وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

تن‌زاده: سپیدرود از دلال ها خالی شود آمادگی بازگشت به این تیم را دارم / بازگردم چک علی کریمی هم پاس می‌شود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود مالک پیشین باشگاه سپیدرود رشت اعلام کرد در صورتی بازخواهد گشت که این تیم از وجود دلال‌ها خالی شود.

به گزارش سایت سپیدرود، جواد تن زاده در گفت و‌ گو با خبرگزاری تسنیم درباره وضعیت سپیدرود رشت و اینکه گفته می‌شود مالکیت این باشگاه قرار است دوباره تغییر کند،‌ اظهار داشت: متأسفانه افراد مجهول‌الهویه باشگاه بزرگ سپیدرود رشت را به نابودی کشیده‌اند و تعدادی از بازیکنان هم با دادن پول به این تیم آمدند.

مثلث نابودی سپیدرود را شهاب مومنی (مالک پیشین سپیدرود و دبیر هیئت فوتبال گیلان) و دو کارمند اخراجی یک بانک تشکیل می‌دهند. این افراد باعث شدند هیئت فوتبال گیلان هم مسیر نابودی سپیدرود را در پیش بگیرد.

مالک پیشین باشگاه سپیدرود افزود: با توجه به اینکه سپیدرود در وضعیت بحرانی به سر می‌برد،‌ من با وساطت برخی از دوستان نامه‌ای به هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان گیلان نوشتم و اعلام آمادگی کرده‌ام تا در صورتی که باشگاه سپیدرود از وجود دلال‌ها خالی شود،‌ مانند همان رویه قبلی آمادگی این را دارم تا دوباره مخارج و مالکیت تیم را بر عهده بگیریم.

« آیا با بازگشت مالکیت سپیدرود به شما موافقت شده است؟» تن‌زاده در واکنش به این پرسش گفت: بله، کاملاً با این موضوع موافقت شد، اما این بار مانند دفعه  قبل عمل نخواهیم کرد و با برنامه‌ریزی وارد تیم خواهیم شد. سپیدرود در مرحله نابودی است و هر کسی هم بخواهد به این تیم ورود کند باید از خود گذشتگی داشته باشد.

ضمن اینکه تمام هزینه‌ها و ضررهایی که در این مدت به باشگاه سپیدرود وارد شده، بر عهده همین افرادی است که الان کنار تیم هستند. بارها هم اعلام کرده‌ام شرط بازگشت من پاکسازی تیم از وجود دلال‌هایی است که کنار تیم هستند.

وی تصریح کرد: پروانه مالکیت سپیدرود به نام من است، اما قطعاً برای بازگشت شرط دارم. شرطم هم این است تمام هزینه‌هایی که در این مدت به باشگاه سپیدرود تحمیل شده، بر عهده کسانی است که تحت عنوان گروه محمد نوین به باشگاه آمدند. متأسفانه افرادی که در وهله اول آقای نوین را  معرفی کردند، فراموش شدند و باید آنها به مردم معرفی شوند. باید مشخص شود چه کسانی حلقه نابودی سپیدرود را تشکیل دادند. بازهم اعلام می‌کنم، به شرطی به سپیدرود برمی‌گردم که تمام این افراد شناسایی و به مردم معرفی شوند.

من به آقای الماسخاله هم گفته‌ام باید در این راه به ما کمک کند. حاضریم همه هزینه‌ها را برای بازگشت تیم به دوران خوبش پرداخت کنیم، اما به شرط اینکه اول تمام بازیکنانی که به صورت پولی و توسط دلال‌ها به تیم آمده‌اند،‌ اخراج شوند و هیچ ضرر و زیانی که به تیم وارد شده را هم نخواهیم پذیرفت.

از هیئت فوتبال و الماسخاله خواستم ما را در این زمینه کمک کنند. برخی از آقایان سپیدرود را نابود کردند و ما الان با آنها کار داریم. باید این افراد شناسایی و به مردم معرفی شوند. این افراد نامردانی هستند که به سپیدرود ضربه زدند.

تن‌زاده در خصوص پرداخت مطالبات علی کریمی سرمربی پیشین سپیدرود و پاس نشدن چک‌های این مربی که توسط او داده شده بود، به تسنیم گفت: از یک ماه پیش از طریق سه اظهار نامه به علی کریمی،‌ هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان گیلان این موضوع را اعلام کردیم.

تا زمانی که مالکیت باشگاه در دست ما بود، چک اول کریمی را از حساب شخصی پرداخت کردیم. چک دوم را هم به موقع پرداخت می‌کردیم، اما با توجه به رأی دادگاه مبنی بر خلع مالکیت ما،‌ این کار انجام نشد. تمکین به رأی دادگاه یعنی توقف تمام فعالیت‌ها.

بعد از آن هم به هیئت فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان گیلان هشدار دادیم که خریدار جدید باید توانایی مالی پرداخت بدهی‌ها را داشته باشد، اما متأسفانه خریدار جدید این توانایی را نداشت.

مالک پیشین باشگاه سپیدرود در پاسخ به این پرسش که آیا در صورت پس گرفتن باشگاه سپیدرود چک کریمی را پاس خواهد کرد؟ عنوان کرد: بله،‌ من قبلاً هم اعلام کردم به منظور کمک به باشگاه سپیدرود مانند سال گذشته حاضرم به باشگاه ورود کنم، اما به این شرط که مثلث سه نفره نابود کننده تیم به صورت کامل شناسایی و به مردم معرفی شوند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است

  • مجید گفت:

    آقای تن زاده اگر می دانست چه مجموعه ی عظیمی پشت الماسخاله هاست. هیچ وقت اینطور حرف نمی زد. اشخاصی مثل آقای تن زاده باید بدانند پشت پرده انتصابها در گیلان زمین حراستی ها و سپاه هستند و اگر می خواهد برای اینچنین افرادی شرط بگذارد همین که نیاید سنگین تر است. با اینها با قانون نمی شود جنگید اگر مهره های درشت در دست یا پشت سر دارید جلو بیایید وگرنه اگر کار را هم بگیرید از الآن باید بدانید که راه به جایی نخواهید برد.

  • شهر باران گفت:

    تو اگه اینکاره بوذدی قبلا اینکار میکردی. تو تیم به اینجا کشوندی. برو دیگه برنگردی