وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

حواشی نامتناهی یحیی و نودی ها!

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود انتخاب یک کوبل داوری از استان زنجان که هم زبان و همسایه تیم نود ارومیه محسوب می شوند از آن کارهای مشکوک و بدسلیقگی کمیته داوران است که از ابتدای فصل بدون وقفه برعلیه سپیدرود دارد اعمال می شود و اعتراض های باشگاه سپیدرود هم قرار است ظاهرا فریادرسی به خود نبیند!

– این مسابقه به صورت زنده از دو شبکه استانی باران و آذربایجان غربی برای علاقه مندان به فوتبال و باشگاه ریشه دار سپیدرود پخش شد.

– اکبر صفرزاده و حسین پرورش به دلیل دریافت کارت قرمز از مسابقه با پاس همدان در این دیدار اجازه حضور نخواهند داشت و طبق رای کمیه انضباطی مدیرعامل و مربی نود هم در این مسابقه محروم خواهند بود.

– در دیدار دو تیم به بعثت کرمانشاه و نود ارومیه در تاریخ ۱۲ آبان ماه برگزار و از سوی عباس لطیفی مربی تیم نود ارومیه تخلفاتی مبنی بر بد رفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه صورت گرفت؛ وی دو جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. یحیی بهاری مدیر تیم نود ارومیه نیز به دلیل بدرفتاری در قبال مقام رسمی مسابقه دو جلسه از همراهی تیم خود محروم بوده و باید ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

– حضور یحیی بهاری مربی – مدیرعامل باشگاه نود ارومیه که در مسابقه پیشین از مسابقه اخراج شده بود و رای کمیته انضباطی از حضور در این مسابقه محروم شده بود، در کنار زمین از آن اتفاق هایی هست که فقط در لیگ دسته دوم فوتبال ایران رخ می دهد!

– در دقیقه ۵ مسابقه یک هوادار!! یا یک نفر گمنام از طرف تیم نود ارومیه به سمت نیمکت تیم سپیدرود حمله کرد و با تهدید اعضای نیمکت سپیدرود به ضرب و شتم موجب توقف بازی شد و در کمال تعجب داور به اسماعیل کیانی و ساسان حیدرنژاد از تیم سپیدرود کارت زرد داد!

– حضور پرتعداد هواداران آذربایجانی در ورزشگاه تختی ارومیه هم از آن تخلف ها از قوانین هست که در همه ی ورزشگاه ها به جز ورزشگاه سردارجنگل رشت به راحتی انجام می شود!

– خطای مسلم پنالتی روی آرمان مردانی داخل محوطه جریمه را داور با بی محلی محض در حالی که در جلوی چشمانش بود گذر کرد تا یک پنالتی مسلم برای سپیدرود خورده شود! صحنه به قدری واضح بود که شبکه محلی آذربایجان از پخش مجدد صحنه آهسته گل خودداری کرد!!!

– خطای مسلم پنالتی روی آرمان مردانی داخل محوطه جریمه را داور با بی محلی محض در حالی که در جلوی چشمانش بود گذر کرد تا یک پنالتی مسلم برای سپیدرود خورده شود! صحنه به قدری واضح بود که شبکه محلی آذربایجان از پخش مجدد صحنه آهسته گل خودداری کرد!!!

– ورزشگاه تختی ارومیه برای چند دهمین بار نشان داد که اعتراض تمام مهمانان به حضور در آن بی دلیل نیست و به هیج وجه استانداردهای برگزاری یک مسابقه محلی را هم ندارد و باید تاسف خورد به حال سازمان لیگ که اجازه برگزاری در این ورزشگاه را می دهد! به راحتی از پشت ورزشگاه هر کسی که دلش می خواهد وارد زمین می شود و به اعضای نیمکت نشین مهمان فحاشی می کند و یا حتی مورد ضرب و شتم قرار می دهد و به راحتی هم خارج می شود!!

– حمله یکی از مهاجمین اطراف تیم نود به علی عمویی ماساژور سپیدرود موجب شد تا دندان های وی شکسته شود و با خونریزی شدید راهی درمانگاه گردد!

– بی در و پیکری لیگ دو همین بس که تیم ایمان سبز شیراز برای دومین بار در ۹ هفته با عدم حضور تیم مقابل سه امتیاز مفت و ۶ آوراژ گل باد آورده را صاحب شود. ایمان سبز در هفت نخست با عدم حضور ویستاتورین و در هفته نهم با عدم حضور پاس همدان در برابرش صاحب این شش امیتاز شده! دو تیمی که سپیدرود در برابر آنها تنها یک امتیاز گرفته و خودتان حساب کنید اگر از جدول بازی ها کنار بروند بدون شک سپیدرود به تنهایی در رتبه نخست خواهد بود.

– مسابقه با بیش از ۲۰ دقیقه تاخیر از دقیقه ۴۰ مجددا از سر گرفته شد و داور مربی سپیدرود و چند نفر از نیمکت نود را از مسابقه اخراج کرد.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.