وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جدول و نتایج کامل هفته نخست لیگ دسته دوم آزادگان

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – لیگ دسته دوم فوتبال ایران با حضور 40 تیم در چهار گروه از روز چهارشنبه 5 مهرماه آغاز شد.

در این مسابقات از هر گروه سه تیم به مرحله دوم صعود می کنند که تیم های اول هر گروه مستقیما صعود کرده و تیم های دوم به پلی آف می روند. از هر گروه 4 تیم به لیگ دسته سوم سقوط می کنند و اواخر بهمن ماه پایان مرحله اول مسابقات است.

شروع مرحله دوم اوایل اسفند بوده و پایان مسابقات اواخر اردیبهشت 95 است و پلی آف رقابت ها، نیمه اول خرداد ماه 95 خواهد بود و مرحله دوم رقابت ها در دو گروه 6 تیمی انجام می شود.

میزبان مهمان
ملی پوشان تبریز 1 1 پرسپولیس گناوه
بعثت کرمانشاه 2 1 کارون اهواز
هفته اول گروه A شهرداری بندرعباس 2 3 نیروی زمینی
اکسین البرز 2 0 برق نوین شیراز
شهرداري كاشان 2 2 نماینده البرز

 

میزبان مهمان
سردار بوکان ؟ ؟ شهرداری کامیاران
شهرداری تبریز 2 0 کارگر بنه گز
هفته اول گروه B شهرداری ماهشهر ؟ ؟ تربیت نوین یزد معوقه شد
پارس جنوبی جم 1 0 ماهان شوشتر
بادران تهران 2 1 کیمیا فرایند تهران

 

میزبان مهمان
مقاومت تهران 0 2 کاسپین قزوین
استقلال آبی تهران 3 3 نفت امیدیه
هفته اول گروه C کارا شیراز 0 0 نفت و گاز گچساران
نفت نوین آبادان 1 1 هف سمنان
نسل ابومسلم 2 1 شهرداری جویبار

 

میزبان مهمان
رهپویان رضوانشهر 1 0 شهرداری ارومیه
سپیدرود رشت 1 0 الوند همدان
هفته اول گروه D خلخال دشت 1 1 شاهین کیش
شاهین بوشهر 2 1 فولاد ب اهواز
صنعت جوان ساری 0 2 پیام وحدت مشهد

برنامه هفته دوم لیگ دسته دوم آزادگان

میزبان مهمان زمان
بعثت کرمانشاه ملی پوشان تبریز 1394/07/22 ساعت 15:30
نیروی زمینی پرسپولیس گناوه 1394/07/22 ساعت 15:30
برنامه هفته دوم گروه A کارون اهواز اکسین البرز 1394/07/22 ساعت 15:30
شهرداری زنجان شهرداری بندرعباس 1394/07/22 ساعت 15:30
برق نوین شیراز شهرداري كاشان 1394/07/22 ساعت 15:30

 

میزبان مهمان زمان
شهرداری تبریز استقلال جنوب 1394/07/22 ساعت 15:30
تربیت نوین یزد شهرداری کامیاران 1394/07/22 ساعت 15:30
برنامه هفته دوم گروه B کارگر بنه گز پارس جنوبی جم 1394/07/22 ساعت 15:30
کیمیا فرایند تهران شهرداری ماهشهر 1394/07/22 ساعت 15:30
ماهان شوشتر بادران تهران 1394/07/22 ساعت 15:30

 

میزبان مهمان زمان
استقلال آبی تهران مقاومت تهران 1394/07/22 ساعت 15:30
نفت و گاز گچساران کاسپین قزوین 1394/07/22 ساعت 15:30
برنامه هفته دوم گروه C نفت امیدیه نفت نوین آبادان 1394/07/22 ساعت 15:30
شهرداری جویبار کارا شیراز 1394/07/22 ساعت 15:30
هف سمنان نسل ابومسلم 1394/07/22 ساعت 15:30

 

میزبان مهمان زمان
سپیدود رشت رهپویان رضوانشهر 1394/07/22 ساعت 15:30
شاهین کیش شهرداری ارومیه 1394/07/22 ساعت 15:30
برنامه هفته دوم گروه D الوند همدان شاهین بوشهر 1394/07/22 ساعت 15:30
پیام وحدت مشهد خلخال دشت 1394/07/22 ساعت 15:30
صنعت ساری فولاد ب اهواز 1394/07/22 ساعت 15:30

جدول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور فصل 94 -95

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه A
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز کسر
1 اکسین البرز 1 1 0 0 2 0 2 3
2 نیروی زمینی 1 1 0 0 3 2 1 3
3 بعثت کرمانشاه 1 1 0 0 2 1 1 3
4 یاران قدیر هشتگرد 1 0 1 0 2 2 0 1
5 شهرداری کاشان 1 0 1 0 2 2 0 1
6 پرسپولیس گناوه 1 0 1 0 1 1 0 1
7 ملی پوشان تبریز 1 0 1 0 1 1 0 1
8 کارون خوزستان 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 برق جدید شیراز 1 0 0 1 0 2 -2 0
10 شهرداری بندرعباس 1 0 0 1 2 3 -1 3- 3-

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه B
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 شهرداری تبریز 1 1 0 0 2 0 2 3
2 بادران تهران 1 1 0 0 2 1 1 3
3 پارس جنوبی جم 1 1 0 0 1 0 1 3
4 شهرداری ماهشهر 0 0 0 0 0 02 0 0
5 تربیت نوین یزد 0 0 0 0 0 0 0 0
6 کیمیا فرایند تهران 1 0 0 1 1 2 1- 0
7 سردار بوکان 1 0 0 1 0 1 -1 0
8 شهرداری کامیاران 0 0 0 0 0 0 0 0
9 ماهان شوشتر 1 0 0 1 0 1 0 0
10 کارگر بنه گز 1 0 0 1 0 2 2- 0

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه C
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 کاسپین قزوین 1 1 0 0 2 0 2 3
2 نسل ابومسلم مشهد 1 1 0 0 2 1 1 3
3 استقلال آبی ب 1 0 1 0 3 3 0 1
4 نفت امیدیه 1 0 1 0 3 3 0 1
5 نفت نوین آبادان 1 0 1 0 1 1 0 1
6 هف سمنان 1 0 1 0 1 1 0 1
7 کارا شیراز 1 0 1 0 0 0 0 1
8 نفت و گاز گچساران 1 0 1 0 0 0 0 1
9 شهرداری جویبار 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 مقاومت تهران 1 0 0 1 0 2 -2 0

 

ليگ دسته دوم فوتبال کشور گروه D
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 شاهین شهرداری بوشهر 1 1 0 0 2 1 1 3
2 پیام وحدت 1 1 0 0 2 1 1 3
3 سپیدرود رشت 1 1 0 0 1 0 1 3
4 رهپویان رضوانشهر 1 1 0 0 1 0 1 3
5 خلخال دشت 1 0 1 0 1 1 0 1
6 توسعه کیش 1 0 1 0 1 1 0 1
7 فولاد ب اهواز 1 0 0 1 1 2 -1 0
8 صنعت جوان ساری 1 0 0 1 1 2 -1 0
9 شهرداری ارومیه 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 الوند همدان 1 0 0 1 0 1 -1 0

توجه:

* امتیاز استقلال اهواز به فولاد نوین (ب) واگذار شده است.

* امتیاز خونه به خونه بابل به کیمیا فرایند تهران واگذار شده است.

* امتیاز ایرانجوان خورموج به بادران تهران واگذار شده است.

* امتیاز هامون سازه زاهدان به برق نوین شیراز واگذار شده است.

* امتیاز تيم آراد اصفهان به شهرداري كاشان واگذار شده است.

*امتیاز تربیت ایلام به شاهین شهرداری بوشهر واگذار شد

*امتیاز راهیان کرمانشاه به تیم استقلال جنوب واگذار شد.

*امتیاز شهرداری زنجان به یاران قدیر هشتگرد واگذار شده است.

* امتیازشهرداری دزفول به اکسین البرز واگذار شده است.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.