وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه مسابقات هفته های هشتم تا یازدهم لیگ دسته اول امید

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های هشتم تا یازدهم لیگ دسته اول امید در گروه های سه گانه باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات در گروه های سه گانه به شرح زیر است:

گروه اول:

هفته دهم

سه شنبه ۲۱ آذر

نیکاپارس چالوس – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهدا  چالوس

رایکا بابل – پادساری – ساعت ۱۴- ورزشگاه چمران آمل

پرسپولیس قائمشهر – نود ارومیه – ساعت ۱۴- ورزشگاه سیمرغ قائمشهر

چهارشنبه ۲۲ آذر

وشتانی آمل – اروم کیا ارومیه – ساعت ۱۴- ورزشگاه چمران آمل

هفته یازدهم

دوشنبه ۲۷ آذر

نود ارومیه – نیکا پارس چالوس- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه تختی ارومیه

سه شنبه ۲۸ آذر

سپیدرود رشت –  وشتانی آمل – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه سردار جنگل رشت

گسترش فوتبال تبریز – رایکا بابل- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه سردرود تبریز

پاد ساری – پرسپولیس قائمشهر- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه شهدا ماکران میاندرود

گروه دوم

هفته هشتم

آدینه ۲۴ آذر

مس شهر بابک – گل گهر سیرجان- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بابک

آبی پوشان اراک – آرامش مشهد – ساعت ۱۴- ورزشگاه پنج مرداد اراک

شنبه ۲۵ آذر

مقاومت کوثر تهران – استقلال تهران- ساعت ۱۴- ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

فجر شهید سپاسی- طلاییه شیراز- ساعت ۱۶- ورزشگاه دستغیب شیراز

هفته نهم

پنجشنبه ۳۰ آذر

مقاومت کوثر تهران – فجر شهید سپاسی- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

آدینه اول دی

آرامش مشهد – مس شهر بابک – ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد

شنبه ۲ دی

طلاییه شیراز -آبی پوشان اراک- ساعت ۱۳- ورزشگاه دستغیب شیراز

استقلال تهران -گل گهر سیرجان- ساعت ۱۳:۴۵- ورزشگاه امام رضا تهران

گروه سه

مس شهر بابک – گل گهر سیرجان – ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید سلیمانی شهر بابک

آبی پوشان اراک – آرامش مشهد – ساعت ۱۴- ورزشگاه پنج مرداد اراک

هفته هشتم

پنجشنبه ۲۳ آذر

نفت امیدیه – استقلال خوزستان – ساعت ۱۴- ورزشگاه اختصاصی امیدیه امیدیه

آدینه ۲۴ آذر

ماهان فسا – شهرراز شیراز – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی فسا

هیئت فوتبال الیگودرز – فولاد یاسوج- ساعت ۱۴- ورزشگاه شهید گودرزی الیگودرز

مدافعان حرم کرمانشاه -شاهین تابان بوشهر- ساعت ۱۴- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

هفته نهم

چهارشنبه ۲۹ آذر

شهرراز شیراز- استقلال خوزستان – ساعت ۱۳- ورزشگاه دستغیب شیراز

آدینه اول دی

ماهان فسا – هیئت فوتبال الیگودرز – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی فسا

شاهین تابان بوشهر -نفت امیدیه- ساعت ۱۴- ورزشگاه بهشتی۱ بوشهر

فولاد یاسوج – مدافعان حرم کرمانشاه – ساعت ۱۴- ورزشگاه تختی یاسوج

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.