وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جدال تیم های شمال و جنوب کشور در لیگ برتر دیدنی است

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – جدال تیم های شمال و جنوب کشور در لیگ برتر فوتبال می تواند در نوع خود جذاب و دیدنی باشد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری ایرنا، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و استقلال خوزستان در هفته پنجم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور به مصاف هم می روند.

در این دیدار تیم قدیمی و پرطرفدار سپیدرود از شمال کشور به مصاف (استقلال خوزستان) پرطرفدارترین تیم جنوب کشور در اهواز خواهد رفت.

با توجه به ابکه هر دو تیم سپیدرود رشت و استقلال خوزستان از تیم های پرطرفدار شهرستانی محسوب می شوند، این دیدار می تواند در نوع خود جذاب و دیدنی باشد چون با توجه به شرایط موجود، هر دو تیم با تفکر پیروزی پا به میدان خواهند گذاشت.

شرایط تیم های استقلال خوزستان و سپیدرود رشت، در جدول رده بندی تفاوت زیادی ندارد و تا حدی هر دو تیم جزء تیم های انتهای جدولی محسوب می شوند، البته تیم استقلال خوزستان سه امتیازی است اما تیم سپیدرود رشت فقط یک امتیاز کسب کرده و در انتهای جدول رده بندی به سر می برد.

با این وجود، شرایط دو تیم در جدول به هیچ وجه مناسب نیست و هر دو تیم به خصوص تیم استقلال خوزستان که تاکنون بیشترین تساوی را در لیگ کسب کرده به دلیل میزبانی، در این بازی فقط به پیروزی و کسب هر سه امتیاز فکر می کند.

از طرف دیگر تیم فوتبال سپیدرود رشت که با حواشی زیاد و بدون تمرینات بدنسازی لیگ برتر را آغاز کرده، فقط یک تساوی برابر گسترش فولاد کسب کرد و در سه دیدار خود مغلوب حربفانش شد.

این در حالی است که تیم سپیدرود پس از هفته سوم و با جدایی خداداد عزیزی از هدایت این تیم ، هم اینک بدون سرمربی است و به طور حتم با حضور سهیل حق شناس کمک مربی خود برابر استقلال خوزستان قرار خواهد گرفت.

با توجه به مشکل سرمربیگری در سپیدرود رشت، این تیم با دو بازیکن مصدوم و نداشتن شرایط مالی مناسب با وجود این که چهار بازیکن می تواند جذب کند، از جذب حتی یک بازیکن نیز ناتوان است.

این مشکلات از یک طرف و هوای گرم اهواز نیز از طرف دیگر، مشکل سپیدرود رشت برای دیدار مقابل تیم استقلال خوزستان است که با توجه به شرایط بدنی نامناسب بازیکنان سپیدرود بی شک مسئولان این باشگاه به همراه کادر فنی حاضر در این تیم، راه هایی برای مقابله با این مشکل را اندیشیده اند.

اما با توجه به مشکلات پیش روی سپیدرود ، این تیم به طور حتم در دیدار برابر استقلال خوزستان به پیروزی فکر می کند چون در دیدار برابر تیم اهوازی ، استرس چندان و فشار تماشاگر را روی خود حس نمی کند و کادرفنی این تیم امیدوارند برابر استقلال خوزستان امتیاز کسب کنند.

تیم سپیدرود رشت برای اینکه بتواند شرایط خود را در جدول رده بندی سر و سامان بدهد به پیروزی و کسب هر سه امتیاز برابر استقلال خوزستان در دیدار با این تیم در اهواز فکر می کند چون کسب نتیجه مساوی نیز چندان تاثیری در جدول رده بندی برای این تیم ندارد.

اما تیم استقلال خوزستان نیز برای این بازی و رویارویی با سپیدرود رشت به طور حتم به پیروزی و کسب هر سه امتیاز در این دیدار خانگی حساب باز کرده تا بتواند با توجه به شرایط نامطلوب سپیدرود، در این بازی به پیروزی برسد.

تیم فوتبال استقلال خوزستان که از چهار بازی قبلی خود یک باخت و سه تساوی کسب کرده، به طور حتم با حمایت طرفدارانش، چشم به هر سه امتیاز این بازی دوخته تا اولین پیروزی خود را جشن بگیرد.

تیم سپیدرود نیز تا حدی همین شرایط را دارد با این تفاوت که سرخ پوشان رشتی از چهار بازی خود سه شکست و یک تساوی کسب کرده و طعم پیروزی را نچشیده و به طور حتم آنان نیز انتظار دارند که اولین پیروزی خود در رقابت های لیگ برتر را برابر استقلال اهواز رقم بزنند.

به هر حال با توجه به شرایط دو تیم استقلال خوزستان و سپیدرود رشت در جدول رده بندی، به طور حتم دیدار نمایندگان شمال و جنوب کشور در لیگ برتر، جذاب خواهد بود و طرفداران هر دو تیم امیدوارند که شاهد یک بازی پرگل در این مسابقه باشند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.