وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جلسه مهم صبح پنجشنبه برای تعیین تکلیف مالکیت سپیدرود

وب سایت سپیدرود – در جلسه ای که صبح روز پنجشنبه در استانداری گیلان برگزار می شود وضعیت مالکیت سپیدرود مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

به گزارش سایت سپیدرود، در این جلسه دکتر مسعود رهنما مدیرکل سازمان ورزش و جوانان گیلان، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان، دکتر افتخاری عضو سابق هیات مدیره باشگاه سپیدرود، نماینده استاندار و تنی چند از دیگر مقامات بلند پایه استان حضور خواهند داشت.

این جلسه در حالی صبح روز پنجشنبه برگزار خواهد شد که علی رغم اعلام دکتر رهنما به بیات مبنی بر مورد تعلیق قرار دادن هرگونه عزل و نصبی در باشگاه سپیدرود تا اتخاذ تصمیم در این جلسه، متقاضی خرید باشگاه اقدام به معرفی کمک مربی سابق سپیدرود به عنوان سرمربی نموده است.

روانخواه بدون دلیل موجه پس از پایان مسابقه با سپاهان در هفته پنجم لیگ برتر از حضور در تمرینات سپیدرود سرباز زده بود و این امر از سوی میرشهاب مومنی مالک و مدیرعامل سپیدرود به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اطلاع داده شده بود.

باشگاه سپیدرود از ابتدای فصل جاری در اختیار میرشهاب مومنی به عنوان مالک باشگاه قرار گرفت و در حدود سه هفته ی پیش پس از تقاضای خرید از سوی کیومرث بیات با شروطی خاص یک توافق نامه با وی امضا گردید.

گفته می شود که در این توافق نامه پرداخت ۳۰ درصد قرارداد کادرفنی و بازیکنان، تعهد پرداخت بدهی های فصول گذشته، پرداخت بدهی فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال به عنوان شروط واگذاری قید شده است که تا این لحظه هیچ کدام از آنها به جز پرداخت کمتر از ۲۰۰ میلیون تومان از قرارداد بازیکنان انجام نشده است.

بنابر این گزارش برخلاف ادعای متقاضی خرید تا این لحظه حدود ۲۰۰ میلیون تومان چک نقد شده است (چک بعضی از اعضای کادرفنی و بازیکنان هنوز به آنها تحویل داده نشده تا به بانک برای وصول مراجعه نمایند) و حدود ۴۰۰ میلیون تومان چک به تاریخ ۱۰ دی ماه تنها تحویل بعضی از اعضای کادرفنی و بازیکنان شده است و برفرض پاس شدن این چک ها بازهم تا رسیدن به رقم ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان و کادرفنی حدود ۶۰۰ میلیون تومان دیگر باقی مانده است.

بنابر شنیده ها دکتر مهروز ثابت قدم شهردار سابق رشت که با حمایت های مالی و معنوی اش موجب صعود سپیدرود به لیگ برتر را فراهم آورده است آمادگی رسمی خود را برای در اختیار گرفتن باشگاه سپیدرود به دکتر رهنما اعلام نموده است و با توجه به محبوبیت بسیار بالای وی در بین بازیکنان و هواداران سپیدرود، شانس واگذاری باشگاه به ثابت قدم کم نیست.

گره حل این مشکلات و بازگشت آرامش به این تیم در دستان مسعود رهنما متولی ورزش استان و الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان و دیگر مقامات حاضر در این جلسه است و تمام هواداران پرشمار سپیدرود برای این تصمیم گیری به سود مصالح سپیدرود ثانیه شماری می کنند. اتفاقی که قرار است پنجشنبه در یک جلسه ی فوری در استانداری گیلان روی دهد و مقامات عالی رتبه ورزشی و سیاسی استان در ارتباط با انتخاب یک مالک جدید تصمیم گیری نمایند.

جلسه مهم صبح پنجشنبه برای تعیین تکلیف مالکیت سپیدرود
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

2 دیدگاه ارسال شده است