وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جلسه مالک و مدیرعامل باشگاه سپیدرود با فرماندار رشت

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مالک و مدیرعامل باشگاه سپیدرود با فرماندار شهرستان رشت دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، مهندس علی رضا نوید و دکتر اسماعیل شاد در دفتر فرماندار رشت با دکتر حمیدرضا امام پناهی فرماندار رشت جلسه ای با ایشان برگزار کردند.

در این دیدار با بر شمردن مشکلات تیمداری خصوصی در فوتبال کاملا دولتی ایران و همچنین هزینه های بالای تیمداری شرح کوتاهی از اقدامات انجام شده توسط مهندس نوید مالک باشگاه در دوران حضور چهار ماه ایشان به فرماندار رشت ارایه شد.

دکتر شاد مدیرعامل باشگاه با اعلام اینکه پرداخت حدود ۱۰ میلیارد تومان در این دوره زمانی کوتاه که در تاریخ بیش از نیم قرنی باشگاه بی سابقه بوده گفت: تا این تاریخ پرداخت بیش از ٣۵ درصد قرارداد کادرفنی و بازیکنان به ارزش بیش از دو و نیم میلیارد تومان، انجام هزینه های لجستیک و تدارکات تیم تا پایان سال به ارزش حدود ۱٫۶ میلیارد تومان، باز کردن پنجره نقل و انقالات به ارزش بیش از ۱٫۸ میلیارد تومان، تسویه بدهی دویست و هفتاد میلیون تومان سپیدرود به سازمان لیگ بابت بدهی باشگاه و رای کمیته انضباطی وجرائم باشگاه متعلق به سالیان گذشته، تسویه قطعی با آقایان علی کریمی و بیات به ارزش حدود دو میلیارد تومان، پرداخت هزینه های پزشکی شامل درمان و عمل های جراحی بازیکنان، تنها بخشی از اقدامان مالی صورت گرفته توسط مهندس نوید است.

مهندس نوید در ارتباط با ورودی های مالی باشگاه سپیدرود از منابع مختلف توضبحاتی ارایه داد و افزود: در مقابل حدود ۱۰ میلیارد تومان هزینه تنها مبلغ ۵٠٠ میلیون تومان توسط شهرداری، ۴٠٠ میلیون تومان مجتمع فولاد آناهیتا و ٢٠ میلیون تومان توسط یکی از هواداران واقعی سپیدرود پرداخت گردیده است و سهم مالک باشگاه بیش از ٨/۵ میلیارد تومن. دراین مدت می باشد.

در ادامه با فرماندار رشت در ارتباط با منابع مالی پایدار و شرایط حمایت های استانی از سپیدرود مانند در اختیار گذاشتن زمین فوتبال پارک شهر، زمین ۴ هکتاری لاکان و سایر موارد گفتگو شد.

در پایان مقرر شد برای حل مشکلات ورود هواداران به ورزشگاه برای بازی روز دوشنبه سپیدرود با آبی پوشان جلسه ای با حضور فرماندار رشت و آقای جهانبخش آرمان مدیرکل ورزش و جوانان استان و مالک و مدیرعامل برگزار شود.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.