وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه کامل بازی های لیگ دو تا پایان دور رفت

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات برنامه کامل بازی های لیگ دسته دوم را تا پایان دور رفت اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت و به نقل از سازمان لیگ فوتبال ایران، کمیته مسابقات برنامه هفته پنجم تا نهم لیگ دسته دو را به شرح زیر اعلام کرد:

هفته پنجم-جمعه 16 آبان 93

صنعت نفت نوین آبادان-ملی حفاری اهواز –ساعت 14:45-تختی آبادان

کارون اهواز-صنعت ساری-ساعت 14:45-تختی اهواز

بعثت کرمانشاه-شاهین کیش-ساعت 14:45-انقلاب کرمانشاه

بهمن شیراز-گرند بجنورد-حافظیه شیراز-ساعت 14:30-حافظیه شیراز

شنبه 17 آبان 93

مسابقه سپیدرود رشت با گهر دورود در ورزشگاه دکتر عضدی رشت لغو شد.

شهرداری دزفول-هف سمنان-ساعت 14:45-مجدیان دزفول

شهرداری زنجان-الوند همدان-ساعت 14:45 کارگران زنجان

خونه به خونه-شهرداری (شهدا ) جویبار-ساعت 14:45-هفت تیر بابل

هامون سازه زاهدان-آذر خودروقم- ساعت 14- المپیک زاهدان
پیام وحدت مشهد-گاز فجر (پارس جنوبی ) جم-ساعت 14-تختی مشهد
کاسپین قزوین-شهدا شهرکرد-ساعت 14:30-رجایی قزوین
پرسپولیس گناوه-ملی پوشان تبریز-ساعت 14:30 -سراجی گناوه
شهرداری کامیاران-شهرداری ارومیه –ساعت 14:30-آزادی کامیاران
استقلال آبی ب تهران-تربیت ایلام-ساعت 14:30-سهند تهران
آلومینیوم اراک-آراد اصفهان-ساعت 14:30-امام خمینی اراک
شهرداری یاسوج-کارگر بنه گز-ساعت 14:30-تختی یاسوج
ایرانجوان خورموج-خلخال دشت اردبیل-ساعت 14:30-تختی خورموج
ماشین سازی تبریز-نسل ابومسلم رهپویان مشهد –ساعت 14:45 – تختی تبریز

هفته ششم-جمعه 23 آبان 93

شهرداری (شهدا) جویبار-سپیدرود رشت- ساعت 14:15-سراج کالا جویبار

بهمن شیراز-شهرداری دزفول-حافظیه شیراز-ساعت 14:30-حافظیه شیراز

الوند همدان-خونه به خونه مازندران-ساعت 14:45-مفتح همدان

گرند بجنورد-شهرداری زنجان-ساعت 14:45-تختی بجنورد

پیام وحدت مشهد-ماشین سازی تبریز-ساعت 14-تختی مشهد
صنعت ساری-کاسپین قزوین-ساعت 14:15-شهدا ساری
شهدای شهرداری شهرکرد-آراد اصفهان-شهدا شهرکرد-ساعت 14:30
اذر خودرو قم-صنعت نفت نوین آبادان-ساعت 14:30-حیدریان قم
ایرانجوان خورموج-شهرداری یاسوج-ساعت 14:30-تختی خورموج
شاهین کیش-نسل ابومسلم رهپویان مشهد-ساعت 14:30-المپیک کیش
پارس جنوبی جم-هامون سازه زاهدان-ساعت 14:30-تختی جم
ملی پوشان تبریز-کارون اهواز-ساعت 14:45-شهرداری (توانا) تبریز
خیبر خرم آباد-آلومینیوم اراک-ساعت 14:45-تختی خرم آباد
نفت امیدیه-شهرداری کامیاران-ساعت 14:45-نفت 1 امیدیه
شهرداری ارومیه-کارگر بنه گز-ساعت 14:45-تختی ارومیه
ملی حفاری اهواز-بعثت کرمانشاه-ساعت 14:45-اختصاصی حفاری اهواز
خلخال دشت اردبیل-استقلال آبی ب تهران-ساعت 14:45-تختی خلخال

هفته هفتم پنجشنبه 29 آبان ماه ساعت 14
هامون سازه زاهدان- پیام وحدت مشهد
نسل ابومسلم رهپویان مشهد- ملی حفاری اهواز
هف سمنان- شهرداری جویبار
خونه به خونه- گرند بجنورد
ساعت 14 و 15 دقیقه
کارگر بنه گز- نفت امیدیه
شهرداری یاسوج- شهرداری ارومیه
آراد اصفهان – صنعت ساری
آلومینیوم اراک- شهدای شهرداری شهرکرد
کاسپین قزوین – ملی پوشان تبریز
پرسپولیس گناوه- خیبر خرم آباد
استقلال آبی ب تهران- ایرانجوان خورموج
ساعت 14 و 30 دقیقه
ماشین سازی تبریز- شاهین کیش
صنعت نفت نوین آبادان-پارس جنوبی جم
بعثت کرمانشاه- آذرخودرو قم
شهرداری کامیاران- تربیت ایلام
شهرداری زنجان- بهمن شیراز
سپیدرود رشت- الوند همدان ورزشگاه دکتر عضدی رشت

هفته هشتم پنجم آذر ماه ساعت 14
پیام وحدت مشهد- صنعت نفت نوین آبادان
صنعت ساری- شهدای شهرداری شهر کرد
استقلال آبی ب تهران – شهرداری یاسوج
گرند بجنورد- سپیدرود رشت ورزشگاه تختی بجنورد
هامون سازه- ماشین سازی تبریز
ساعت 14 و 15 دقیقه
ملی پوشان تبریز- آراد اصفهان
خیبر خرم آباد- کارون اهواز
آرادخودرو قم- نسل ابومسلم رهپویان مشهد
پارس جنوبی جم- بعثت کرمانشاه
پرسپولیس گناوه – آلومینیوم اراک
نفت امیدیه- شهرداری ارومیه
تربیت ایلام- کارگر بنه گز
خلخال دشت اردبیل- شهرداری کامیاران
شهرداری زنجان- شهرداری دزفول
الوند همدان- هف سمنان
ملی حفاری اهواز- شاهین کیش
ساعت 14
بهمن شیراز- خونه به خونه مازندران

هفته نهم چهارشنبه 12 آذر ساعت 14
آلومینیوم اراک – صنعت ساری
شاهین کیش- آذرخودرو قم
شهدای شهرداری شهرکرد- ملی پوشان تبریز
کاسپین قزوین – خیبر خرم آباد
هف سمنان- گرند بجنورد
شهرداری یاسوج- نفت امیدیه
خونه به خونه- شهرداری زنجان
کارگر بنه گز- خلخال دشت اردبیل
ساعت 14 و 15 دقیقه
کارون اهواز- پرسپولیس گناوه
شهرداری دزفول- شهرداری ( شهدا) جویبار
شهرداری ارومیه- تربیت ایلام
شهرداری کامیاران- ایرانجوان خورموج
صنعت نفت نوین آبادان- هامون سازه زاهدان
ماشین سازی تبریز- ملی حفاری اهواز
بعثت کرمانشاه- پیام وحدت مشهد
پنجشنبه 13 آذر ساعت 14
نسل ابومسلم رهپویان مشهد- پارس جنوبی جم
ساعت 15
سپید رود رشت- بهمن شیراز ورزشگاه دکتر عضدی رشت

برنامه کامل بازی های لیگ دو تا پایان دور رفت
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.