وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه بازیهای لیگ دسته سوم از هفته نهم تا دوازدهم

وب سایت رسمی فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات لیگ دسته سوم کشور (جام آزدگان) فصل ورزشی 94-93 از هفته نهم تا دوازدهم را اعلام کرد.

به گزرش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت و به نقل از وب سایت سازمان لیگ، تاریخ نقل و انتقالات نیم فصل مرحله دوم لیگ دسته سوم کشور فصل 94-93، از روز شنبه مورخ 93/12/16 تا روز دوشنبه مورخ 93/12/25 اعلام می شود و در این مدت یاشگاه ها می توانند با رعایت مقررات با بازیکنان جدید واجد الشرایط” حداکثر تا سقف 7 بازیکن طبق ماده 6 آیین نامه نقل و انتقالات فدراسیون فوتبال انعقاد شود.
لازم به ذکر است کمیته مسابقات از ارائه خدمات به تیم هایی که دارای بدهی به اشخاص حقیقی و یا حقوقی می باشند و یا تعهدات خود به فدراسیون را انجام نداده اند، معذور است.
برنامه مسابقات هفته نهم تا دوازدهم لیگ دسته سوم به شرح زیر می باشد:
هفته نهم
دوشنبه 93/12/4 ساعت 14
امید حسن آباد – عمارت گرگان – شهرداری حسن آباد تهران
شهید کریمی جویبار- دریای بابل – شهید کریمی جویبار
محیا محراب سواد کوه – چوکای تالش – شهید وطنی قائم شهر
شهرداری فومن – مقاومت تهران – آزادی فومن
شهدای ساری – رهپویان رضوان شهر- شهید متقی ساری
شهرداری لنگرود – ایرانداد تهران – شهدا لنگرود
سه شنبه 93/12/5 ساعت 14:15
شهرداری اراک – شهرداری فیروزآباد – امام خمینی اراک
پویندگان تلاش مرودشت – آرمان کارا شیراز- تختی مرودشت
برق شیراز- فرهنگ رامهرمز- اختصاصی برق شیراز
نفتون مسجد سلیمان – شاهین بوشهر- اختصاصی نفتون مسجد سلیمان
میناب طیور هرمزگان – شهرداری ماهشهر- شهرداری میناب
پرسپولیس زاهدان – استانداری کرمانشاه – المپیک زاهدان
هفته دهم
یکشنبه 93/12/10 ساعت 14
شهید کریمی جویبار – امید حسن آباد – شهید کریمی جویبار
چوکای تالش – عمارت گرگان – پوریای ولی تالش
دریای بابل – شهرداری فومن – هفتم تیر بابل
رهپویان رضوانشهر- محیا محراب سواد کوه – معلم رضوانشهر
مقاومت تهران – شهرداری لنگرود- شیرودی 2 تهران
ایرانداد تهران – شهدای ساری – هویزه تهران
دوشنبه 93/12/11 ساعت14:15
پویندگان تلاش مرودشت – شهرداری اراک – تختی مرودشت
فرهنگ رامهرمز- شهرداری فیروزآباد – تختی رامهرمز
آرمان کارا شیراز- نفتون مسجد سلیمان – حافظیه شیراز
شهرداری ماهشهر- برق شیراز- شهدا ماهشهر
شاهین بوشهر- پرسپولیس زاهدان – شهید بهشتی بوشهر
استانداری کرمانشاه – میناب طیور هرمزگان – آزادی کرمانشاه
هفته یازدهم
شنبه 93/12/16 ساعت 14
امید حسن آباد – چوکای تالش – شهرداری حسن آباد تهران
شهرداری فومن – شهید کریمی جویبار- آزادی فومن
عمارت گرگان – رهپویان رضوانشهر- آزادی گرگان
شهرداری لنگرود – دریای بابل – شهدا لنگرود
شهدای ساری – مقاومت تهران – شهید متقی ساری
یکشنبه 93/12/17 ساعت 14
محیا محراب سواد کوه – ایرانداد تهران – شهید وطنی قائم شهر
یکشنبه 93/12/17 ساعت 14:15
شهرداری اراک – فرهنگ رامهرمز – امام خمینی اراک
نفتون مسجد سلیمان – پویندگان تلاش مرودشت – اختصاصی نفتون مسجد سلیمان
شهرداری فیروزآباد – شهرداری ماهشهر- تختی فیروزآباد
پرسپولیس زاهدان – آرمان کارا شیراز – المپیک زاهدان
برق شیراز- استانداری کرمانشاه – اختصاصی برق شیراز
میناب طیور هرمزگان – شاهین بوشهر – شهرداری میناب
هفته دوازهم
یکشنبه 93/12/24 ساعت14
امید حسن آباد – شهرداری فومن – شهرداری حسن آباد تهران
رهپویان رضوانشهر- چوکای تالش – معلم رضوانشهر
شهید کریمی جویبار – شهرداری لنگرود – شهید کریمی جویبار
ایرانداد تهران – عمارت گرگان – هویزه تهران
دریای بابل – شهدای ساری – هفتم تیر بابل
مقاومت تهران – محیا محراب سواد کوه – شیرودی 2 تهران
دوشنبه93/12/25 ساعت 14:15
شهرداری اراک – نفتون مسجد سلیمان – امام خمینی اراک
شهرداری ماهشهر- فرهنگ رامهرمز- شهدا ماهشهر
پویندگان تلاش مرودشت – پرسپولیس زاهدان – تختی مرودشت
استانداری کرمانشاه – شهرداری فیروزآباد – آزادی کرمانشاه
آرمان کارا شیراز- میناب طیور هرمزگان – حافظیه شیراز
شاهین بوشهر- برق شیراز – شهید بهشتی بوشهر

برنامه بازیهای لیگ دسته سوم از هفته نهم تا دوازدهم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.