربابک
شمس آذر(کاسپین)قزوین – شهرداری بم- ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردار آزادگان قزوین
پاس همدان – شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان
نفت امیدیه – شهدا بابلسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا نفت امیدیه

پنجشنبه ۲ بهمن ۹۹

اترک بجنورد – سردار بوکان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی بجنورد
نیروی زمینی تهران – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران

هفته ششم

سه شنبه ۷ بهمن ۹۹

ملی حفاری اهواز – اتحاد کامیاران – ساعت ۱۴- ورزشگاه  اختصاصی حفاری اهواز
علم و ادب تبریز – نفت و گاز گچساران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهرداری تبریز
امید گناوه – اسپاد تهران(خیبر) – ساعت ۱۴- ورزشگاه  سراجی گناوه
شهرداری همدان – محتشم (آذرکوثر) تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  قدس همدان
ویستا توربین تهران – ایرانجوان بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران

چهارشنبه ۸ بهمن ۹۹

سپیدرود رشت – فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردار جنگل رشت

شهرداری بندرعباس – مس نوین کرمان – ساعت ۱۴- ورزشگاه  خلیج فارس بندرعباس
میلاد مهر تهران – اترک بجنورد- ساعت ۱۴- ورزشگاه  کشوری تهران
سردار بوکان – شمس آذر(کاسپین) قزوین- ساعت ۱۴- ورزشگاه  خاتم الانبیاء بوکان
شاهین بندرعامری – نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا اهرم تنگستان
شهیدقندی یزد – پاس همدان- ساعت ۱۴- ورزشگاه  نصیری یزد
شهدا بابلسر – مس شهربابک- ساعت ۱۴- ورزشگاه  علیزاده بابلسر
نفت امیدیه – عقاب تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا نفت امیدیه
شهرداری بم – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  متعاقبا اعلام میگردد

هفته هفتم

دوشنبه ۱۳ بهمن ۹۹

اتحاد کامیاران – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴- ورزشگاه  آزادی کامیاران

عقاب تهران – شهرداری بم- ساعت ۱۴- ورزشگاه  عطرسیب باقرشهر
ایرانجوان بوشهر – امید گناوه – ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  بهشتی بوشهر
اسپاد تهران (خیبر) -علم و ادب تبریز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  کشوری تهران
محتشم(آذرکوثر)تبریز – ویستاتوربین تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهرداری تبریز

سه شنبه ۱۴ بهمن ۹۹

فولادنوین اهواز – شهرداری همدان- ساعت ۱۴:۱۵- ورزشگاه  اختصاصی فولاد اهواز
نفت و گاز گچساران – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدانفت گچساران
مس نوین کرمان – ملی حفاری اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه  امام علی(ع) کرمان
مس شهربابک – نفت امیدیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه  شهدا مس شهربابک
اترک بجنورد – شاهین بندرعامری بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  تختی بجنورد
نیروی زمینی تهران – شهیدقندی یزد- ساعت ۱۴- ورزشگاه  غدیر تهران
شمس آذر(کاسپین) – میلاد مهر تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه  سردارآزادگان قزوین
پاس همدان – شهدا بابلسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه  حاجی بابایی همدان
شهرداری ماهشهر – سردار بوکان- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه  شهدا ماهشهر

برنامه ادامه مسابقات لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.