وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جدول و نتایج کامل هفته نخست لیگ دسته دوم آزادگان

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – لیگ دسته دوم فوتبال ایران با حضور 40 تیم در چهار گروه از روز چهارشنبه 5 مهرماه آغاز شد.

در این مسابقات از هر گروه سه تیم به مرحله دوم صعود می کنند که تیم های اول هر گروه مستقیما صعود کرده و تیم های دوم به پلی آف می روند. از هر گروه 4 تیم به لیگ دسته سوم سقوط می کنند و اواخر بهمن ماه پایان مرحله اول مسابقات است.

شروع مرحله دوم اوایل اسفند بوده و پایان مسابقات اواخر اردیبهشت 95 است و پلی آف رقابت ها، نیمه اول خرداد ماه 95 خواهد بود و مرحله دوم رقابت ها در دو گروه 6 تیمی انجام می شود.

میزبان مهمان
ملی پوشان تبریز 1 1 پرسپولیس گناوه
بعثت کرمانشاه 2 1 کارون اهواز
هفته اول گروه A شهرداری بندرعباس 2 3 نیروی زمینی
اکسین البرز 2 0 برق نوین شیراز
شهرداري كاشان 2 2 نماینده البرز

 

میزبان مهمان
سردار بوکان ؟ ؟ شهرداری کامیاران
شهرداری تبریز 2 0 کارگر بنه گز
هفته اول گروه B شهرداری ماهشهر ؟ ؟ تربیت نوین یزد معوقه شد
پارس جنوبی جم 1 0 ماهان شوشتر
بادران تهران 2 1 کیمیا فرایند تهران

 

میزبان مهمان
مقاومت تهران 0 2 کاسپین قزوین
استقلال آبی تهران 3 3 نفت امیدیه
هفته اول گروه C کارا شیراز 0 0 نفت و گاز گچساران
نفت نوین آبادان 1 1 هف سمنان
نسل ابومسلم 2 1 شهرداری جویبار

 

میزبان مهمان
رهپویان رضوانشهر 1 0 شهرداری ارومیه
سپیدرود رشت 1 0 الوند همدان
هفته اول گروه D خلخال دشت 1 1 شاهین کیش
شاهین بوشهر 2 1 فولاد ب اهواز
صنعت جوان ساری 0 2 پیام وحدت مشهد

برنامه هفته دوم لیگ دسته دوم آزادگان

میزبان مهمان زمان
بعثت کرمانشاه ملی پوشان تبریز 1394/07/22 ساعت 15:30
نیروی زمینی پرسپولیس گناوه 1394/07/22 ساعت 15:30
برنامه هفته دوم گروه A کارون اهواز اکسین البرز 1394/07/22 ساعت 15:30
شهرداری زنجان شهرداری بندرعباس 1394/07/22 ساعت 15:30
برق نوین شیراز شهرداري كاشان 1394/07/22 ساعت 15:30

 

میزبان مهمان زمان
شهرداری تبریز استقلال جنوب 1394/07/22 ساعت 15:30
تربیت نوین یزد شهرداری کامیاران 1394/07/22 ساعت 15:30
برنامه هفته دوم گروه B کارگر بنه گز پارس جنوبی جم 1394/07/22 ساعت 15:30
کیمیا فرایند تهران شهرداری ماهشهر 1394/07/22 ساعت 15:30
ماهان شوشتر بادران تهران 1394/07/22 ساعت 15:30

 

میزبان مهمان زمان
استقلال آبی تهران مقاومت تهران 1394/07/22 ساعت 15:30
نفت و گاز گچساران کاسپین قزوین 1394/07/22 ساعت 15:30
برنامه هفته دوم گروه C نفت امیدیه نفت نوین آبادان 1394/07/22 ساعت 15:30
شهرداری جویبار کارا شیراز 1394/07/22 ساعت 15:30
هف سمنان نسل ابومسلم 1394/07/22 ساعت 15:30

 

میزبان مهمان زمان
سپیدود رشت رهپویان رضوانشهر 1394/07/22 ساعت 15:30
شاهین کیش شهرداری ارومیه 1394/07/22 ساعت 15:30
برنامه هفته دوم گروه D الوند همدان شاهین بوشهر 1394/07/22 ساعت 15:30
پیام وحدت مشهد خلخال دشت 1394/07/22 ساعت 15:30
صنعت ساری فولاد ب اهواز 1394/07/22 ساعت 15:30

جدول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور فصل 94 -95

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه A
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز کسر
1 اکسین البرز 1 1 0 0 2 0 2 3
2 نیروی زمینی 1 1 0 0 3 2 1 3
3 بعثت کرمانشاه 1 1 0 0 2 1 1 3
4 یاران قدیر هشتگرد 1 0 1 0 2 2 0 1
5 شهرداری کاشان 1 0 1 0 2 2 0 1
6 پرسپولیس گناوه 1 0 1 0 1 1 0 1
7 ملی پوشان تبریز 1 0 1 0 1 1 0 1
8 کارون خوزستان 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 برق جدید شیراز 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 شهرداری بندرعباس 1 0 0 1 2 3 -1 3- 3-

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه B
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 شهرداری تبریز 1 1 0 0 2 0 2 3
2 بادران تهران 1 1 0 0 2 1 1 3
3 پارس جنوبی جم 1 1 0 0 1 0 1 3
4 شهرداری ماهشهر 0 0 0 0 0 02 0 0
5 تربیت نوین یزد 0 0 0 0 0 0 0 0
6 کیمیا فرایند تهران 1 0 0 1 1 2 1- 0
7 سردار بوکان 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 شهرداری کامیاران 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ماهان شوشتر 1 0 0 1 0 1 0 0
10 کارگر بنه گز 1 0 0 1 0 2 2- 0

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه C
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 کاسپین قزوین 1 1 0 0 2 0 2 3
2 نسل ابومسلم مشهد 1 1 0 0 2 1 1 3
3 استقلال آبی ب 1 0 1 0 3 3 0 1
4 نفت امیدیه 1 0 1 0 3 3 0 1
5 نفت نوین آبادان 1 0 1 0 1 1 0 1
6 هف سمنان 1 0 1 0 1 1 0 1
7 کارا شیراز 1 0 1 0 0 0 0 1
8 نفت و گاز گچساران 1 0 1 0 0 0 0 1
9 شهرداری جویبار 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 مقاومت تهران 1 0 0 1 0 2 -2 0

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه D
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 شاهین شهرداری بوشهر 1 1 0 0 2 1 1 3
2 پیام وحدت 1 1 0 0 2 1 1 3
3 سپیدرود رشت 1 1 0 0 1 0 1 3
4 رهپویان رضوانشهر 1 1 0 0 1 0 1 3
5 خلخال دشت 1 0 1 0 1 1 0 1
6 توسعه کیش 1 0 1 0 1 1 0 1
7 فولاد ب اهواز 1 0 0 1 1 2 -1 0
8 صنعت جوان ساری 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 شهرداری ارومیه 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 الوند همدان 1 0 0 1 0 1 -1 0

توجه:

* امتیاز استقلال اهواز به فولاد نوین (ب) واگذار شده است.

* امتیاز خونه به خونه بابل به کیمیا فرایند تهران واگذار شده است.

* امتیاز ایرانجوان خورموج به بادران تهران واگذار شده است.

* امتیاز هامون سازه زاهدان به برق نوین شیراز واگذار شده است.

* امتیاز تيم آراد اصفهان به شهرداري كاشان واگذار شده است.

*امتیاز تربیت ایلام به شاهین شهرداری بوشهر واگذار شد

*امتیاز راهیان کرمانشاه به تیم استقلال جنوب واگذار شد.

*امتیاز شهرداری زنجان به یاران قدیر هشتگرد واگذار شده است.

* امتیازشهرداری دزفول به اکسین البرز واگذار شده است.

جدول و نتایج کامل هفته نخست لیگ دسته دوم آزادگان
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.