وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه مسابقات هفته های سوم تا ششم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های سوم تا ششم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته سوم

شنبه ۲۳ مهر

آریو اسلامشهر – مناطق نفت خیز جنوب – ساعت ۱۵- ورزشگاه امام خمینی (ره) اسلامشهر
شهرداری نوشهر- شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهدا نوشهر
شهدای رزکان کرج- شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۵- ورزشگاه انقلاب کرج
شهید قندی یزد- شهدای بابلسر – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
کیان سام بابل(پیام توس مشهد) – داماشیان گیلان – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه هفت تیر بابل
مس نوین کرمان- شهرداری بم- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه
شاهین شهرداری بوشهر- نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

یکشنبه ۲۴ مهر

فولاد هرمزگان – سپیدرود رشت- ساعت ۱۵- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

نود ارومیه-ایمان سبز شیراز- ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی ارومیه
مس سونگون-شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز
اسپاد الوند تهران-پاس همدان- ساعت ۱۵- ورزشگاه امام رضا(ع) تهران
ویستا توربین تهران-ماشین سازی تبریز- ساعت ۱۵- ورزشگاه غدیر تهران
اترک بجنورد-بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه تختی بجنورد
فولاد نوین اهواز-پانیک تالش- ساعت ۱۵:۳۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

هفته چهارم

آدینه ۲۹ مهر

شهرداری بم-آریو اسلامشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
نیروی زمینی تهران-مس نوین کرمان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه غدیر تهران
داماشیان گیلان – شهرداری نوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
مناطق نفت خیز جنوب-کیان سام بابل(پیام توس مشهد) – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهدای صنعت نفت گچساران
شهرداری ماهشهر-شهید قندی یزد- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
شهرداری بندرعباس-شهدای رزکان کرج- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
شهدای بابلسر-شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد

شنبه ۳۰ مهر

سپید رود رشت – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

پانیک تالش-نود ارومیه- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش
شهید اورکی اسلامشهر-اترک بجنورد – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر
بعثت کرمانشاه-ویستا توربین تهران- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
پاس همدان-مس سونگون- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان
ایمان سبز شیراز-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه بعثت شیراز
ماشین سازی تبریز-فولادنوین اهواز- ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه شهرداری تبریز

هفته پنجم

پنجشنبه ۵ آبان

شاهین شهرداری بوشهر-شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر
شهدای رزکان کرج-شهید قندی یزد- ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
مس نوین کرمان-شهدای بابلسر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید زینلی سرچشمه
شهرداری نوشهر-مناطق نفت خیز جنوب- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا نوشهر
داماشیان گیلان-شهرداری بندر عباس- ساعت ۱۴- ورزشگاه سردار جنگل رشت
آریو اسلامشهر-نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام خمینی(ره) اسلامشهر
کیان سام بابل(پیام توس مشهد)-شهرداری بم- ساعت ۱۴- ورزشگاه هفت تیر بابل

آدینه ۶ آبان

مس سونگون – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردار سلیمانی تبریز

ویستا توربین تهران-شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
پانیک تالش-ایمان سبز شیراز- ساعت ۱۴- ورزشگاه پوریای ولی تالش
اترک بجنورد – پاس همدان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی بجنورد
فولاد هرمزگان – اسپاد الوند تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
فولاد نوین اهواز-بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۴- ورزشگاهاختصاصی فولاد اهواز
نود ارومیه-ماشین سازی تبریز – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی ارومیه

هفته ششم

چهارشنبه ۱۱ آبان

شهدای رزکان کرج – داماشیان گیلان – ساعت ۱۴- ورزشگاه انقلاب کرج
مناطق نفت خیز جنوب – شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدای صنعت نفت  گچساران
شهرداری ماهشهر-مس نوین کرمان- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
شهرداری بم-شهرداری نوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
نیروی زمینی تهران-کیان سام بابل(پیام توس مشهد) – ساعت ۱۴- ورزشگاه غدیر تهران
شهدای بابلسر-اریو اسلامشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه متعاقبا اعلام میگردد
شهید قندی یزد-شاهین شهرداری بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید قندی یزد

پنجشنبه ۱۲ آبان

سپیدرود رشت – اترک بجنورد – ساعت ۱۴ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

ماشین سازی تبریز-ایمان سبز شیراز – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهرداری تبریز
اسپاد الوند تهران-مس سونگون – ساعت ۱۴- ورزشگاه امام رضا(ع) تهران
فولاد هرمزگان-پانیک تالش- ساعت ۱۴- ورزشگاه خلیج فارس  بندرعباس
بعثت کرمانشاه-نود ارومیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
پاس همدان-ویستا توربین تهران – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
شهید اورکی اسلامشهر-فولاد وین اهواز- ساعت ۱۴- ورزشگاه امام خمینی (ره) اسلامشهر

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.