وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه هفته اول تا سوم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته اول تا هفته سوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته نخست:

ساعت ۱۴ روز شنبه  ۲۹ آذر

شهرداری بندرعباس – شهرداری همدان(خلیج فارس بندرعباس)

علم و ادب تبریز- ویستا توربین تهران

ساعت ۱۴:۱۵ روز شنبه  ۲۹ آذر

ملی حفاری اهواز- امید گناوه (اختصاصی ملی حفاری)

ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۳۰ آذر

مس نوین کرمان – سپیدرود رشت (امام علی کرمان)

اسپاد تهران- فولادنوین اهواز (متعاقبا اعلام می شود)

ساعت ۱۴:۱۵ روز یکشنبه ۳۰ آذر

نفت و گاز گچساران – اتحاد کامیاران (شهدای نفت گچساران)

ایرانجوان بوشهر – محتشم تبریز ( مهدوی بوشهر)

ساعت ۱۴ روز دوشنبه اول دی

مس شهربابک – شهرداری بم (شهدا مس شهربابک)

شهدا بابلسر – سردار بوکان (متعاقبا اعلام می شود)

اترک خراسان شمالی – شمس آذر(کاسپین) قزوین ( ۱۷ مهر بجنورد)

شهیدقندی یزد – میلاد مهر تهران (نصیری یزد)

ساعت ۱۴:۱۵ روز دوشنبه اول دی

نیروی زمینی تهران – شهرداری ماهشهر (متعاقبا اعلام می شود)

پاس همدان – عقاب تهران (حاجی بابایی همدان)

نفت امیدیه – شاهین بندرعامری بوشهر (شهدا نفت امیدیه)

هفته دوم

ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۷ دی

سپیدرود رشت – نفت و گاز گچساران (سردار جنگل رشت)

شهرداری همدان – مس نوین کرمان (قدس همدان)

اتحاد کامیاران – اسپاد تهران( آزادی کامیاران)

محتشم تبریز- ملی حفاری اهواز (شهرداری تبریز)

ساعت ۱۴:۱۵ روز یکشنبه ۷ دی

امید گناوه – علم و ادب تبریز (سراجی گناوه)

فولادنوین اهواز- ایرانجوان بوشهر (اختصاصی فولاد –اهواز)

ویستا توربین تهران – شهرداری بندرعباس ( غدیر تهران)

شاهین بندرعامری –  شهیدقندی یزد (متعاقبا اعلام می شود)

ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۸ دی

شهرداری بم – پاس همدان (متعاقبا اعلام می شود)

عقاب تهران -نیروی زمینی تهران (عطر سیب باقر شهر- تهران)

سردار بوکان – مس شهربابک (خاتم الانبیاء بوکان)

ساعت ۱۴:۱۵ روز دوشنبه ۸ دی

میلاد مهر تهران – شهدا بابلسر (متعاقبا اعلام می شود)

شمس آذر (کاسپین) قزوین – نفت امیدیه (سردار آزادگان قزوین)

شهرداری ماهشهر – اترک بجنورد ( شهدا ماهشهر)

هفته سوم

ساعت ۱۴ – روز شنبه ۱۳ دی

مس نوین کرمان – ویستا توربین تهران

شهرداری بندرعباس – امید گناوه (خلیج فارس بندرعباس)

نفت و گاز گچساران – شهرداری همدان (شهدا نفت گچساران)

اسپاد تهران – سپیدرود رشت (متعاقبا اعلام می شود)

محتشم تبریز – فولادنوین اهواز ( اختصاصی شهرداری تبریز)

ساعت ۱۴:۱۵ روز شنبه ۱۳ دی

ایرانجوان بوشهر – اتحاد کامیاران (مهدوی بوشهر)

ملی حفاری اهواز – علم و ادب تبریز (اختصاصی ملی حفاری – اهواز)

ساعت ۱۴ روز یکشنبه ۱۴ دی

نیروی زمینی تهران – شهرداری بم (متعاقبا اعلام می شود)

مس شهربابک – میلاد مهر تهران (شهدای مس شهر بابک)

اترک خراسان شمالی – عقاب تهران (۱۷ مهر بجنورد)

شهدا بابلسر – شاهین بندرعامری بوشهر (متعاقبا اعلام می شود)

شمس آذر(کاسپین) قزوین- شهرداری ماهشهر (سردار آزادگان قزوین)

ساعت ۱۴:۱۵ روز یکشنبه ۱۴ دی

پاس همدان – سردار بوکان (حاجی بابایی همدان)

نفت امیدیه – شهیدقندی یزد ( شهدا نفت امیدیه)

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.