وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ دسته دوم اعلام شد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.

برنامه مسابقات به شرح زیر است:

*هفته نخست: یکشنبه ۱۰ مهر

پیام توس مشهد – شهرداری نوشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه ثامن الائمه  مشهد

مس نوین کرمان-داماشیان گیلان – ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

آریو اسلامشهر-شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه امام خمینی    اسلامشهر

شهدای رزکان کرج-شهدای بابلسر- ساعت ۱۶- ورزشگاه انقلاب کرج

شهید قندی یزد-شهرداری بم- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد

شهرداری ماهشهر-نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

شاهین شهرداری بوشهر-مناطق نفت خیز جنوب- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه    شهید مهدوی     بوشهر

فولاد نوین اهواز-نود ارومیه- ساعت ۱۸- ورزشگاه اختصاصی فولاد    اهواز

دوشنبه یازده مهر

اترک بجنورد – پانیک تالش- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی بجنورد

ویستا توربین تهران-ایمان سبز شیراز – ساعت ۱۶- ورزشگاه غدیر تهران

سپیدرود رشت – شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۶- ورزشگاه سردار جنگل   رشت

اسپاد الوند تهران-بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۶- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

مس سونگون (خلیج فارس ماهشهر) -ماشین سازی تبریز- ساعت ۱۶- ورزشگاه سردار سلیمانی  تبریز

فولاد هرمزگان-پاس همدان- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس    بندرعباس

*هفته دوم: یکشنبه ۱۷ مهر

شهرداری بم-شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

داماشیان گیلان – آریو اسلامشهر- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه سردارجنگل رشت

شهرداری نوشهر-شهدای رزکان کرج- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهدا نوشهر

نیروی زمینی تهران-شهید قندی یزد-  ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران

مناطق نفت خیز جنوب-مس نوین کرمان- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه شهدای صنعت نفت گچساران

شهرداری بندرعباس-پیام توس مشهد- ساعت ۱۶:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس  بندرعباس

دوشنبه ۱۸ مهر

شهدای بابلسر-شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

شهید اورکی اسلامشهر-اسپاد الوند تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام خمینی  اسلامشهر

پانیک تالش-ویستا توربین تهران- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش

پاس همدان – سپیدرود رشت- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی  همدان

ماشین سازی تبریز-اترک بجنورد- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

نود ارومیه-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه تختی   ارومیه

بعثت کرمانشاه-مس سونگون(خلیج فارس ماهشهر) ۱۵:۳۰- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

ایمان سبز شیراز-فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه حافظیه شیراز

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.