وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه کامل هفته اول تا دهم مرحله دوم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه ده هفته مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود و به نقل از سایت سازمان لیگ، برنامه رقابت های فوق به شرح زیر است:

هفته اول – چهارشنبه 12اسفند 94

کارا شیراز-کیمیا فرایند تهران-ساعت 14:45-ورزشگاه بعثت  شیراز
بادران تهران- سپیدرود رشت-ساعت 14:45-ورزشگاه کارگران تهران
اکسین البرز- نفت امیدیه-ساعت 14:45-ورزشگاه انقلاب کرج
رهپویان رضوانشهر- شهرداری بوشهر-ساعت 14:45-ورزشگاه معلم رضوانشهر گیلان
شهرداری بندر عباس- نفت و گاز گچساران-ساعت 15 -ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
پارس جنوبی جم- نیروی زمینی تهران-ساعت 15:15 -ورزشگاه تختی جم بوشهر

هفته دوم-سه شنبه 18 اسفند 94

کارا شیراز- بادران تهران-ساعت15-ورزشگاه بعثت  شیراز
نفت و گاز گچساران- سپیدرود رشت ساعت 15 -ورزشگاه شهداء نفت گچساران
کیمیا فرایند تهران- شهرداری بندر عباس-ساعت15-ورزشگاه اتکا تهران
رهپویان رضوانشهر- پارس جنوبی جم-ساعت 15-ورزشگاه معلم رضوانشهر گیلان
نفت امیدیه- نیروی زمینی تهران-ساعت 15:30 نفت1 -ورزشگاه امیدیه خوزستان
شهرداری بوشهر- اکسین البرز 15:30 -ورزشگاه بهشتی1 بوشهر

هفته سوم – دوشنبه 24اسفند 94

سپیدرود رشت- کیمیا فرایند تهران-ساعت15-ورزشگاه عضدی رشت
بادران تهران- نفت و گاز گچساران-ساعت15-ورزشگاه کارگران تهران
اکسین البرز- رهپویان رضوانشهر-ساعت15-ورزشگاه انقلاب کرج
نیروی زمینی تهران- شهرداری بوشهر-ساعت 15-ورزشگاه شهداء نزاجا تهران
پارس جنوبی جم – نفت امیدیه-ساعت15:30 -ورزشگاه تختی جم بوشهر

چهارشنبه 26اسفند 94

شهرداری بندر عباس- کارا شیراز-ساعت15:15-ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس

هفته چهارم- یکشنبه 15فروردین 95

اکسین البرز – پارس جنوبی جم-ساعت 16:30 انقلاب کرج
رهپویان رضوانشهر – نیروی زمینی تهران-ساعت16:30-ورزشگاه معلم رضوانشهرگیلان
کیمیا فرایند تهران – نفت و گاز گچساران-ساعت16:30 -ورزشگاه اتکاتهران
کارا شیراز – سپیدرود رشت-ساعت16:30-ورزشگاه بعثت شیراز
شهرداری بندر عباس – بادران تهران-ساعت16:45-ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
شهرداری بوشهر – نفت امیدیه-ساعت 17-ورزشگاه بهشتی1 بوشهر

هفته پنجم- یکشنبه 22فروردین 95

بادران تهران- کیمیا فرایند تهران–ساعت16:30-ورزشگاه کارگران تهران
سپیدرود رشت- شهرداری بندر عباس-ساعت16:30-ورزشگاه عضدی رشت
نفت و گاز گچساران- کارا شیراز-ساعت16:30-ورزشگاه شهداء نفت گچساران
نیروی زمینی تهران- اکسین البرز-ساعت16:30-ورزشگاه شهداء نزاجا تهران
پارس جنوبی جم- شهرداری بوشهر-ساعت17 تختی جم بوشهر
نفت امیدیه- رهپویان رضوانشهر-ساعت 17-ورزشگاه نفت1 امیدیه خوزستان

هفته ششم- یکشنبه 29فروردین 95

کارا شیراز – نفت و گاز گچساران -ساعت16:30-ورزشگاه بعثت شیراز
رهپویان رضوانشهر – نفت امیدیه -ساعت16:45-ورزشگاه معلم رضوانشهر گیلان
اکسین البرز – نیروی زمینی تهران-ساعت16:45-ورزشگاه انقلاب کرج
کیمیا فرایند تهران- بادران تهران -ساعت16:45-ورزشگاه اتکا تهران
شهرداری بندر عباس – سپیدرود رشت-ساعت 17-ورزشگاه خلیج فارس بندر عباس
شهرداری بوشهر – پارس جنوبی جم-ساعت17 -ورزشگاه بهشتی1 بوشهر

هفته هفتم- یکشنبه 5 اردیبهشت 95

بادران تهران-شهرداری بندرعباس-ساعت 16:45-ورزشگاه کارگران تهران
نفت و گاز گچساران – کیمیافرآیند تهران-ساعت 16:45-ورزشگاه شهداء نفت گچساران
سپیدرود رشت – کارا شیراز-ساعت 16:45 -ورزشگاه عضدی رشت
نیروی زمینی تهران – رهپویان رضوانشهر16:45شهداء نزاجا تهران
پارس جنوبی جم – اکسین البرز-ساعت 17-ورزشگاه تختی جم بوشهر
نفت امیدیه – شهرداری بوشهر-ساعت 17-ورزشگاه نفت امیدیه خوزستان

هفته هشتم- یکشنبه 12اردیبهشت 95

نفت و گاز گچساران- بادران تهران-ساعت17 -ورزشگاه شهداء نفت گچساران
کارا شیراز- شهرداری بندر عباس-ساعت17 -ورزشگاه بعثت شیراز
 کیمیا فرایند تهران- سپیدرود رشت-ساعت17 -ورزشگاه اتکا تهران
نفت امیدیه- پارس جنوبی جم-ساعت17 -ورزشگاه نفت امیدیه خوزستان
رهپویان رضوانشهر- اکسین البرز-ساعت17 -ورزشگاه معلم رضوانشهر گیلان
شهرداری بوشهر- نیروی زمینی تهران-ساعت 17-ورزشگاه بهشتی 1 بوشهر

هفته نهم – یکشنبه 19اردیبهشت 95

بادران تهران-کاراشیراز-ساعت 16:45 -ورزشگاه کارگران تهران
سپیدرود رشت – نفت و گاز گچساران 16:45 -ورزشگاه عضدی رشت
شهرداری بندرعباس – کیمیافرآیند تهران-ساعت 16:45 -ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
پارس جنوبی جم – رهپویان رضوانشهر-ساعت 17-ورزشگاه تختی جم بوشهر
نیروی زمینی تهران – نفت امیدیه-ساعت17-ورزشگاه شهداء نزاجا تهران
اکسین البرز – شهرداری بوشهر-ساعت 17-ورزشگاه انقلاب کرج

هفته دهم-یکشنبه 26 اردیبهشت 95

سپیدرود رشت – بادران تهران-ساعت17-ورزشگاه عضدی رشت
کیمیا فرایند تهران – کارا شیراز-ساعت 17-ورزشگاه اتکا تهران
نفت و گاز گچساران- شهرداری بندر عباس-ساعت 17 -ورزشگاه شهداء نفت گچساران
نیروی زمینی تهران- پارس جنوبی جم-ساعت 17:15 -ورزشگاه شهداء نزاجا تهران
شهرداری بوشهر- رهپویان رضوانشهر-ساعت 17:15 -ورزشگاه بهشتی 1بوشهر
نفت امیدیه- اکسین البرز-ساعت 17:15 -ورزشگاه نفت امیدیه خوزستان

برنامه کامل هفته اول تا دهم مرحله دوم لیگ دسته دوم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

پاسخ دادن به نیما652 لغو پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

5 دیدگاه ارسال شده است

  • فرهاد گفت:

    دوستان مدیران سایت لطفا” در اعلام مطالب و برنامه های بازیها دقت کنید تا خبر رسانی توسط سایت شما اعتبار داشته باشد. در اعلام برنامه قبلی نوشتید سپیدرود با شیراز 11 فروردین بازی دارد الآن اعلام کردید 15 فروردین، خواهش من این است کار را دست کاردان بدهید و افراد متفرقه را در این سایت مداخله ندهید تا سایت شما معتبر باشد یعنی من و سایر دوستان کاربر به اخبار و اطلاعات شما ایمان داشته باشیم و شک شبهه به مطالب سایت نداشته باشیم.
    ممنون و متشکرم

  • امیر7 گفت:

    به امید قهرمانی تیم همیشه قهرمان ما سپیدرود قهرمان

  • محمدرضا حسین زاده گفت:

    بازی های برگشت، بیشتر میزبان هستیم و این خیلی خوبه. باید از این امتیاز استفاده کنیم

  • نیما652 گفت:

    سپیدرود عزیز همیشه پرچمت بالاست

  • شهر باران گفت:

    افرین به سپیدرود اما یک نکته ای که برام ناخوشاینده اینه که فقط از یک عکس مرحوم صومی در بنرها استفاده میشه و اون عکس هم بدترین عکسشه که بیننده رو دفع می کنه بهتره از عکسهای دیگه ایشون استفاده بشه