وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جلسه فنی باشگاه سپیدرود برگزار شد

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودجلسه فنی باشگاه سپیدرود با حضور نماینده تام الاختیار مالک، مدیرعامل و سرمربی سپیدرود برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، در این جلسه که ظهر روز شنبه برگزار شد، دکتر اسماعیل شاد که طی حکمی از سوی مهندس علی رضا نوید به عنوان نماینده تام الاختیار مالک در تمامی امور باشگاه سپیدرود منصوب شده است به همراه سید مهدی آقازاده مدیرعامل باشگاه و حسن اشجاری سرمربی سپیدرود حاضر بودند و در پایان در مورد مسایل مطرح شده بحث و تبادل نظر شد و در پایان جمع بندی های لازم انجام شد.

در جلسه فنی باشگاه سپیدرود که سومین جلسه در این خصوص بود، برای تعیین تکلیف جذب بازیکنان جدید و خروجی بازیکنان مصدوم و مازاد، ادامه مراحل آماده سازی تیم در تعطیلات نیم فصل و سایر مسایل پیرامونی باشگاه تبادل نظر شد.

در ادامه، جلسه با بازیکنان خروجی به ترتیب برگزار شد که طی آن باشگاه سپیدرود با آیدین مسعودی، رضا فخری و نیما عموزاده که به دلیل مصدمیت قادر به بازی کردن تا پایان فصل نیستند ضمن تسویه حساب و پرداخت هزینه های عمل و مداوا از لیست فصل جاری سپیدرود خارج شدند، ضمن اینکه برای فصل آینده با این بازیکنان قرارداد جدید امضا شد تا حسن نیت باشگاه سپیدرود نشان داده شود.

همچنین رضا کاسب وینگر سپیدرود که از تیم های پایه در سپیدرود حضور داشت و در فصل جاری عضو تیم بزرگسالان سپیدرود نیز بوده به دلیل پوشیدن پیراهن مقدس سربازی با باشگاه سپیدرود پس از تسویه حساب فسخ انجام شد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.