وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه هفته های اول و دوم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودبرنامه مسابقات هفته های اول و دوم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته نحست:

یکشنبه ۱۶ مهر

سپیدرود رشت – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۵ – ورزشگاه دکتر عضدی رشت

نیروی زمینی تهران – پاس همدان – ساعت ۱۶- ورزشگاه غدیر تهران

شهرداری ماهشهر – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

دوشنبه ۱۷ مهر

آینده سازان اردبیل – چوکا تالش – ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

شهدای بابلسر – سامیت نو تهران – ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود

شهداری رزکان البرز-کیان سام بابل- ساعت ۱۶- ورزشگاه  انقلاب کرج

شهرداری بم – آریو گل اسلامشهر – ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه  فجر بم

سه شنبه ۱۸ مهر

شهرداری همدان – کویر مقواتهران – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان

نود ارومیه – شناور سازی قشم – ساعت ۱۵- ورزشگاه تختی    ارومیه

سرخ پوشان پاکدشت – شهید قندی یزد – ساعت ۱۶ – ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

شهید اورکی اسلامشهر – شاهین تابان بوشهر – ساعت ۱۶- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

فولاد هرمزگان – اترک بجنورد – ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

چهارشنبه ۱۹ مهر

شهرداری نوشهر – نیکا پارس چالوس – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهدا نوشهر

بعثت کرمانشاه – اسپاد الوندتهران – ساعت ۱۵ – ورزشگاه آزادی کرمانشاه

هفته دوم

دوشنبه ۲۴ مهر

کیان سام بابل – سپیدرود رشت – ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود

پاس همدان – شهدای رزکان البرز – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان

شهرداری بندرعباس – شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه خلیج فارس  بندرعباس

سه شنبه ۲۵ مهر

اترک بجنورد – بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۴:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود

چوکا تالش- شهدای بابلسر- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود.

سامیت نو تهران- شهرداری بم- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً  اعلام می شود.

آریو گل اسلامشهر- نیروی زمینی تهران- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

اسپاد الوندتهران- شهرداری همدان- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً   اعلام می شود.

کویر مقوا تهران – شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

شاهین تابان بوشهر- سرخ پوشان پاکدشت- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

فولاد نوین اهواز -آینده سازان اردبیل- ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

چهارشنبه ۲۶ مهر

شهید قندی یزد – نود ارومیه – ساعت ۱۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد

نیکا پارس چالوس – فولاد هرمزگان- ساعت ۱۵- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

شناور ساری قشم – شهرداری نوشهر – ساعت ۱۷:۳۰- ورزشگاه متعاقباً اعلام می شود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.