وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برنامه کامل چهار بازی باقی مانده شش تیم انتهای جدول

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – تنها ۴ هفته تا پایان هفدهمین دوره از رقابت های لیگ برتر باقی مانده است و تیم ها با اهداف متفاوت این هفته های انتهایی را پشت سر می گذرانند.

به گزارش سایت سپیدرود، در این بین چند تیم خطر سقوط را حس می کنند و فشار زیادی را به دوش می کشند و در جدول کنونی تعداد تیم هایی که برای نیفتادن می جنگند ۶ تیم سپاهان، پدیده، سپیدرود، استقلال خوزستان، نفت تهران و سیاه جامگان هستند.

از سپاهان رده یازدهمی که ۲۷ امتیاز دارد تا پدیده، سپیدرود و استقلال خوزستانی که هر سه تنها با یک امتیاز کمتر در عدد ۲۶ امتیاز مشترک هستند و با آوراژ گل در رده های دوازده، سیزدهم و چهاردهم قرار دارند و نفت که دوباره با ۲۴ امتیاز به منطقه خطر سقوط کرد و در نهایت سیاه جامگان که مدتهاست با ۱۵ امتیاز در قعر جدول قرار دارد.

هفته بیست و پنجم را باید فینال زودرس لیگ برتر در پایین جدول نامگذاری نمود. جایی که دو مسابقه حساس ۶ امتیازی مابین پدیده – سپیدرود در مشهد و استقلال خوزستان با سیاه جامگان در اهواز برگزار می شود و خیلی از گره های داستان در قعر جدول را روشن خواهد نمود.

سیاه جامگان

این تیم تنها یک بازی خارج از خانه را خواهد داشت و الباقی بازی هایش از جمله یک دربی در مشهد را در خانه به انجام می رساند. از بین این چند مسابقه باقی مانده یک بازی شش امتیازی با پدیده خواهد بود.

سیاه جامگان با اختلاف ۱۱ امتیازی که با تیم چهاردهم دارد، باید یکی از دو تیمی دانست که سال آتی در لیگ یک حضور خواهند داشت.

استقلال تهران – سیاه جامگان
سیاه جامگان – سایپا
پدیده – سیاه جامگان
سیاه جامگان – پارس جنوبی

نفت تهران

نفت که با هومن افاضلی نمی باخت حالا با دو شکست پی در پی دوباره به همان منطقه ی سقوط بازگشته است. نفت حالا  باید برای بقا از گذرگاه های سختی عبور کند.

آنها با سایپا و ذوب آهنی که برای کسب سهمیه می جنگند باید در تهران نبرد کنند و همچنین با پدیده در تهران جدال های شش امتیازی داشته باشند و فقط یک بار به خارج از خانه بروند و با پارس جنوبی که کورسویی شاید برای سهمیه داشته باشد در جم مسابقه دهند.

سایپا – نفت
نفت – پدیده
پارس جنوبی – نفت
نفت – ذوب آهن

استقلال خوزستان

شاگردان عبدالله ویسی که هم اکنون در رده چهاردهم جدول رده بندی است. جدال با سپاهان دیدار شش امتیازی این تیم خواهد بود و پیکار با پیکان مدعی سهمیه دیگر دیدار سخت استقلال خوزستان است.

یکی از خوش شانسی هایشان این است که فقط یک بار باید از خوزستان خارج شوند و نقطه امید آنها شاید دیدار هفته ی آخرشان برابر نفت آبادان هم استانی باشد!

استقلال خوزستان – گسترش فولاد
پیکان – استقلال خوزستان
استقلال خوزستان – سپاهان
صنعت نفت – استقلال خوزستان

سپیدرود رشت

برد به موقع سپیدرود برابر پارس جنوبی سایپا به مانند نوشدار پیش از مرگ سهراب بود. حالا سپیدرود یک پله از هفته ی گذشته هم بالاتر رفته و فاصله اش با منطقه سقوط ۲ امتیاز است و با رتبه ی یازدهم فقط یک امتیاز فاصله دارد.

سپیدرود دیدار شش امتیازی در پش ندارد و باید به سه تیم بالای جدولی و امید کسب سهمیه ذوب آهن، فولاد و پرسپولیس نبرد کند و مسابقه با تراکتور هم حواشی خاص خود را دارد.

راستی سپیدرود و کریمی با پرسولیس قهرمان شده در روز آخر در آزادی مسابقه خواهند داد!

ذوب آهن – سپیدرود
سپیدرود – تراکتورسازی
سپیدرود رود – فولاد
پرسپولیس – سپیدرود

پدیده مشهد

پدیده مشهد دو بازی در خانه خواهد داشت و دو بازی بیرون از خانه. آنها با نفت و سیاه جامگان بازی های شش امتیازی در پیش دارند و البته دیدار با پرسپولیس هم بسیار حساس خواهد بود.

شاگردان مهاجری اگر آن شش امتیاز را از دست نمی دادند، امروز در این بین جایی نداشتند و اگر داستان کسر دوباره ۶ امتیاز از آنها جدی شود، باید این گزارش را همین حالا با سقوط دو تیم مشهدی مختومه اعلام کرد!

پدیده – پرسپولیس
نفت – پدیده
پدیده – سیاه جامگان
گسترش فولاد – پدیده

سپاهان اصفهان

شاید باورکردنش سخت باشد اما سپاهان را در اینجای جدول می بینیم و آنها ممکن است حتا به دسته یک سقوط کنند! همین که نام سپاهان در این گزارش آماده است، به خودی خود یک کسر شان بزرگ برای هواداران سپاهان محسوب می شود.

سپاهان باید مقابل استقلال خوزستان یک بازی شش امتیازی را در خانه حریف به انجام برسانند. مسابقه سپاهان با تراکتورسازی در تبریز و استقلال تهران در اصفهان از دیگر بازی های دشوارشان تا پایان فصل می باشد. آنها از پدیده، سپیدرود و استقلال خوزستان فقط یک امتیاز بیشتر دارند.

تراکتورسازی – سپاهان
سپاهان – صنعت نفت
استقلال خوزستان – سپاهان
سپاهان – استقلال

جدول لیگ برتر (۹۶-۹۷) – جام خلیج فارس

لیگ برتر جام خلیج فارس
تیم بازیها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتیاز
۱ پرسپولیس ۲۶ ۱۷ ۶ ۳ ۴۲ ۱۲ ۳۰ ۵۷
۲ ذوب آهن ۲۶ ۱۲ ۹ ۵ ۳۹ ۲۸ ۱۱ ۴۵
۳ استقلال ۲۶ ۱۲ ۸ ۶ ۳۴ ۱۴ ۲۰ ۴۴
۴ پیکان ۲۶ ۱۲ ۸ ۶ ۲۹ ۲۰ ۹ ۴۴
۵ سایپا ۲۶ ۱۲ ۸ ۶ ۳۱ ۳۱ ۰ ۴۴
۶ فولاد ۲۶ ۱۰ ۱۱ ۵ ۲۷ ۲۵ ۲ ۴۱
۷ پارس جنوبی جم ۲۶ ۹ ۱۲ ۵ ۲۹ ۲۳ ۶ ۳۹
۸ صنعت نفت آبادان ۲۶ ۹ ۷ ۱۰ ۳۰ ۳۱ ۳۴
۹ گسترش فولاد ۲۶ ۸ ۷ ۱۱ ۲۱ ۳۰ ۳۱
۱۰ تراکتورسازی ۲۶ ۷ ۸ ۱۱ ۲۵ ۳۰ ۲۹
۱۱ سپاهان ۲۶ ۶ ۹ ۱۱ ۲۷ ۲۸ ۲۷
۱۲ پدیده ۲۶ ۸ ۸ ۱۰ ۳۰ ۳۱ ۲۶
۱۳ سپیدرود رشت ۲۶ ۷ ۵ ۱۴ ۲۳ ۳۳ -۱۰ ۲۶
۱۴ استقلال خوزستان ۲۶ ۶ ۸ ۱۲ ۱۸ ۳۵ -۱۷ ۲۶
۱۵ نفت تهران ۲۶ ۵ ۹ ۱۲ ۲۱ ۳۲ -۱۱ ۲۴
۱۶ سیاه جامگان ۲۶ ۲ ۹ ۱۵ ۱۵ ۳۸ -۲۳ ۱۵
برنامه کامل چهار بازی باقی مانده شش تیم انتهای جدول
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.