وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

تیر آخر حسن زاده بر قلب سپیدرود

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – کمیته انضباطی رای خود را در خصوص  تیم سپیدرود رشت صادر کرد و جالب این است که پس از این رای ناعادلانه رییس گیلانی کمیته انضباطی از کار خود در فدراسیون فوتبال استعفا داد!

به گزارش سایت سپیدرود، کمیته انضباطی تیم سپیدرود رشت را به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری و استفاده تماشاگران از شعارهای موهن در دیدار برابر استقلال خوزستان به پرداخت ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد!

در ادامه بر روی سایت رسمی فدراسون فوتبال آمده است که رییس فدراسیون فوتبال با تقدیر از زحمات و تلاش های بی شائبه اسماعیل حسن زاده در دوران تصدی ریاست کمیته انضباطی، با توجه به انتصاب وی در مسولیت جدید به عنوان معاون قضایی و رییس حوزه ریاست رییس کل دادگستری استان تهران با استعفا نامبرده موافقت کرد.

رییس فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای در پاسخ به تقاضای مجدد دادگستری استان تهران با عنایت به مسولیت جدید دکتر حسن زاده در آن نهاد، با استعفا وی از ریاست کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال موافقت کرد.

این موضوع در ابتدا در شهریور ماه گذشته با مخالفت رییس فدراسیون همراه شد اما در ادامه با درخواست دوباره دادگستری استان تهران در مهر ماه مورد موافقت ریاست فدراسیون شد.

گفتنی است، سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون در روزهای آتی معرفی خواهد شد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.