مگر این استان چقدر تیم ورزشی دارد، که می تواند مردم را هفته ای یکبار به شور و وجد بیاورد؟

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – حسین کعبی کاپیتان سپیدرود رشت که با وجود مصدومیت تا پایان بازی در زمین حضور یافت در صفحه شخصی اینستاگرام خود از شرایط و بی تفاوتی برخی از مسئولان گلایه کرد.

کعبی نوشته است:

« به حتم، برد شیرینی در مقابل تیم خوب و با برنامه پدیده خراسان داشتیم، بازیکنان تیممان هم سنگ تمام گذاشتند، و نشان دادند، هنوز در این فوتبال حرفه ای که امرار معاش یک فوتبالیست از درآمد قراردادش هست، می تواند به عشق تیم، مردم و هواداران خونگرم سپیدرود رشت هم باشد.

اما تا به کی، و تا چه وقت، ما باید این وضعیت را تحمل کنیم، من خود به شخصه از فوتبالی که بازی کردم در پست خودم راضی نبودم، و این بزرگواری هواداران است، که بنده را مثل همیشه شرمنده مرام و معرفتشان می کند، ما ذهنمان درگیر خیلی چیزهاست، درگیر مسائل مالی و درگیر هزار و یک مشکل کوچک و بزرگ، ما تا به کی باید این شرایط که از حجم زیادش قابل توصیف نیست را بر روی دوش بکشانیم.

من در این فوتبال مرده باد و زنده بادهای فراوانی را دیده و شنیده ام، هوادران بی نوا هم بی تقصیر است، اما اگر ما نتوانیم نتیجه بگیریم، چه رفتارها، و حرفها و حدیث ها و تهمت هایی را باید به جان بخریم، هنوز ده درصد ابتدایی قرار داد این فصل ما تبدیل به نقد نشده، من دیگر با صراحت اعلام می کنم، کارد به استخوان رسیده، این بار درگیر بودن ذهن من و هم تیمی هایم چقدر با خنده و درست می شود.

گفتن طی کنیم، کی باید یک مسئول، یک مدیر، یک مقام عالی رتبه در این استان، بیاید دست این تیم مردمی را بگیرد، مگر می شود، ما هر روز چشم امید خود را به یک سراب بدوزیم، از اینکه یک روز خوب خواهد آمد.

مگر این استان چقدر تیم ورزشی دارد، که می تواند مردم را هفته ای یکبار به شور و وجد بیاورد، آخر تا به کی، ما و بازیکنان تیم فوتبال و مطمئن هستم کادر فنی مان، ذهنمان درگیر مسائل فراوانی ست، که حتی فکرش را هم نخواهید کرد.

انگاری قرار نیست، در این شهر؛ این نیز هم بگذرد، همان بهتر که عقلا در بردهایمان حضرات را در رختکن ملاحظه نمی کنیم، چون خوب می دانند، این حنا مرغوبیتی از رنگ ندارد. »