وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه بازی های شش هفته نخست دور برگشت سپیدرود

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه هفته دهم تا پانزدهم لیگ دسته دوم را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت و به نقل از سایت سازمان لیگ، کمیته مسابقات سازمان لیگ برنام هفته دهم تا پانزدهم لیگ دسته دوم را به شرح زیر اعلام کرد.

در ضمن زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ دسته دوم از تاریخ ۲۹ آذر ماه لغایت ۲۳ دی ماه است:

هفته دهم چهارشنبه ۱۹ آذر ماه

سپیدرود رشت- شهرداری زنجان ساعت 14:15

خونه به خونه مازندران- شهرداری دزفول

شهرداری جویبار- الوند همدان

کاسپین قزوین- پرسپولیس گناوه

آراد اصفهان- خیبر خرم آباد

نسل ابومسلم رهپویان مشهد- پیام وحدت مشهد

کارگر بنه گز- ایرنجوان خورموج

این دیدارها ساعت ۱۴ برگزار می‌شود.

کارون اهواز- آلومینیوم اراک

صنعت نفت نوین آبادان- ماشین سازی تبریز

ملی حفاری اهواز- آدر خودرو قم

بعثت کرمانشاه- هامون سازه زاهدان

نفت امیدیه- تربیت ایلام

شهرداری کامیاران- استقلال آبی ب تهران

شهرداری ارومیه- خلخال دشت اردبیل

این دیدار ها ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه آغاز می‌شود.

پنجشنبه ۳۰ آذر ماه

هف سمنان – بهمن شیراز

شاهین کیش- پارس جنوبی جم

صنعت ساری- ملی پوشان تبریز

هفته یازدهم چهارشنبه ۲۶ آذر ماه

خونه به خونه مازندران – سپید رود رشت – ساعت 14

گرند بجنورد- شهرداری جویبار

شهرداری دزفول- الوند همدان

شهرداری زنجان- هف سمنان

پرسپولیس گناوه- آراد اصفهان

پارس جنوبی جم- ملی حفاری اهواز

هامون سازه زاهدان- نسل ابومسلم رهپویان

پیام وحدت مشهد- شاهین کیش

شهرداری یاسوج-تربیت ایلام

استقلال آبی ب تهران- کارگر بنه گز

ایرانجوان خورموج- شهرداری ارومیه

این دیدارها ساعت ۱۴ آغاز می شود.

کارون اهواز- کاسپین قزوین

خیبرخرم آباد- شهدا شهرکرد

ماشین سازی تبریز- آذرخودرو قم

صنعت نفت نوین آبادان بعثت کرمانشاه

خلخال دشت اردبیل- نفت امیدیه

پنجشنبه ۲۷ آذر ماه

آلومینیوم اراک- ملی پوشان تبریز

این دیدار ساعت ۱۴ آغاز می شود.

هفته دوازدهم یکشنبه ۱۴ دی ماه

سپیدرود رشت- شهرداری دزفول – ساعت 14:15

هف سمنان- خونه به خونه مازندران

شهرداری جویبار- بهمن شیراز

کاسپین قزوین- آلومینیوم اراک

آراد اصفهان- کارون اهواز

صنعت ساری- خیبرخرم آباد

شهدای شهرکرد- پرسپولیس گناوه

آذرخودرو قم- پارس جنوبی جم

نسل ابومسلم رهپویان مشهد- صنعت نوین نفت آبادان

شاهین کیش- هامون سازه زاهدان

شهرداری کامیاران – شهداری یاسوج

این دیدارها ساعت ۱۴ آغاز می شود.

بعثت کرمانشاه- ماشین سازی تبریز

ملی حفاری اهواز- پیام وحدت مشهد

تربیت ایلام- خلخال دشت اردبیل

نفت امیدیه- ایرانجوان خورموج

شهرداری ارومیه- استقلال آبی به تهران

الوند همدان- گرند بجنورد

این دیدارها ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه آغاز می شود.

هفته سیزدهم شنبه ۲۰ دی ماه

سپیدرود رشت – هفت سمنان – ساعت 14

بهمن شیراز- الوند همدان

شهرداری زنجان- شهرداری جویبار

کاسپین قزوین- آراد اصفهان

پرسپولیس گناوه- صنعت ساری

پیام وحدت مشهد- آذرخودرو قم

هامون سازه زاهدان- ملی حفاری اهواز

استقلال آبی ب تهران- نفت امیدیه

شهرداری کامیاران- کارگر بنه گز

ایرانجوان خورموج- تربیت ایلام

این دیدارها ساعت ۱۴ برگزار می شود.

بعثت کرمانشاه-نسل ابومسلم رهپویان

صنعت نفت نوین آبادان- شاهین کیش

خیبرخرم آباد- ملی پوشان تبریز

کارون اهواز- شهدا شهرکرد

یکشنبه ۲۱ دی ماه

شهرداری یاسوج – خلخال دشت اردبیل

ماشین سازی تبریز- پارس جنوبی جم

شهرداری دزفول- گرند بجنورد

هفته چهاردهم شنبه ۲۷ دی ماه

سپیدرود به دلیل حذف گهر دورود در این هفته استراحت دارد.

هف سمنان- شهرداری دزفول

گرند بجنورد- بهمن شیراز

شهرداری جویبار- خونه به خونه مازندران

آراد اصفهان- آلومینیوم اراک

شهداشهر کرد- کاسپین قزوین

صنعت ساری- کارون اهواز

نسل ابومسلم رهپویان مشهد- ماشین سازی تبریز

شاهین کیش- بعثت کرمانشاه

آذرخودرو قم- هامون سازه زاهدان

این دیدارها ساعت ۱۴ آغاز می شود.

ملی پوشان تبریز- پرسپولیس گناوه

پارس جنوبی جم- پیام وحدت مشهد

ملی حفاری اهواز- صنعت نفت نوین آبادان

کارگر بنه گز- شهرداری یاسوج

خلخال دشت اردبیل- ایرانجوان خورموج

شهرداری ارومیه- شهرداری کامیاران

تربیت ایلام- استقلال آبی ب تهران

الوند همدان- شهرداری زنجان

این دیدارها ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه آغاز می شود.

هفته پانزدهم شنبه ۴ بهمن ماه

سپیدرود رشت- شهرداری جویبار – ساعت 14:15

خونه به خونه مازندران- الوند همدان

شهرداری زنجان- گرند بجنورد

شهرداری دزفول- بهمن شیراز

هامون سازه زاهدان- پارس جنوبی جم

آلومینیوم اراک- خیبر خرم آباد

نسل ابومسلم رهپویان مشهد- شاهین کیش

این دیدارهای از ساعت ۱۴ آغاز می شود.

کارگر بنه گز-شهرداری ارومیه

آراد اصفهان- شهدا شهر کرد

شهرداری یاسوج- ایرانجوان خورموج

استقلال آبی ب تهران- خلخال دشت اردبیل

شهرداری کامیاران- نفت امیدیه

کاسپین قزوین- صنعت ساری

این دیدارها ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه آغاز می شود.

ماشین سازی تبریز- پیام وحدت مشهد

بعثت کرمانشاه- ملی حفاری اهواز

صنعت نفت نوین آبادان- آذر خودرو قم

کارون اهواز- ملی پوشان تبریز

این دیدارها ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه آغاز می شود.

برنامه بازی های شش هفته نخست دور برگشت سپیدرود
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

4 دیدگاه ارسال شده است

  • حمید گفت:

    خوشبختانه تنها مسیر دور ذزفول و بازی در یکشنبه هست که تیم با پرواز مستقیم جمعه رشت-اهواز میتونه بره ذزفول وخستگی کمتر میشه

  • محمود گفت:

    دمشگرم از الان به بعد از 5 بازي بعديمون 4 تاشو تو جهنّم سبز عضدي داريم

  • محمود گفت:

    ما تارنماي هواداري جهت گفتگو با ديگر عزيزاي طرفدارِ سپيدرودِ كبير ميخواهيم

    ما تلرنما ميخواهيم

  • مجتبی گفت:

    دوست من ( آقا حمید ) سپیدرود تو دزفول 5 بر1 شهرداری این شهر و در هم کوبید , و دیگه نیاز نیست بره دزفول
    به امید پیروزی (برند) معتبر فوتبال شمال