وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

تراکتورسازی تبریز دو – سپیدرود رشت یک: لعنت به دستان خالی / چقدر بدشانسیم ما!

سپیدرود که تا دقایق میانی نیمه دوم به خوبی توانسته بود مسابقه را در اختیار داشته باشد در دقایق پایانی یک گل دریافت کرد و نزهتی به زیبایی آن را در دقیقه ۹۰ جبران کرد، اما گل دقیقه ۹۴ میزبان تیر خلاصی بود بر بی بضاعتی و بد بسته شدن سپیدرود در ابتدای فصل. لعنت به خائنینی که در ویران بسته شدن سپیدرود در ابتدای فصل نقشی فاجعه آور داشتند!

تراکتور ۲ (مسعود شجاعی دقیقه ۸۵، لی اروین دقیقه ۹۴) – ۱ (پویا نزهتی دقیقه ۹۰) سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته دهم لیگ برتر ، جام خلیج پارس

آدینه چهارم آبان ۹۷ – ساعت ۱۶

ورزشگاه یادگار تبریز ، تماشاگر: سی هزار نفر

داور:

رضا عادل

کمک ها:

محمدرضا ابوالفضلی ، حمیدرضا کنعانی

داور چهارم: علی میرغفاری ، ناظر: محمود رفیعی

کارت زرد:

علی عبدالله زاده دقیقه ۳۹، مهدی مهدی پور دقیقه ۵۷، مسعود شجاعی دقیقه ۶۱ (تراکتورسازی) – مهرداد بایرامی دقیقه ۴۲، میثم تهیدست دقیقه ۶۵، حسین ابراهیمی دقیقه ۷۶، کوروش ملکی دقیقه ۸۱ (سپیدرود)

ترکیب سپیدرود رشت:

کوروش ملکی، میثم تهیدست، میلاد شیخ سلیمانی، میلاد قربانزاده (از دقیقه ۸۷ ابراهیم لطفی)، امین جوادی مقدم، محمدرضا مهدوی، علی عزت کرامت، حسین ابراهیمی، پویا نزهتی، مهرداد بایرامی (از دقیقه ۹۲ امیرحسین اسکندری)، محمد غلامی (از دقیقه ۶۷ امین منوچهری).

سرمربی: علی کریمی.

ترکیب تراکتورسازی تبریز:

محسن فروزان، محمد طیبی، علی عبدالله زاده، احسان حاج صفی، دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور، علی طاهران (از دقیقه ۶۸ هری لی اروین)، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه (از دقیقه ۳۳ احسان پهلوان)، سوگیتا، آنتونی استوکس.

سرمربی: محمد تقوی.

شرح بازی:

ویژگی های مشترک هر دو تیم به جز تغییرات روی نیمکت در هفته های ابتدایی، پر هوادار بودن آنهاست. سرخ پوشان تبریز و رشت در حالی باید با هم دیدار کنند که شرایط شان در جدول مشابه هم نیست.

تراکتورسازی با ۱۳ امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد و سپیدرود با ۳ امتیاز در رده آخر جدول. حداقل روی کاغذ به نظر نمی‌رسد تیم میزبان که فعلا با محمد تقوی در لیگ برتر حاضر است مشکل خاصی برای گرفتن ۳ امتیاز این بازی خانگی مقابل شاگردان علی کریمی داشته باشد.

تراکتورسازی با زنوزی روزهای خوبی را تجربه می‌کند و چشم انداز این تیم کسب سهمیه آسیا است که لازمه رسیدن به این هدف پیروزی بازیهای خانگی است. بهترین گلزن این روزهای لیگ برتر شرایط خوبی در تراکتورسازی دارد. تقوی برای دستیابی به گل روی توانایی های استوکس حساب ویژه ای باز کرده است.

دقایق حساس:

دقیقه ۶: مسعود شجاعی پاس در عمق خطرناکی برای استوکس ارسال کرد و می‌توانست وی را با ملکی تک به تک کند اما توپ در اختیار دروازه‌بان سپیدرود قرار گرفت.

دقیقه ۹: خطای ناشیانه مهدوی بر روی اسماعیلی فر یک ضربه کاشته را برای تراکتور به ارمغان آورد که ضربه ایستگاهی را دژاگه نواخت و تراکتوری ها در تله آفساید گیری سپیدرود گیر کرد.

دقیقه ۱۰: فرار اشکان دژاگه از جناح راست روی پاس اسماعیلی فر او را در موقعیت تک به تک با ملکی قرار داد که در آخرین لحظه پیش از ضربه نتوانست به درستی به توپ ضربه بزند.

دقیقه ۱۲: باز هم اسماعیلی فر از سمت راست زمین سانتری را به محوطه جریمه سپیدرود انجام داد و توپ در اختیار استوکس قرار گرفت اما شوت پای چپ این مهاجم بریتانیایی را ملکی مهار کرد.

دقیقه ۱۴: شوت مهرداد بایرامی از بالای دروازه تراکتورسازی به خارج رفت.

دقیقه ۲۰: بازهم یک خطای ناشیانه دیگر از مهدوی پسبیده به خط هجده قدم یک موقعیت مناسب را در اختیار تراکتور قرار داد تا بازیکنان شوت زن تراکتور صاحب یک موقعیت مناب شوند و ضربه ایستگاهی را استوکس ارسال کرد که راهی کرنر شد.

دقیقه ۲۳: دومین ضربه کرنر پیاپی تراکتورسازی برای میزبان بدست آمد که حاصلی برایشان نداشت.

دقیقه ۲۴: احسان حاج صفی از سمت چپ کرنری را به محوطه جریمه ارسال کرد که ضربه سر محمد طیبی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۰: ضربه ایستگاهی مهدوی را پویا نزهتی با ضربه ی سر راهی اوت کرد.

دقیقه ۳۱: شوت مهرداد بایرامی با فاصله اندک راهی اوت شد.

دقیقه ۳۹: یک ضربه ایستگاهی پشت خط هجده قدم برای سپیدرود بدست آمد که ضربه کاشته را حسین ابراهیمی یک ضرب زد و با فاصله اندک راهی اوت شد.

دقیقه ۴۵ +۱: مهمترین اتفاق بازی برای تراکتور بدست آمد که پاس سوکیتا به استوکس داخل محوطه جریمه که با یک دریبل سرپا از استوکس و شوت سر ضرب او را کوروش ملکی به زیبایی از زیر طاق دروازه با یک دست راهی کرنر کرد.

دقیقه ۵۹: پاس مسعود شجاعلی در عمق دفاع سپیدرود و ضربه سر استوکس از روی خط شش قدم را بازهم کوروش ملکی به زیبایی راهی کرنر کرد.

دقیقه۶۳: بازهم اشتباهی دیگر از محمدرضا مهدوی که داخل محوطه جریمه سوگیتا را سرنگون کرد و داور این بار اعتقادی به خطای پنالتی نداشت.

دقیقه ۶۵: شوت استوکس از داخل محوطه جریمه را بازهم ملکی به زیبایی راهی کرنر کرد.

دقیقه ۷۵: بازهم یک موقعیت خطرناک را ملکی مهار کرد. لی اروین داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت خطرناکی شد که شوت پای چپ و سنگین این بازیکن را بار دیگر ملکی دفع کرد. در ادامه ضربه ریباند در اختیار استوکس قرار گرفت اما تکل به موقع شیخ سلیمانی توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه ۷۷: مسعود شجاعی سانتری را به محوطه جریمه انجام داد و استوکس با یک حرکت زیبا توپ را در اختیار گرفت و شوتی به سمت دروازه شلیک کرد که باز هم ملکی مانع فروپاشی دروازه سپیدرود شد.

دقیقه ۸۸: شوت استثنایی حسین ابراهیمی که از روی یک ضربه ایستگاهی حاصل شده بود را فروزان با دو ضرب راهی کرنر کرد و پس از این مهار به شدت مصدوم شد.

شرح گل:

تراکتورسازی ۱-۰ سپیدرود: پاس رو به عقب پهلوان به شجاعی رسید تا او با یک شوت دقیقه دروازه ملکی را که این بار بدون واکنش تنها نظاره گر توپ بود را باز کند.

تراکتورسازی ۱-۱ سپیدرود: میثم تهیدست یک توپ ریباندی را به زیبایی از داخل محوطه جریمه برای نزهتی سانتر کرد تا پویا با یک ضربه ی سر زیبا گل تساوی سپیدرود را بدست بیاورد.

تراکتورسازی ۲-۱ سپیدرود: ارسال دانیال عبادی فر با ضربه ی سر لی اروین گل دوم تراکتور را بدست آورد.

اتفاقات ویژه:

۱- دیگو مربی تیم ملی همراه با مارکار آقاجانیان راهی تبریز شد تا از وضعیت ورزشگاه یادگار امام و بنیان دیزل و همچنین هتل‌های تبریز بازدید کنند. بعد از بازدید روز گذشته آقاجانیان به تهران بازگشت اما دیگو در تبریز ماند. قرار است دستیار کارلوس کی‌روش امروز به ورزشگاه یادگار امام برود و دیدار تراکتورسازی و سپیدرود را از نزدیک نظاره کند.

۲- سپیدرود که در این بازی با پیراهن سفید حاضر شده بود برخلاف چهار بازی گذشته در این مسابقه که از سه شبکه تلویزیونی به صورت زنده پخش می شد بدون اسپانسر پیراهن به میدان آمد.

۳- اشکان دژاگه پس از اینکه دچار مصدومیت از ناحیه کشاله ران شد، در دقیقه ۳۳ جای خود را به احسان پهلوان داد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

7 دیدگاه ارسال شده است

 • Ali گفت:

  منظر این تیتر تکراری بودیم
  لعنت به وقت اضافه
  لعنت به دقیقه 90 و…
  خسته شدیم
  مافیا و رانت تو این استان بیداد میکنه تیم فصل پیش بسیار بهتر از این فصل بود حداقل اونارو از دست نمیدادین
  لعنت به مافیا

 • عسکر داماشی گفت:

  به سپیدرودیها تبریک میگم که بعد از ده هفته بالاخره تونستن در جریان بازی گل بزنن.که این هم دستاورد بزرگیه.

 • مهرداد گفت:

  همش همینطوری داریم میبازیم فقط دلمون خوش کردیم بگیم لعنت به شانس انگار تیم حریف شانس نداشت تو بازی تیم مهاجم خوب و هافبگ خوب میخواد با این چیزا کار درست نمیشه تیم مستقیم لیگ پاینتر میره فقط اولین بار تونستیم تو جریان بازی گل بزنیم مهمترین دستاورد. همین بود

 • Mehrdad گفت:

  ایشاله همشو ببازین

 • ماهری گفت:

  چرت نگو تفرقه افکن.خداوند شما را به راه راست هدایت کند.یک عاشق سپیدرود و داماش و رشتی واقعی چنین حرفی نمیزند.شما رشتی نیستید.یا شاید شما باز هم از دکی تن زاده خط میگیرد این دری وری ها را مینویسید.
  بیغیرت ها حیا کنند سپیدرود را رها کنند
  ما همه پشت علی کریمی تا آخرش هستیم .این تیم با بازی های رو به رشدی که دارد صد در صد در لیگ میماند به کوری چشم شما😛😛😝😝😜😜❤❤❤💪💪💪💪

 • Mehrdad گفت:

  همینجوری پشتش بمون بدبخت

 • ماهری گفت:

  تو هم ضر اضافی نزن بدبخت بیچاره
  با این لحنی که داری معلومه از یکی خط میگیری لعنت به شما ها