وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

برگزاری تمرین تیم امید با حضور رضا ناصری در مرکز ملی فوتبال + عکس

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – اولین اردوی تیم ملی امید در سال ۱۴۰۱ از امروز (دوم فروردین ماه)  در مرکز ملی فوتبال آغاز می شود. برهمین اساس از بازیکنان و اعضای کادر  تست پی سی آر گرفته شد و تا اعلام نتایج بازیکنان در قرنطینه خواهند بود.

این اردو با حضور ۲۷ بازیکن  برگزار می شود و ملی پوشان تا روز سه شنبه ۹ فروردین ماه تمرینات خود را زیر نظر مهدی مهدوی کیا، سرمربی تیم ملی امید در مرکز ملی فوتبال پیگیری می کند.

با توجه به اینکه ۲۷ بازیکن به اردوی این تیم دعوت شده بودند و از همه بازیکنان تست کرونا گرفته شده است، بازیکنانی که تست آنها منفی شده بود تمرین کردند و دیگر بازیکنان در قرنطینه منتظر پاسخ تست مانده اند.

در ابتدای تمرین امروز، مهدی مهدوی کیا پس از تبریک سال نو به بازیکنان و اعضای کادر و اشاره به روزهای مهمی که پیش روی تیم ملی امید است درباره اردوی پیش رو توضیح داد و پس از آن بازیکنان شروع به نرم دوی و گرم کردن با توپ کردند.

پس از تمرین آقاوسط و فوتبال درون تیمی و همچنین تمرین شوت زدن به سمت دروازه، بازیکنان در پایان تمرین، یک گل کوچک شاداب برگزار کردند. اردوی تیم ملی امید، تا نهم فروردین ۱۴۰۱ در مرکز ملی فوتبال ادامه دارد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.