وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

به جای مدیران، علی کریمی از بازیکنان تخفیف گرفت

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – کاش به جای اینکه علی کریمی راه می افتاد و با بازیکنان صحبت می‌کرد و از آن ها تخفیف می گرفت باشگاه سپیدرود با بازیکنان قراردادی را امضا می کرد که می توانست پرداخت کند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرورزشی، علی کریمی با بازیکنانی که از این تیم رفته اند و طلبکار بودند صحبت کرد تا از آن ها تخفیف بگیرد.

او همچنین با بازیکنان فعلی تیم هم صحبت کرد که بخشی از دستمزد خود را به مالک جدید تخفیف بدهند و در نهایت هم موفق به انجام این کار شد. کاری که باید توسط مدیران صورت می گرفت!

یکی از بزرگ ترین اشتباهات تاریخی باشگاه های ما عقد قرارداد با بازیکن خارج از توان مالی بوده که به خاطر این تدبیر بد پرونده های زیادی در کمیته انضباطی انباشت شده و حتی می رود تیم‌های استقلال و پرسپولیس را از لیگ قهرمانان آسیا حذف کند!

سؤال همیشگی و اساسی اینجاست که چرا باشگاه‌های ما مازاد بر توان با بازیکنان قرارداد امضا می‌کنند؟ چرا نباید فدراسیون فوتبال مانع ثبت این قرارداد‌ها شود؟

حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا یک چالش بزرگ برای فوتبال ایران خواهد بود که با این حجم پرونده ها دور از ذهن نیست همان طور که برای تیم های عربستانی هم رخ داد.

کاش به جای اینکه علی کریمی راه می افتاد و با بازیکنان صحبت می‌کرد و از آن ها تخفیف می گرفت باشگاه سپیدرود با بازیکنان قراردادی را امضا می‌کرد که می توانست پرداخت کند.

از آنجایی که مالکان جدید تیم دوستان علی کریمی هستند به نظر می رسد شرح وظایف او بیشتر شده است. البته که غفلت از مسائل فنی کریمی را از تیم دور خواهد کرد و این به ضرر سپیدرود است. تیمی که در این فصل نشان داده برای ماندن کار سختی پیش رو خواهد داشت.

کسب ۲ امتیاز از ۱۶ بازی به همراه ۱۴ گل خورده بدین معنی است که علی کریمی به همان اندازه که در کار مدیریت فعال شده باید در کار فنی هم تلاش خود را دوچندان کند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.