وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

تپش ثانیه ها …

مردم رشت تشنه روزهای نورافشانی سپیدرودند و در پى آفتابى به بلنداى ابديت تا روح عاشق خود را در نور پاکش صيقل دهند.

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – ثانيه ها در تپش اند، التهابى مهيج و شوقى شيرين در پيکر کوچکشان مى جوشد. در گذر از لحظه ها، کند مى لغزند و شتاب هميشه را ندارند.

تعدادشان به عدد همه قلب های عاشق است، هر کدام در سينه اى مى تپند و شرار شوق را در فضا مى افشانند.

گرماى جانبخشى است. از لحظه ظهور سپیدرود تا همين لحظه، همه در اين انتظارند. غرش  ابرها و شتاب شور انگيز قطره های نم نم باران در رسيدن به خاک، گردش خستگى ناپذير و بى تأمل روزان و شبان، ذره ذره عطرهايى که هر صبح، شور وشعف را به سينه ها مى ريزند، شاخه هايى که در این روزهای بهاری از دل ساقه ها مى رويند و…. همه به اين شوق، شوريده و حيران، زمان را سپرى مى کنند.

بارالها!

نغمه ها در گلوها مى ميرند و ناله ها در سينه ها به سردى مى گرايند. روح عاشقان  در يأسى مرگبار، دست و پا مى زنند اگر رودمان پر آب نباشد.

سايه هاى اوج، گمگشته هاى ده ها ساله آنهايند.

پروردگارا! این جوانان دلداده و این پیران سپید موی چه مى خواهند؟ در پى کدام عشق، واله و سر گشته، زمان را سپرى مى کنند؟ آنقدر درد کشیده اند  که پرواز برايشان افسانه جلوه مى نمايد.

اما….

فصل بيدارى فرا رسيده است. سپیدرودیان در تلاشى موفق، ماه ها جولان داده و امروز به ایستگاه سرنوشت رسیده اند.

خيزش و خروش رود همیشه جاری و جانبخش رشت درهفته هاى انتهايى لیگ آزادگان، بيدارى و افق ديگرى را فراروى هوادرانش گشوده است.

مردم رشت تشنه روزهای نور افشانی سپیدرودند و در پى آفتابى به بلنداى ابديت تا روح عاشق خود را در نور پاکش صيقل دهند.

در ایستگاه حساس دیدار با آلومینیوم، ارتش سرخ گیلان چونان همیشه، نیازمند دعای سبز و همراهی انبوه عاشقان دلباخته عزت و غرور تیم محبوب خود هستند. دعا و حضور و حمایت را هدیه فرزندان مان کنیم و اراده نماییم با انگیزه و همت و غیرت سربازان و هواداران ارتش سرخ، روز و شبی بیاد ماندنی را رقم بزنیم…

ثانیه ها در تپش اند  و .. در غروب آدینه همراه با مردم جشن پیروزی می گیرند.

تپش ثانیه ها …
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

12 دیدگاه ارسال شده است

 • آبرار رشت شینه گفت:

  زنده باد سپیدرود همیشه جاودان

 • ناشناس گفت:

  به امید خدا ایرالکو برنده میشه

 • فرزاد گفت:

  سلام زیبا بود رادنی عزیز چقدر از دل بر می آید این نوشته . امروز اشک های شوق جاری می شوند و به نم نم باران آسمانی می پیوندد. خدا پشتیبان ماست

 • تابش گفت:

  امروز ، روز طوفان ارتش سرخ است ما پیروزیم

 • کامین گفت:

  امروز، روز نبرد قدرت روحی ، جسمی و فنی سپیدرود با اراک است و باید نشان دهیم قدرتمندیم و پیروز

 • فرهادسپیدرود گفت:

  ابراران جو گیر نشید اول باست بازی رو ببریم در ضمن با بردن این بازی خیلیها فکر میکنن که تیم صعود میکنه ولی اشتباه ما همینجاست که تیمهای دیگرو بازهم داریم دستکم میگیریم مثل بازی بعثت…مهمتر اینکه اگرهم صعود کنیم تازه به لیگ یک میرسیم نه لیگ برتر …یعنی سقف ارزوهای ارتش سرخ صعود از لیگ دو به لیگ یک هستش؟؟!!!متن نگارش شده زیبا بود ولی ارتش سرخ باید به سطح اول فوتبال کشور برسه …

 • کمال باقری گفت:

  صداى قدم هاى سبز بهار از کرانه‌هاى اميد شنيده مى شود وزمين با گوش سپردن به طنين آواى سبز آن قدم هاى شور دوباره زيستن وبه سبزى آراسته شدن را به دل تجربه مى سازند. بلبلان، بر شاخسارهاى خزان وش، نغمه‌هاى خود را به وزن بهارانه‌ها ساز مى سازند تا به هر هجاى نغمه خود، شکوه بر شکفتن را آواز دهند. خورشيد، خود را مهيا مى سازد در چشمه سار نگاه بهار روى شسته، رنگ گرماى تازه‌اى يابد. آسمان شولاى آبى خود را به ترنم تپشهاى خاتون بهار آجين مى کند تا به يافتن هواى طراوت، ژاله ژاله گلبوسه‌هاى باران راهمچنان به دستان زمين هديه آرد. و صداى قدم هاى سبز بهار که از کرانه‌هاى اميد شنيدن دارد، هم چنان نزديک و نزديک و نزديک‌ تر مى شود وهر آنقدر که اين قدمهاى مبارک نزديک‌تر آيد، لبخند اميد بر قامت دلسپرده ما به اميد بهارانه بيشتر نمايان مى شود.
  مروز صدای قدم سبز بهار با پیرزوی سرخ جامگان و غریو هزاران هوادار پرشورش، شنیدنی تر خواهد بود .

 • قدیری گفت:

  سلام جو گیری نه روحیه بخشی بله . فعلا این بازی و بعد یکایک بازی های دیگر و بعد انشاءالله صعود به لیگ یک و بعد… استراتژی گام به گام قدم برداشتن است . بلند فکر کردن خوب است اما منطقی عمل کردن مهم تر است . درود بر ارتش سرخ گیلان و فرمانده با وقارش افشین خان عزیز

 • شازندی گفت:

  عجب روحیه ظریفی دارید شما رشتی ها و چه شاعرانه و هیجانی می نویسید . حق دارید شهرتان سرسبز و زیباست و در این طبعیت قشنگ ، می شود خوب فکر کرد و نوشت من ضمن احترام به مردمان شمال و رشت و تیم سپیدرود امروز با هوادارانی که آمده ایم خوشحال از رشت خواهیم رفت . ببینید !

 • بازرگانی گفت:

  برادران رشتی جان ما شمار امی بریم ناراحت نشیدها؟

 • salar گفت:

  سپیدرود خشک شد و ماهی ها همچنان زنده اند

 • مصطفی نیک ...الومینیوم اراک گفت:

  ای باباهنوزچیزی برای گفتن دارید؟؟؟ماچی بگیم که گل سالم راداورخاگرفت