وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جلسه مشترک مالک و مدیرعامل سپیدرود با کادرمدیریتی و فنی

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – عصر شنبه جلسه مشترک مالک و مدیرعامل سپیدرود با کادرمدیریتی و فنی باشگاه سپیدرود برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت، در این جلسه مهندس علی رضا نوید مالک، دکتر اسماعیل شاد مدیرعامل، مهندس پیمان پارسا سرپرست، مهندس علی بهارمست مدیرفنی، علی نظرمحمدی سرمربی و مهندس رادنی دیدار مدیر روابط عمومی باشگاه سپیدرود حضور داشتند.

در ابتدای مدیرعامل باشگاه سپیدرود با ارایه گزارشی از وضعیت موجود باشگاه و اولویت های اصلی سپیدرود طی یک ماه آینده گفت: پنجره نقل و انتقالات به صورت شرطی باز شده است و باید ظرف چند روز آینده در ارتباط با چند نفر از شاکیان سال های گذشته سپیدرود (حسین ابراهیمی، کوروش ملکی و سهند عباس قلیزاده) تعیین تکلیف کنیم که البته این آرا در زمانی صادر شده است (سال ۹۸) باشگاه مالک مشخصی نداشت و اسناد مثبته در اختیار علی کریمی بود و به مدیریت وققت تحویل نشده بود و بدون هیچ دفاعی ادعاهای افراد فوق الذکر قطعی شد و در حال حاضر با در اختیار داشتن این اسناد و از آنجایی که زمان دفاع در کمیته تعیین وضعیت پایان یافته ما به دادگاه حقوقی رشت بر علیه این افراد و سایر کسانی که از وضعیت گذشته سو استفاده کرده اند شکایت کرده ایم و جلوی پرداخت پول ناحق به شاکیان را خواهیم گرفت.

دکتر شاد در مورد پرداخت به بازیکنان و کادرفنی و اجرایی فصل جاری و هزینه های لجستیکی در بازی های پیش رو و مذاکره با یکی از متقاضیان خرید توضیحاتی ارایه کرد.

در ادامه سرپرست مدیرفنی و سرمربی نیز به صورت مشروح در ارتباط با وضعیت موجود تیم، مشکلات و موانع پیرامونی، مسایل فنی و اقداماتی که از نخستین مسابقه سپیدرود برابر ویستاتوربین تا پایان نیم فصل نخست باید صورت بگیرد، سخن گفتند.

مهندس نوید مالک باشگاه سپیدرود نیز با ابراز خرسندی از وضعیت فنی و رو به رشد سپیدرود و تشکر از بازیکنان و کادرفنی و اجرایی باشگاه که با تمام توان سپیدرود را به رو به جلو پیش می برند افزود: تا امروز در فصل جاری بیش از ۲ میلیارد تومان از جیب هزینه کرده ام و بخشی را نیز از دوستانم و شهرداری رشت کمک گرفته ام و با توجه به شرایط سخت اقتصادی واقعن نمی توانم به تنهایی این امانت و عشق بی پایان مردم رشت را اداره کنم.

مالک باشگاه سپیدرود گفت: تمام شهرهایی که به صورت حرفه ای و آماتور تیمداری می کنند از نمایندگان، مسئولین اقتصادی و سیاسی شهر های شان کمک های مستقیم و غیر مستقیم دریافت می نمایند و این در حالی است که این کمک ها در سپیدرود معکوس شده است!

به این صورت که در سال ۹۵ با دلار سه هزار شهرداری رشت بیش از ۲ میلیارد به سپیدرود کمک کرد و در سال های بعد حداقل کمک شهرداری یک میلیارد به بالا بود اما امسال به ۵۰۰ میلیون تقلیل یافت با ده برابر شدن قیمت ها نسبت به آن زمان که البته باز هم از شهردار محترم و رییس و اعضای محترم شورای شهر سپاسگزاریم و اگر همین کمک آنها نبود فشار بر ما چند برابر می شد.

در سال ۹۵ و ۹۶ و بعد از آن دولت هر ساله از ۲ میلیارد تا ارقام دیگر به سپیدرود کمک کرد اما امروز با دلار ۳۵ هزار تومنی استاندار گیلان اسمی از سپیدرود به عنوان قدیمی ترین تیم گیلان و یکی از پرهوادار ترین تیم های کشور نمی آورد!

سال گذشته هزینه اردوی پیش از بازی ما ۱۵ میلیون هم نیم شد امسال در همان هتل با همان تعداد نفرات بیش از سه برابر شده است و همانطور که مدیرعامل محترم در مصاحبه گفتند وعده های مسئولین عملی نشده است و اگر این اتفاقات ادامه دار شود من مجبورم فکر دیگری کنم.

در پایان جلسه قرار بر این شد تا پیش از پایان هفته و مشخص شدن مذاکرات مالک و مدیرعامل با اسپانسرها و متقاضیان خرید و تامین منابع مالی در جلسه مشترک دیگری در مورد وضعیت آتی سپیدرود تصمیم گیری گردد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.