وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه هفته بیست و پنجم و بیست وششم لیگ دسته دوم / ۱۷ اردی بهشت پایان لیگ

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودکمیته مسابقات سازمان لیگ، برنامه کامل هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱ را اعلام کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه دیدارهای بیست و پنجمین و بیست وششمین هفته از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور به شرح زیر است:

هفته ۲۵

یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

سپیدرود استراحت دارد

پانیک تالش – اسپاد الوند تهران – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه پوریای ولی تالش

بعثت کرمانشاه – پاس همدان – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه آزادی کرمانشاه

شهید اورکی اسلامشهر –  فولاد هرمزگان- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر

نود ارومیه –  اترک بجنورد – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه شهید باکری ارومیه

ایمان سبز شیراز – مس سونگون – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه حافظیه شیراز

فولاد نوین اهواز –  ویستا توربین تهران – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز

دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

شهرداری بندرعباس – شاهین تابان بوشهر- ساعت۱۷:۰۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

شهرداری بم – شهدای بابلسر – ساعت۱۷:۰۰ – ورزشگاه فجربم

کیان سام بابل – آریو اسلامشهر- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه هفت تیربابل

شهرداری نوشهر  –  مس نوین کرمان- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه شهدا نوشهر

نیروی زمینی تهران –  شهدای رزکان کرج- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه غدیر تهران

مناطق نفت خیز جنوب –  شهرداری ماهشهر- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه شهدای نفت گچساران

داماشیان گیلان – شهید قندی یزد – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه سردارجنگل رشت

هفته۲۶

یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

سپیدرود رشت – بعثت کرمانشاه – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه سردارجنگل رشت

مس سونگون – پانیک تالش – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه یادگار امام تبریز

فولاد هرمزگان – فولاد نوین اهواز – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

اترک بجنورد – ایمان سبز شیراز – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

ویستا توربین تهران – نود ارومیه – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه غدیر تهران

پاس همدان – شهید اورکی اسلامشهر- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه حاجی بابایی همدان

دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

شهدای رزکان کرج – کیان سام بابل – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه انقلاب کرج

شهید قندی یزد – مناطق نفت خیز جنوب – ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد

مس نوین کرمان – شهرداری بندرعباس- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه باهنر کرمان

شاهین تابان بوشهر – داماشیان گیلا ن- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

آریو اسلامشهر – شهرداری نوشهر- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه امام خمینی اسلامشهر

شهدای بابلسر – نیروی زمینی تهران- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

شهرداری ماهشهر –  شهرداری بم- ساعت۱۷:۰۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.