وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه سه هفته پایانی لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های ۲۴ تا ۲۶ لیگ دسته دوم باشگاه های کشور اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته بیست و چهارم:

دوشنبه ۲۶ اردیبهشت

سپیدرود رشت – شهرداری بم  – ۱۹:۴۵- ورزشگاه سردارجنگل رشت

آبی پوشان تهران – شهدا بابلسر – ساعت۱۷:۱۵- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
شهدا رزکان البرز – مناطق نفت خیز جنوب – ۱۹:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج
ایرانجوان بوشهر – بعثت کرمانشاه – ۱۹:۴۵- ورزشگاه مهدوی بوشهر
پیام توس مشهد – شهرداری بندرعباس  – ۱۹:۴۵- ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
نیروی زمینی تهران – چوکا تالش  – ۲۰- ورزشگاه غدیر تهران
شهرداری ماهشهر –  شهیداورکی اسلامشهر– ۲۰- ورزشگاه شهدا ماهشهر

یکشنبه اول خرداد

فولاد نوین اهواز –  عقاب تهران – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
شهرداری نوشهر – پاس همدان – ورزشگاه شهدا نوشهر
شهیدقندی یزد – مهیار ایمان سبز فارس – ورزشگاه نصیری یزد
اسپاد تهران – نود ارومیه – ورزشگاه امام رضا(ع) تهران
مس نوین کرمان – خلیج فارس ماهشهر – ورزشگاه شهرداری کرمان
ون پارس اصفهان – شاهین بندرعامری- ورزشگاه فولادشهر فولادشهر

هفته بیست و پنجم

سه شنبه ۳ خرداد

بعثت کرمانشاه – سپیدرود رشت – ورزشگاه آزادی کرمانشاه

شهرداری ماهشهر – شهدا رزکان البرز – ورزشگاه شهدا ماهشهر
چوکا تالش – مناطق نفت خیز جنوب- ورزشگاه پوریاولی تالش
شهدا بابلسر – نیروی زمینی تهران – ورزشگاه علیزاده بابلسر
شهرداری بم – پیام وحدت مشهد- ورزشگاه فجر بم
شهرداری بندرعباس – آبی پوشان تهران – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
شهیداورکی اسلامشهر – ایرانجوان بوشهر – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

دوشنبه ۹ خرداد

فولادنوین اهواز-  مس نوین کرمان- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
شاهین بندرعامری – اسپاد تهران  – ورزشگاه مهدوی بوشهر
عقاب تهران – شهرداری نوشهر   – ورزشگاه غدیر تهران
پاس همدان – اترک بجنورد  – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
مهیارایمان سبز فارس – ون پارس اصفهان – ورزشگاه دستغیب شیراز
نود ارومیه – خلیج فارس ماهشهر  – ورزشگاه باکری ارومیه

هفته بیست و ششم

چهارشنبه ۱۱ خرداد

سپیدرود رشت – شهیداورکی اسلامشهر – ورزشگاه سردار جنگل رشت

شهدا رزکان البرز-  چوکا تالش- ورزشگاه انقلاب کرج
مناطق نفت خیز جنوب – شهدا بابلسر- ورزشگاه شهدانفت گچساران
آبی پوشان تهران – شهرداری بم  – ورزشگاه شهدا اسلامشهر
پیام توس مشهد – بعثت کرمانشاه  – ورزشگاه ثامن الائمه مشهد
نیروی زمینی تهران – شهرداری بندرعباس – ورزشگاه غدیر تهران
ایرانجوان بوشهر – شهرداری ماهشهر  – ورزشگاه مهدوی بوشهر

دوشنبه ۱۶ خرداد

خلیج فارس ماهشهر – شاهین بندرعامری  – ورزشگاه شهدا ماهشهر
اسپاد تهران – مهیار ایمان سبز فارس – ورزشگاه امام رضا(ع) تهران
شهیدقندی یزد – پاس همدان  – ورزشگاه نصیری یزد
مس نوین کرمان – نود ارومیه – ورزشگاه شهرداری کرمان
اترک بجنورد – عقاب تهران – ورزشگاه تختی بجنورد
شهرداری نوشهر- فولادنوین اهواز – ورزشگاه شهدا نوشهر

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.