وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

تاکید دوباره تاج؛ بیانیه نویسی ممنوع!

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – در پی چالش های به وجود آمده در فصل گذشته لیگ برتر فدارسیون فوتبال اینبار قصد برخورد جدی با رفتارهایی دارد که موجب این چالش ها یا تشدید کننده آنها هستند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از ورزش سه، یکی از نکاتی که در جلسه اخیر هیات رییسه سازمان لیگ برتر مورد بحث قرار گرفته بیانیه نویسی باشگاه ها بوده که به زعم اعضای هیات رییسه در شکل گیری چالش ها و هم چنین تحریک تماشاگران نقش عمده ای دارد.

بر اساس ابلاغی که در اختیار باشگاه ها قرار خواهد گرفت بیانیه نویسی از سوی باشگاه ها و هم چنین مربیان و بازیکنان ممنوع خواهد بود و حتی ممکن است برای باشگاه، مربی و بازیکن جدا از جریمه نقدی در صورت تکرار، محرومیت به همراه داشته باشد.

یکی دیگر از برنامه هایی که فدراسیون فوتبال برای برگزاری هر چه بهتر بازی ها در فصل جاری در نظر گرفته است برخورد با مربیان و بازیکنانی است که علیه داور صحبت می کنند.

در این باره آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال پیش بینی هایی داشته است اما تا به امروز برخوردها با مماشات همراه بوده است که مهدی تاج در این باره به کمیته انضباطی دستور داده است هیچ مصاحبه ای علیه داور از سوی مربی و بازیکن بی پاسخ نماند.

مهدی تاج در مصاحبه تازه ای که در این باره داشته گفته: « کل قراردادهای امسال پیوست انضباطی دارد. از هفته اول برخورد خواهیم کرد.هر مربی یا بازیکنی علیه داور حرف بزند مطمئنا محروم می‌شود. امسال مثل فیفا و یوفا عمل می‌کنیم و همانطور که بارها توضیح دادم بیانیه نویسی جریمه خواهد داشت.»

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.