وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه هفته های بیست و چهارم تا بیست و ششم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – برنامه مسابقات هفته های بیست و چهارم تا بیست و ششم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۳-۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته بیست و چهارم

دوشنبه ۱۰ اردیبهشت

سپیدرود رشت – یاران سلامت ایرانیان – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه دکتر عضدی رشت

شهدا رزکان البرز -چوکای تالش- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه انقلاب کرج
پاس همدان -فولاد نوین اهواز- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
کیان سام بابل -شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهدا ساری
آینده سازان اردبیل -شهرداری بم- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه تختی اردبیل
نیروی زمینی تهران -شهدا بابلسر- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه غدیر تهران
شهرداری ماهشهر -ستارگان بهمن جوان – ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه

سه شنبه ۱۱ اردیبهشت

کیا تهران -بعثت کرمانشاه- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه بعثت تهران
شهرداری نوشهر -کویر مقوا تهران- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهدا  نوشهر
نود ارومیه -اسپاد الوند تهران- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهید باکری ارومیه
شهید قندی یزد -شناور سازی قشم- ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه شهید نصیری یزد
سرخ پوشان نوین اطلس طلائی -اترک  – ساعت ۱۶:۴۵- ورزشگاه پتروشیمی مهاجران
فولاد هرمزگان -آریان همدان- ساعت ۱۷:۱۵- ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس

هفته بیست و پنجم

دوشنبه ۱۷ اردیبهشت

چوکای تالش – سپیدرود رشت – ساعت ۱۷ – ورزشگاه پوریای ولی تالش

کیان سام بابل -نیرو زمینی تهران- ساعت ۱۷- ورزشگاه شهدا ساری
شهرداری بم -شهدا بابلسر- ساعت ۱۷- ورزشگاه فجر  بم
ستارگان بهمن جوان -آینده سازان اردبیل- ساعت ۱۷- ورزشگاه مرغوبکار تهران
شهرداری بندرعباس -پاس همدان- ساعت ۱۷- ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
فولاد نوین اهواز -شهدا رزکان البرز – ساعت ۱۷- ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
یاران سلامت ایرانیان -شهرداری ماهشهر- ساعت ۱۷- ورزشگاه شباهنگ شهریار

سه شنبه ۱۸ اردیبهشت

شهید قندی یزد -کیا تهران- ساعت ۱۷- ورزشگاه شهید نصیری یزد
آریان همدان -بعثت کرمانشاه – ساعت ۱۷- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
نیکا پارس چالوس -سرخ پوشان نوین اطلس طلایی- ساعت ۱۷- ورزشگاه شهدا تجن کلا چالوس
اترک بجنورد -نود ارومیه  – ساعت ۱۷- ورزشگاه مرغوبکار تهران
اسپاد الوند تهران -شهرداری نوشهر- ساعت ۱۷- ورزشگاه بعثت تهران
کویر مقوا تهران -فولاد هرمزگان- ساعت ۱۷- ورزشگاه شباهنگ شهریار

هفته بیست و ششم

دوشنبه ۲۴ اردیبهشت

سپیدرود رشت – فولاد نوین اهواز – ساعت ۱۷- ورزشگاه دکتر عضدی رشت

نیروی زمینی تهران-شهرداری بم- ساعت ۱۷- ورزشگاه غدیر تهران
شهدای بابلسر-ستارگان بهمن جوان- ساعت ۱۷- ورزشگاه شهید علیزاده بابلسر
شهرداری ماهشهر-چوکای تالش- ساعت ۱۷- ورزشگاه اختصاصی نفت امیدیه
پاس همدان-کیان سام بابل- ساعت ۱۷- ورزشگاه شهید حاجی بابایی همدان
آینده سازان اردبیل-یاران سلامت ایرانیان- ساعت ۱۷- ورزشگاه تختی اردبیل
شهدای رزکان البرز-شهرداری بندرعباس- ساعت ۱۷- ورزشگاه انقلاب کرج

سه شنبه ۲۵ اردیبهشت

کیا تهران-آریان همدان- ساعت ۱۷- ورزشگاه بعثت تهران
بعثت کرمانشاه-کویر مقوا تهران- ساعت ۱۷- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
شهرداری نوشهر-اترک بجنورد- ساعت ۱۷- ورزشگاه شهداء نوشهر
نود ارومیه-نیکا پارس چالوس- ساعت ۱۷- ورزشگاه تختی ارومیه
فولاد هرمزگان-اسپاد الوند تهران- ساعت ۱۷- ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
سرخ پوشان نوین اطلس طلائی-شناور سازی قشم- ساعت ۱۷- ورزشگاه پترو شیمی  مهاجران

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 4 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.