وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

تیم خصوصی یعنی این: سپیدرود اجازه نصب تابلوهای دور زمین را نداد

ایران ورزشی

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدروداین ویژگی باشگاهداری خصوصی است، این اتفاق ساده نشان می دهد که باشگاهداری خصوصی منجر به کدام ایستادگی ها و چه نوع نگاهی به فوتبال می شود.

مسئولان باشگاه سپیدرود رشت از نصب تابلوهای تبلیغاتی در ورزشگاه سردار جنگل جلوگیری کردند تا گام تازه ای در جهت مخالفت با سازمان لیگ برداشته باشند.

مسئولان باشگاه سپیدرود با ارسال نامه ای به سازمان لیگ اعلام کردند در صورت عدم پرداخت حق پخش محیطی اجازه نصب تابلوهای تبلیغاتی در دور زمین را در مسابقه با ماشین سازی نخواهند داد.

در همین راستا مسئولان مربوطه بدون توجه به نامه این باشگاه به استادیوم سردار جنگل رفتند و در پی نصب تابلوهای تبلیغاتی بودند که افرادی از باشگاه سپیدرود حاضر شدند و به دستور مالک و مدیرعامل باشگاه از نصب تبلیغات ممانعت به عمل آوردند تا مقابله با سازمان لیگ را جدی تر از گذشته پیگیری کنند.

در ابتدای لیگ هجدهم سازمان لیگ با عقد قراردادی کل تبلیغات محیطی را به شرکتی و با مبلغ ۹۰ میلیارد واگذار کردند. طبق گفته برخی از افراد حاضر در باشگاه سپیدرود تا به اینجا که نیمی از فصل گذشته باید مبلغی بین ۲ تا ۳ میلیارد در اختیار باشگاه ها قرار می گرفته که تنها ۳۰۰ میلیون تومان به حساب این تیم آمده است.

از آنجا که سپیدرود جزو معدود باشگاه های خصوصی در لیگ هجدهم است، به همین دلیل مسئولان تیم حساب ویژه ای بر روی استفاده از حق پخش و تبلیغات محیطی باز کرده اند و از حالا مقاومت برابر سازمان لیگ را شروع کردند تا حق خود را دریافت کنند.

بهترین و عالی ترین تصمیم را سپیدرود گرفته است. از این تصمیم قاطع و درست باید حمایت کرد و باید درهای درآمدزایی را به روی باشگاه ها گشود. باشگاه هایی که بودجه های بادآورده به چنگ می آورند، سال هاست که مطالبات خود را نمی خواهند. سپیدرود اما باید خودش چرخش را بچرخاند و چه عالی که حقوقش را از سازمان لیگ می‌خواهد.

فوتبال ایران باید چنین مقاومت هایی را از روزی شروع می‌کرد که اسم لیگ حرفه ای را برای خود انتخاب کرد. اما باشگاه های دولتی حوصله ی هیچ دردسری را هرگز نداشتند. بودجه ها می رسید و خیال همه راحت بود.

سپیدرود اما انگار واقعی ترین تیم خصوصی است و کوتاه نمی آید و حق خود را مطالبه می‌کند. باید دید واکنش سازمان لیگ چیست و چرا تا امروز پول باشگاه ها را پرداخت نکرده است.

باشگاه های دیگر چه واکنشی دارند. آیا آنها از تصمیم و قاطعیت سپیدرود حمایت می کنند یا این پول ها برای شان اهمیتی ندارد و منتظر خواهند نشست تا بی سر و صدا برای شان باران پول ببارد؟

تیم خصوصی یعنی این: سپیدرود اجازه نصب تابلوهای دور زمین را نداد
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.