وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

تسنیم/ نظرمحمدی: تیم اصلی سپیدرود را از هفته بعد ببینید/ خودم را قربانی کردم تا سپیدرود را قربانی نبینم

سرمربی تیم سپیدرود گفت: این تیم از هفته بعد به آمادگی کامل می رسد.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – به گزارش خبرنگار ورزشی تسنیم از رشت، علی نظرمحمدی بعد از پیروزی تیمش مقابل سپیدرود در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: تصویر مردم از تیم سیپدرود بعد از صعود به لیگ دسته اول، یک تیمی در حد و اندازه لیگ دو بود؛ تیمی که سال ها همه،  آن را فراموش کرده بودند.

این تیم در دو فصل گذشته مردم را با تیم سپیدرود آشتی داد. مسئولان با کارهای مدیریتی و چارت اداری ابتدا گروه مدیریت قوی را گرد هم آوردند که نیاز به زمان دارد تا تیم را از فضا دسته دو خارج کند. در حد توانایی مالی باشگاه بازیکنان خوبی جذب کردیم تا به این تیم شخصیت دهد و بازیکنان مستعد بومی را نیز به خدمت گرفتیم.

وی افزود: ما فرصت آماده سازی چندانی نداشتیم و بارها متذکر شدم تیم  اصلی سپیدرود را از هفته ششم به بعد ببینید. از بازیکنان جوان و باتجربه در بدنه تیم استفاده می کنم وسعی می کنیم روز به روز بهتر شویم.

سرمربی تیم سپیدرود در مورد عملکرد این تیم گفت: در طول هفته جلسات متعددی با همکارانم برگزار کردم و خود شما شاهد بودید که ارتباطم با نیمکت بسیار نزدیک بود. تعویض ها را نیز خودم نظارت کامل داشتم اما این دلیل نمی شود که کار بقیه افراد زیر سئوال رود. داور در بازی هفته گذشته مقابل ملوان در ثانیه 9 ترمز تیم را کشید وشجاعت را از بازیکنانم گرفت. نمی خواهم در مورد گذشته صحبت کنم اما دلیل اصلی باخت هفته گذشته این بود که داور در همان ابتدا ترمز تیم ما را کشید.

نظرمحمدی ادامه داد: در طول هفته از بازیکنانم خواهش کردم که دیدار با ملوان را فراموش کنند و از همه آن ها ممنون هستم. در زمانی که نتواستیم از لحاظ مالی بچه ها را تقویت کنیم خود آن ها همت کردند و برگشتند. این نکته نشان دهنده ظرفیت بالای بازیکنانم است. این پیروزی به همه چسبید. بعد از بازی مقابل ملوان همه تقصیر ها را گردن گرفتم تا بازیکنان از زیر فشار روحی خارج شوند. من خودم را قربانی کردم تا امروز سپیدرود را قربانی نبینم.

وی در خصوص اشتباهات خط دفاعی تیمش اظهارداشت: بازی در زمین لغزنده و شرایط بارانی خیلی سخت است.. بازیکنان در این شرایط نمی توانند مسیر توپ را تشخیص دهند و مرتکب اشتباه می شوند.

تسنیم/ نظرمحمدی: تیم اصلی سپیدرود را از هفته بعد ببینید/ خودم را قربانی کردم تا سپیدرود را قربانی نبینم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.