وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برگزارى کارگاه قوانین و مسئولیت های رسانه ای بین المللی فوتبال در مشهد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودکارگاه قوانین و مسئولیت های رسانه ای بین المللی فوتبال با تدریس امیر خسروی مدیر رسانه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا روز یکشنبه در مشهد برگزار شد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از سایت رسمى فدراسیون فوتبال احسان اصولى رییس هیات فوتبال استان خراسان رضوى در آغاز این کارگاه با خوش آمدگویى به نمایندگان رسانه هاى گروهى گفت:

از برگزارى مسابقه تیم ملى در مشهد مقدس که اتفاق بسیار خوب و مبارکى است خرسندیم. در همین راستا مقرر شد کارگاه قوانین و مسئولیت های رسانه ای بین المللی فوتبال نیز با همکارى روابط عمومى فدراسیون در مشهد و با حضور نمایندگان محترم رسانه ها را برگزار کنیم. این فرصت بسیار ارزشمندى است که مى تواند موجب برگزارى رویدادها و مسابقات معتبر بین المللى در مشهد مقدس و استادیوم امام رضا گردد.

در ادامه محمدجواد پاینده سرپرست روابط عمومى فدراسیون فوتبال نیز با قدردانى از هیات فوتبال استان خراسان رضوى اظهار داشت: خوشحالیم که براى نخستین بار این کارگاه آموزشى در شهر مقدس مشهد برگزار مى شود و بدون شک برخى دیگر از شهرها از جمله اصفهان، اهواز و سایر شهرها نیز توان و ظرفیت مناسبى براى برگزارى مسابقات بین المللى دارند که اینگونه دوره ها به تسهیل برگزارى مسابقات در شهرهاى مختلف ایران کمک مى کند.

در ادامه و در آغاز این کارگاه امیر خسروى مدیر رسانه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا به تشریح قوانین و مقررات AFC و FIFA در حوزه هاى مختلف رسانه اى همچنین شرح وظایف، اختیارات، محل استقرار و تردد گروه هاى مختلف رسانه اى در رویدادها بر اساس آموزه ها و آخرین قوانین ابلاغ شده کنفدراسیون پرداخت.

این کارگاه با استقبال قابل توجه نمایندگان رسانه هاى گروهى خصوصا خبرنگاران و عکاسان خراسان رضوى در آستانه دیدار تیم ملى ایران برابر لبنان و به میزبانى هیات فوتبال استان خراسان رضوى برگزار شد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.