وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

به پیشواز زمستان: سپیدرود در زمستان پر آب می شود

من از پاییز می ترسم که دارد پشت سر فصل زمستان را…

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود پاییزی که گذشت برای سپیدرود درست مثل تمام این دو سال رفته لبریز بود از خزان ناملایمتی ها و بی کسی ها، پر بود از اتفاقات تلخ و رنج های برجای مانده از زخم خودی ها و بی خودی ها که عامدانه و با چشمانی باز بر درخت تنومند این عزیز دردانه رشتی ها، تبر زدند و اگر نبود ریشه ای به گستره ی ۵۳ سال قدمت و اکسیژن ناب خروار خروار عاشق این عشق بی پایان، بدون شک ما امروز از تیمی سخن می گفتیم که دیگر نیست.

اما سپیدرود این خزان را نیز همچون تمام تاریخچه ی پاییزی اش پشت سر گذاشت، به امید آنکه این بار آخر قصه عوض شود و ته شاهنامه خوش باشد و در پس ابن زمستان پیش رو، بهاری دلنشین در انتظار این رودخروشان باشد.

پاییز امسال برای سپیدرود با آغاز حضور غریبانه اش در فراموشخانه لیگ دو برای دومین سال پیاپی همزمان شد تا در این ساعت ها و روزهای بی کسی رشتی ها یادشان بماند و در بند بند وجودشان حک شود که کس نخارد پشت من …

تا یادشان بماند نام و تصویر تک تک آنهایی که برای سقوط سپیدرود از عرش فوتبال تا فرش اش چه خیانت ها که نکردند و چه پشت پاهایی که برای شان نگرفتند، همه ی آنهایی که از حضور این عشق بی پایان ناخرسند بودند و با سقوطش کل کشیدند!

این رنج ها از آن دسته زخم هایی هست که نه مرور زمان و نه شادی های احتمالی فردا هرگز یارای التیام بخشیدنش نیست و تا همیشه جایش در گوشه ای بزرگ از قلب باقی می ماند.

اما مکتب سپیدرود، مکتب صبوری است و چشم امید به روزهای خوبی که بدون شک خواهند رسید و کما اینکه همین چند سال پیش، پس از ربع قرن انتظار رسید و نگذاشتند تا حظش را درست حسابی ببریم.

امروز نیز تک تک عاشقان پرشمار سپیدرود ایمان دارند که دوباره می رسند روزهایی که دوست و دشمن تحسین شان کنند و به احترام تیم ریشه دار گیلان زمین کلاه از سر بر دارند.

زمستان پیش رو نوید روزهای خوب برای سپیدرود دارد چرا که پس از چند سال گره مشکل مالکیت اش باز شد و حالا پسران حسن آقای اشجاری می توانند بی دغدغه اسب شان را برای کنده شدن از این فراموشخانه لعنتی زین کنند.

سپیدرود حالا با تدبیر و تفکر مالک جدید و مدیرعامل، همدلی سرمربی و بازیکنان،، انرژی نامتناهی هواداران و عاشقان وفادارش و دعای هزاران سپیدرودی نظاره گر از آسمان ها، قرار است این زمستان را به بهار صعود پیوند بزنند تا به سان آن اردی بهشت های رویایی باز هم برای ثانیه هایی وزن کره زمین از چند میلیون گیلانی سپیدرودی کم شود.

به امید صعود سپیدرود در فصل جاری فوتبال ایران

روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.