وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جدول گروه های چهارگانه لیگ دسته دوم + برنامه هفته پنجم

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – هفته چهارم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشوربا برگزاری دیدار هایی در گروه های چهارگانه برگزار شد و نکته منفی این بازی ها عدم برگزاری دو دیدار به دلیل عدم توانایی مالی تیم های مهمان برای حضور در شهر میزبان بود.

در پایان هفته چهارم تیم های سپیدرود رشت، اکسین البرز، پارس جم جنوبی و کاسپین قزوین در صدر گروه های چهارگانه قرار گرفتند.

برنامه هفته پنجم لیگ دسته دوم آزادگان

میزبان مهمان زمان
ملی پوشان تبریز یاران غدیر هشتگرد 1394/08/12 ساعت 14:45
شهرداري كاشان اکسین البرز 1394/08/12 ساعت 14:15
گروه A
نیروی زمینی برق نوین شیراز 1394/08/12 ساعت 14:30
شهرداری بندرعباس بعثت کرمانشاه 1394/08/12 ساعت 14:00
پرسپولیس گناوه کارون اهواز 1394/08/12 ساعت 14:30

 

میزبان مهمان زمان
سردار بوکان کیمیا فرایند تهران 1394/08/12 ساعت 14:45
بادران تهران  پارس جنوبی جم 1394/08/12 ساعت 14:30
گروه B

 

تربیت نوین یزد ماهان شوشتر 1394/08/11 ساعت 14:15
شهرداری ماهشهر شهرداری تبریز 1394/08/11 ساعت 14:45
شهرداری کامیاران کارگر بنه گز 1394/08/11 ساعت 14:45

 

میزبان مهمان زمان
مقاومت تهران شهدای جویبار 1394/08/12 ساعت 14:30
نسل ابومسلم نفت نوین آبادان 1394/08/12 ساعت 14:00
گروه C نفت و گاز گچساران هف سمنان 1394/08/12 ساعت 14:15
کارا شیراز استقلال آبی تهران 1394/08/12 ساعت 14:15
کاسپین قزوین نفت امیدیه 1394/08/12 ساعت 14:30

 

میزبان مهمان زمان
رهپویان رضوانشهر پیام وحدت مشهد 1394/08/12 ساعت 14:45
صنعت ساری شاهین بوشهر 1394/08/12 ساعت 14:15
گروه D توسعه کیش فولاد ب اهواز 1394/08/12 ساعت 14:15
خلخال دشت سپیدود رشت 1394/08/12 ساعت 14:45
شهرداری ارومیه الوند همدان 1394/08/12 ساعت 14:45

 

جدول لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور فصل 94-95

گروه A
نام تيم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز کسر
1 اکسین البرز 4 3 1 0 6 2 4 10
2 نیروی زمینی 3 3 0 0 11 2 9 9
3 بعثت کرمانشاه 4 2 2 0 6 3 3 8
4 شهرداری بندرعباس 4 3 0 1 10 3 7 6 3-
5 برق نوین شیراز 4 2 0 2 6 4 2 6
6 پرسپولیس گناوه 4 1 1 2 3 8 -5 4
7 کارون خوزستان 4 1 0 3 2 5 -3 3
8 شهرداری کاشان 4 0 2 2 5 8 -3 2
9 ملی پوشان تبریز 4 0 1 3 3 10 -7 1
10 یاران غدیر هشتگرد 3 0 1 2 2 9 -7 1

 

گروه B
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 پارس جنوبی جم 4 3 1 0 3 0 3 10
2 کیمیا فرایند تهران 4 3 0 1 9 5 4 9
3 شهرداری تبریز 4 2 1 1 3 1 2 7
4 شهرداری ماهشهر 3 2 0 1 6 5 1 6
5 بادران تهران 4 2 0 2 5 4 1 6
6 ماهان شوشتر 4 2 0 2 6 6 0 6
7 سردار بوکان 3 1 1 1 2 2 0 4
8 تربیت نوین یزد 3 0 2 1 3 5 -2 2
9 شهرداری کامیاران 3 0 1 2 4 7 -3 1
10 کارگر بنه گز 4 0 0 4 2 8 -6 0

 

گروه C
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 کاسپین قزوین 4 2 1 1 3 1 2 7
2 استقلال آبی ب 4 2 1 1 6 5 1 7
3 هف سمنان 4 1 3 0 4 3 1 6
4 شهدای جویبار 4 2 0 2 4 4 0 6
5 نفت نوین آبادان 3 1 2 0 2 1 1 5
6 نفت امیدیه 4 1 2 1 6 6 0 5
7 کارا شیراز 4 1 2 1 4 4 0 5
8 نفت و گاز گچساران 4 1 2 1 2 2 0 5
9 نسل ابومسلم مشهد 4 1 0 3 4 6 -2 3
10 مقاومت تهران 3 0 1 2 2 5 -3 1

 

گروه D
نام تیم بازيها برد مساوی باخت گل زده گل خورده تفاضل گل امتياز
1 سپیدرود رشت 4 3 1 0 5 1 4 10
2 شاهین شهرداری بوشهر 4 3 0 1 7 3 4 9
3 پیام وحدت 4 2 2 0 8 4 4 8
4 فولاد ب اهواز 4 2 1 1 6 5 1 7
5 خلخال دشت 4 0 4 0 5 5 0 4
6 صنعت ساری 4 1 1 2 6 7 -1 4
7 شهرداری ارومیه 4 1 1 2 3 4 -1 4
8 رهپویان رضوانشهر 4 1 1 2 3 7 -4 4
9 توسعه کیش 4 0 2 2 3 7 -4 2
10 الوند همدان 4 0 1 3 4 7 -3 1

 

 

جدول گروه های چهارگانه لیگ دسته دوم + برنامه هفته پنجم
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است