وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

جلسه ی سپیدرودی ها با مالک ختم به خیر شد

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – شب گذشته جلسه ای بین مالک باشگاه با بازیکنان سپیدرود برگزار شد که در پایان سپیدرودی ها با دست پر جلسه را ترک کردند.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از آی اسپورت، در حالی که سپیدرود یکی از پنج تیمی هست که خطر سقوط را به شدت احساس می کند و باید در سه بازی پیشرو با کسب امتیازات لازم بقایش را در جدول تثبیت کند، اما چند روزی هست که بعضی از بازیکنان سپیدرود با مصاحبه هایی شبیه هم سعی در بحرانی جلو دادن شرایط مالی سپیدرود دارند.

بنابراین گزارش، سپیدرود که یکی از معدود تیم های صد در صد خصوصی فوتبال ایران است، همیشه با مشکلات شدید مالی درگیر بوده و همین فصل جاری را نیز با مشکلات آغاز نمود و این شرایط تا جایی پیش رفته بود که مدیریت وقت این تیم در هفته چهاردهم برای سفر به اهواز قادر به تهیه بلیط هواپیما نشده بود و با کمک مالی از بیرون هزینه سفر فراهم شد!

با روی کار آمدن تن زاده در دی ماه و در حالی که با گذشته ۱۷ هفته از لیگ پرداختی بازیکنان در عدد ۱۰ تا ۱۵ درصد در نوسان بود، شرایط از وضعیت قرمز رو به آرامش گذاشته شد.

اسکان در بهترین هتل رشت، برپایی چند اردوی بلند مدت در تهران، پرداخت قرارداد بازیکنان تا حدود ۵۰ درصد قرارداد، در اختیار گرفتن اختصاصی ورزشگاه سردارجنگل، تهیه ملزومات پیشرفته تمرینی که تا پیش از آن نظایر آن هرگز در سپیدرود وجود نداشت، احداث کمپ و آکادمی باشگاه و موارد دیگر در حالی که اتفاق افتاده که تنها سه ماه از حضور مالک جدید در سپیدرود می گذرد.

با این حال پس از شکست سنگین سه بر صفر سپیدرود در برابر ذوب آهن که سومین شکست از این نوع در دور برگشت بود، چند نفر از بازیکنان در مصاحبه هایی هماهنگ برای توجیح شکست، مشکلات مالی را بهانه کردند و مالکیت باشگاه را برای عدم پایبندی به تعهد زیر سوال بردند!

به همین دلیل شب گذشته جلسه ای با حضور دکتر تن زاده مالک باشگاه و بازیکنان در دفتر باشگاه سپیدرود برگزار شد و در پایان توافقات مثبتی حاصل گردید.

در ابتدا تن زاده ضمن تشکر از زحمات بازیکنان و کادرفنی، نارضایتی خود را از بازیکنانی که در روزهای گذشته اقدام به مصاحبه هایی بر علیه منافع مشترک باشگاه زدند ابراز داشت و گفت: هماهنگونه که من هرگز ناراحتی خود را از باخت های سنگین شما بر زبان نیاوردم، انتظار نداشتم در حالی که همه ی شما شرایط قبل و بعد از آمدن مدیریت جدید را لمس کردید، با حرف های تان موجب رنجش خاطر من را فراهم آورید.

در شرایط فعلی هدف همه ی ما ماندگاری سپیدرود در لیگ برتر و دفاع از حیثیت و اعتبار مکتب ۵۰ ساله سپیدرود و شاد کردن دل ده ها هزار هوادار سپیدرود است که برای آنها خط قرمز فقط و فقط سپیدرود است و بس.

شما بروید و ببینید اگر ما در سپیدرد حدود ۴۵ درصد پرداختی داشته ایم، سایر تیم ها چقدر پرداخت کرده اند؟ تیم های پدیده، نفت تهران، تراکتور و استقلال خوزستان پرداختی هایشان خیلی پایین تر بوده و از طرفی پول لیگ دسته اول بازیکنانی که از سال گذشته با ما همراه بودند به صورت صد در صد تسویه شده است.

در پایان این جلسه توافق شد تا پیش از بازی با تراکتور در روز جمعه ۳ درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شود و نیز با انجام پرداخت های متوالی  تا روز قبل از پایان لیگ دریافتی ها به سقف ۶۰ درصد مبلغ قرارداد برسد.

همچنین با تحویل یک چک ۲۰ درصدی در هفته ی آینده در مجموع تسویه حساب بازیکنان تا سقف ۸۰ درصد پس از پایان لیگ انجام شود.

بیست درصد باقیمانده دیگر بعد از پایان فصل تصمیم گیری خواهد شد و در مورد بازیکنانی که با سپیدرود تمدید می کنند یا از سپیدرود جدا خواهند شد متفاوت خواهد بود.

جلسه ی سپیدرودی ها با مالک ختم به خیر شد
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.