وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

تصویر روز: حسرت در ثانیه پایانی!

(عکس ها از: سید احمد کیایی)

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – داور چهار دقیقه پیش تابلوی وقت تلف شده را بالا برده که عدد 4 بر آن نقش بسته بود و بازیکنان سپیدرود علی رقم برتری مطلق بر میزبان شیرازی خود و کسب چندین موقعیت صد در صد گلزنی از دست یابی به گل محروم بودند.

درست در واپسین ثانیه مسابقه توپی از جناح راست دروازه کارای روی هجده قدم سانتر می شود و هادی تامینی، میعاد یزدانی و هادی موسوی تا آن جلو جلوها پیش آمده اند و همه تقریبا روی خط دروازه ایستاده اند، یک دروازه هفت متر و خرده ای و یک دروازه بان و تنها یک مدافع پیش روی سرخ پوشان قرار دارند.

هادی تامینی، مدافع مستحکم و گلزن ارتش سرخ پایش را به سمت توپ دراز می کند و نوک پایش را تا آخر کش می آورد و به توپ ضربه می زند و دروازه بان که در یک کنج دروازه ایستاده است، مستاصل تنها نظاره گر است، تمام اعضای نیمکت سپیدرود روی هوا هستند و منتظر شنیدن صدای سوت داور به نشانه گل برتری سرخ پوشانند، داور سوت را می زند، اما به نشانه سوت پایان و تساوی بدون گل طرفین!

مسابقه تمام شده است و بازیکنان سپیدرود روی زمین پخش شده اند و تو گویی مسابقه را واگذار کرده اند. تامینی که بیشتر از همه دویده است و عرق ریخته، بهت زده است و از همه بیشتر ناراحت است و تا لحظه بازگشت در سفر طولانی کاروان سپیدرود به خانه لب از لب تکان نمی دهد.

این ناراحتی حکایت از بزرگی و اقتدار ارتش سرخ است که تساوی در خارج از خانه به اندازه یک باخت، غم را به اردو می آورد.

هادی بچه رشتی، امسال گل های سرنوشت سازی برای تیم ریشه دار شمال زده و کم لبخند بر لبان رشتی ها جاری نکرده است. او تعصبش را بارها و بارها امسال به هواداران ثابت کرده است، اما در راه بازگشت یک جمله گفت و بس: این سه امتیاز را با یک گل سه امتیازی جبران می کنم.

منتظر وفای به عهدت هستیم هادی خان با تعصب.

IMG_4504

IMG_4505 IMG_4506 IMG_4507 IMG_4508

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.