وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه کامل هفته هشتم تا یازدهم لیگ دسته دوم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه مسابقات هفته هشتم تا یازدهم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور را اعلام کرد.

برنامه مسابقات به شرح زیر می باشد:

هفته هشتم – پنجشنبه ۲۳ بهمن ماه ۹۹

علم و ادب تبریز – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

امید گناوه – محتشم (آذرکوثر) تبریز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهیدسراجی گناوه

آدینه ۲۴ بهمن ماه ۹۹

شهرداری بندرعباس – اسپاد تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

ویستا توربین تهران – فولادنوین اهواز – ساعت ۱۴ – ورزشگاه غدیر تهران

شهرداری همدان – اتحاد کامیاران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

سردار بوکان – عقاب تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان

مس شهربابک – پاس همدان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای مس شهربابک

شهیدقندی یزد – اترک بجنورد – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهیدنصیری یزد

میلادمهر تهران – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهدای اسلامشهر

شهدا بابلسر – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه شهیدعلیزاده بابلسر

ملی حفاری اهواز – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری

نفت امیدیه – شهرداری بم – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

شنبه ۲۵ بهمن ماه ۹۹

مس نوین کرمان – نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۴ – ورزشگاه امام علی (ع) کرمان

شاهین بندرعامری -شمس آذرقزوین – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدای اهرم تنگستان

هفته نهم – پنجشنبه ۳۰ بهمن ماه ۹۹

محتشم (آذرکوثر) تبریز – علم و ادب تبریز  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

اترک بجنورد – شهدا بابلسر  – ساعت ۱۴ – ورزشگاه تختی بجنورد

شهرداری بم – سردار بوکان – ساعت ۱۴ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

اسپاد تهران – مس نوین کرمان – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

سپیدرود رشت – شهرداری همدان – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

نفت و گاز گچساران – ملی حفاری اهواز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران

اتحاد کامیاران – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه آزادی کامیاران

نیروی زمینی تهران – مس شهربابک – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران

پاس همدان – نفت امیدیه – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

شمس آذر (کاسپین) قزوین – شهیدقندی یزد – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

عقاب تهران – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

شهرداری ماهشهر – شاهین بندرعامری – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای بندرماهشهر

ایرانجوان بوشهر – شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر

فولادنوین اهواز – امید گناوه – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولادنوین

هفته دهم – سه شنبه ۵ اسفندماه ۹۹

ویستا توربین تهران – سپیدرود رشت – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران

مس نوین کرمان – ایرانجوان بوشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه امام علی (ع) کرمان

نفت و گاز گچساران – اسپاد تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدای نفت گچساران

شهرداری بندرعباس – محتشم تبریز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

علم و ادب تبریز – فولادنوین اهواز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تبریز

میلاد مهر تهران – شهرداری بم – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدای اسلامشهر

شهیدقندی یزد – شهرداری ماهشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهیدنصیری بزد

شهدا بابلسر – شمس آذر(کاسپین) قزوین – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهیدعلیزاده بابلسر

پاس همدان – نیروی زمینی تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

مس شهربابک – اترک بجنورد – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدای مس شهربابک

امید گناوه  – اتحاد کامیاران  – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهیدسراجی گناوه

ملی حفاری اهواز – شهرداری همدان  – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی ملی حفاری

نفت امیدیه – سردار بوکان  – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای نفت امیدیه

شاهین بندرعامری بوشهر – عقاب تهران  – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای اهرم تنگستان

هفته یازدهم – دوشنبه ۱۱ اسفندماه ۹۹

شهرداری همدان – ویستا توربین تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان

محتشم (آذرکوثر) تبریز – مس نوین کرمان – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه اختصاصی شهرداری تریز

اتحاد کامیاران – علم و ادب تبریز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه آزادی کامیاران

سپیدرود رشت – امید گناوه – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار جنگل رشت

اسپاد تهران – ملی حفاری اهواز – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهیدکشوری تهران

اترک بجنورد – پاس همدان – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی بجنورد

نیروی زمینی تهران – نفت امیدیه – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه غدیر تهران

عقاب تهران – شهیدقندی یزد – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه عطرسیب باقرشهر

سردار بوکان – میلاد مهر تهران – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه خاتم الانبیا بوکان

شمس آذر(کاسپین) قزوین – مس شهربابک – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه سردار آزادگان قزوین

شهرداری بم – شاهین بندرعامری بوشهر – ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد

شهرداری ماهشهر – شهدا بابلسر – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای بندرماهشهر

فولادنوین اهواز- شهرداری بندرعباس – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولادنوین

ایرانجوان بوشهر- نفت و گاز گچساران – ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهیدبهشتی بوشهر

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.