وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جریمه و محرومیت برای تیم کیمیا فرآیند: بازی با سپیدرود بدون تماشاگر می شود!؟

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – در آستانه مسابقه حساس دو تیم سپیدرود رشت با کیمیافرآیند تهران، فدراسیون فوتبال در حکمی عجیب تیم بدون تماشگر کیمیافرآیند را از حضور تماشاگرانش محروم کرد!

به گزارش روابط عمومی باشگاه سپیدرود، این حکم در حالی از سوی کمیته انضباطی صادر شد که تعداد تماشاگران کیمیافرآیند در بازی های خانگی به زور از تعداد انگشتان دو دست بیشتر می شد و از سوی دیگر هواداران پرشمار باشگاه سپیدرود طی چند روز گذشته با تشکیل گروه های مردمی قصد حضور پرتعداد و همه جانبه در تهران را داشتند و در واقع حکم محرومیت هواداران به نوعی تنبیهی برای سپیدرود و تشویقی برای تیم میزبان بوده است!

در حکم فدراسیون فوتبال چنین آمده است:

رقابت دو تیم کیمیا فرآیند و بادران روز 29 فروردین ماه برگزار شد. به دلیل داشتن 5 بازیکن اخطاری از تیم کیمیا فرآیند، این تیم به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین به دلیل تخلفات تماشاگران تیم کیمیا فرآیند به خاطر تخلف تماشاگرانش، فحاشی و پرتاب اشیا در داخل زمین بازی که سبب اختلال مسابقه شد. کمیته انضباطی  این تیم را به دو جلسه محرومیت از همراهی تماشاگرانش محروم کرد و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

گفتنی است، عزیزی مربی تیم کیمیا فرآیند نیز به دلیل اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش شد به توبیخ کتبی و پرداخت 5 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

دیدار دو تیم بادران تهران و کیمیا فرآیند روز 22 فروردین ماه برگزار شد و از سوی محمدرضا ربیعی –مربی تیم بادران تهران اعتراض به داور بازی که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی به توبیخ کتبی و پرداخت 3 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

در جریان دیدار دو تیم رهپویان رضوانشهر و نیروی زمینی تهران که روز 15 فروردین ماه برگزار شد، تیم رهپویان رضوانشهر به خاطر داشتن 5 بازیکن اخطاری ر به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

مسابقه تیم های نفت امیدیه و رهپویان رضوانشهر روز 22 فروردین ماه برگزار شد و از سوی سید مجتبی مرتضوی-مربی تیم نفت امیدیه تخلفاتی مبنی بر اعتراض به تصمیمات داوری که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به توبیخ کتبی و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محمد مجرد-بازیکن تیم نفت امیدیه نیز به خاطر پرتاب بطری به سمت داور و استفاده از الفاظ ناشایست که سبب تحریک تماشاگران شد به سه جلسه از همراهی تیم خود محروم و باید 3 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین تیم رهپویان رضوانشهر نیز به خاطر داشتن 5 بازیکن اخطاری ه پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است