وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

حضور مدیر عامل باشگاه سپیدرود در تمرین تیم والیبال نشسته

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود در آخرین جلسه تمرینی اردوی نهایی تیم والیبال نشسته سپیدرود رشت مدیرعامل باشگاه سپیدرود در جمع والیبالیست های نشسته این باشگاه حاضر شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه سپیدرود رشت در آخرین جلسه تمرینی اردوی نهایی تیم والیبال نشسته سپیدرود رشت جهت شرکت در دور رفت  رقابت های لیگ برتر، سید مهدی آقازاده مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود در جمع والیبالیست های نشسته این باشگاه حاضر شد.

آقازاده مدیرعامل باشگاه سپیدرود، دقایقی به تماشای تمرین والیبالیست های نشسته پرداخت و سپس با این ورزشکاران به صحبت پرداخت.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود گفت: از اینکه در میان شما ورزشکاران حاضرم خوشحالم و از اینکه به دلایل مشکلات زیاد باشگاه نتوانستم بیش از این بین شما عزیزان باشم مرا ببخشید.

وی گفت: روحیه تیمی و انگیزه ای که در این تمرین دیدم بی نظیر بود که کمتر در تیمی شاهد بودم، که نشان از همبستگی و روح بزرگ هر کدام شما دارد.

مدیرعامل باشگاه سپیدرود بیان داشت: تعداد زیادی از رشته های ورزشی تقاضا دارند که با نشان باشگاه سپیدرود در رقابت های مختلف شرکت کنند، ولی تاکنون فقط با والیبال نشسته موافقت شده و دلیل آن همین اتفاقات خوب است که در این تیم افتاده است.

وی گفت: از آقای قنبری مدیر و مربی تیم والیبال نشسته واقعا تشکر دارم، ایشان به نوعی کارهایی که ما در تیم فوتبال انجام می‌دهیم را در این تیم حتی با وظایف بیشتر به بهترین شکل انجام داده است.

آقازاده ضمن بیان اینکه نتوانسته بخوبی از زحمات تیم والیبال نشسته حمایت کند، قول داد در صورت تغییر اوضاع باشگاه حمایت جدی از این تیم انجام دهد و تیم والیبال نشسته را حفظ کند.

وی در پایان آرزوی موفقیت برای تیم والیبال نشسته سپیدرود در دور رفت رقابت های لیگ برتر کرد و صرف شرکت در این رقابت ها را در نوع خود یک پیروزی دانست و از اعضای تیم خواست تمام توان خود را برای موفقیت تیم بکارگیرند.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.