وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

ثبت قرارداد سپیدرودی ها در فدراسیون، فقط با امضای مومنی اعتبار دارد

کادر فنی این تیم تا به اینجا ۱۰ الی ۱۵ درصد دریافتی داشته و با توجه به توافقی که بیات و حامی مالی این باشگاه داشته اند قرار بر این بوده که پرداخت هزینه های کادر فنی بر عهده حامی باشد که در نهایت شنیده می شود حامی مالی قید ادامه همکاری را زده است.

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – مالک اصلی باشگاه همچنان مومنی است و به این ترتیب در جذب بازیکنان برای نیم فصل دوم این فرد دقت بیشتری را به خرج می دهد.

به گزارش  سایت سپیدرود و به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، امید روانخواه سرمربی تیم فوتبال سپید رود رشت این روز ها به دنبال این است تا بازیکنان مورد نیاز خود را برای نیم فصل دوم جذب کند.

در همین راستا کوشکی و جوادی مقدم ۲ بازیکنی هستند که مد نظر سرمربی سپیدرود قرار گرفتند و این ۲ بازیکن در صورت تایید کادر فنی می توانند به جمع سپیدرودی ها ملحق شوند. البته تا زمانی که مومنی قرارداد آنها را امضا نکند، فدراسیون فوتبال کارت بازی برای آنها صادر نمی کند.

از طرفی ناگفته نماند مالک اصلی باشگاه همچنان مومنی است و به این ترتیب در جذب بازیکنان برای نیم فصل دوم این فرد دقت بیشتری را به خرج می دهد.

گفتنی است دریافتی بازیکنان تیم فوتبال سپید رود تا به اینجا روی هم چیزی حدود ۲۰۰ میلیون تومان بوده و از طرفی قرار است چک دوم بازیکنان که بیات در اختیار آنها قرار داده ۱۰ دی پاس شود و با پاس شدن چک سوم در بهمن ماه سقف دریافتی سپید رودی ها به ۳۰ درصد می رسد.

از دیگر نکات باقی مانده در مورد سپیدرودی ها این است که کادر فنی این تیم تا به اینجا ۱۰ الی ۱۵ درصد دریافتی داشته و با توجه به توافقی که بیات و حامی مالی این باشگاه داشته اند قرار بر این بوده که پرداخت هزینه های کادر فنی بر عهده حامی باشد که در نهایت شنیده می شود حامی مالی قید ادامه همکاری را زده است.

تا به اینجا ۴ قرارداد در سپیدرود رشت قطعی شده که اولین قرارداد مربوط به کادر فنی جدید یعنی روانخواه است. همچنین عقد قرارداد افشین ناظمی به جای بهارمست که در سمت سرپرست مشغول فعالیت است.

محمدرضا مهدوی به عنوان بازیکن و سهیل حق شناس نیز  از سمت بازیکن به مربیگری قرارداد خود را با سپیدرودی ها منعقد کرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.