وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

خبرگزاری فارس/ جشنواره گل سپیدرود در دربی طوفانی شمال

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرودسپیدرود در باران نقره‌ای شهرباران موفق شد تا با یک جشنواره گل تیم شهدای بابلسر را شکست دهد و شادمانی را به خانه رشتی‌ها بیاورد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، در هفته هشتم لیگ دو فوتبال ایران سپیدرود رشت موفق شد با نتیجه پرگل چهار بر یک تیم شهدای بابلسر را در استادیوم خانگی دکتر عضدی رشت شکست دهد.

رشتی‌ها از فرشاد پیوس و شاگردانش همیشه همین بازی‌های جذاب و زیبا و پر گل را می خواهند و می دانند که می‌توانند ادامه دهند این نوع بازی را تا در نهایت روز خوب صعود از راه برسد.

فرشاد پیوس سرمربی با تجربه سپیدرود در این دیدار، ابوالفضل عباسی، صادق صادقی، امید قربانی، رضا عاشوری، میثم فردوسی، نیما پاکدل، میلاد پورصف شکن، میلاد کرمانی مقام، محمدرضا داوری، معین تقوی و پیام ملکیان را در ترکیب تیمش قرار داده بود.

صابر میرقربانی سرمربی بابلسری ها نیز  رضا منصوری، دانیال خدادادی، حسین باباجانی، اسلام دبیری، محمدحسین غضنفری، فرزاد طاهری، محمدرضا نقدی پور،حمیدرضا بابایی، علی رضا شیردست، علی زارع و محمد حسن زاده را در ترکیب تیمش قرار داده بود.

گل های سپیدرود را در این دیدار محمدرضا داوری، میلاد پورصف شکن و  ارسلان تفضلی در دقایق ۷۰ و ۸۷ و تک گل بابلسری ها نیز توسط محمد دلاوریان در دقیقه ۹۵ به ثمر رساندند.

محمدرضا نقدی پور در دقیقه ۲۱ رضا منصوری ۳۵ و اسلام دبیری در دقیقه ۵۸ از تیم شهدای بابلسر از تیم حریف کارت زرد دریافت کردند و بازیکنان سپیدرود هیچ اخطاری از داور میدان دریافت نکردند.

گزارش بازی

‘۷سانتر پیام ملکیان داخل محوطه شش قدم را رضا منصوری با مشت دور کزرد و توپ ریباندی به نیما پاکدل رسید که ضربه پاکدل با فاصله کم راهی اوت شد.

‘۲۵فرار تند و تیز رضا عاشوری داخل محوطه جریمه با دو دریبل سر ضرب و جا گذاشتن دو مدافع بابلسر همراه با سانتر دقیق او توپ را به مجمدرضا داوری رساند تا داوری با ضربه سر دقیق توپ را به گوشه تور تیر دوم وارد کند.

‘۳۲در حالی که نیما پاکدل با رضا منصوری دروازه بان بابلسر تک به تک بود منصوری با مشت به صورت پاکدل ضربه زد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد و بعد از یک وققه ۱۲ دقیقه‌ای در نهایت پنالتی را میلاد پورصف شکن در جخت محالف شیرجه رضا منصوری وارد دروازه کرد.

‘۴۹خطای واضح مدافع شهدا روی رضا عاشوری داخل محوطه شش قدم را در نهایت تعجب داور با تفاوتی از کنارش رد شد تا یادمان باشد شلوغ کاری در فراموشخانه لیگ دو همیشه جواب می‌دهد!

‘۷۰ یک و دوی میثم فردوسی با میلاد پورصف شکن و سانتر مواج میلاد روی سر ارسلان تفضلی تازه به میدان آمده فرود آمد تا ارسلان با یک ضربه سر دقیق گل سوم سپیدرود را به ثمر برساند.

‘۸۷فرار علی پرویزی جوان تازه به میدان آمده سپیدرود در عمق خط دفاعی بابلسر و سامتر عرضی او برای ارسلان تفضلی او را در موقعیت رو در رو با دروازه بان قرار داد تا بعد از دریبل سرپای دروازه بان گل دوم ارسلان و چهارم سپیدرود با یک کار ترکیبی دو بازیکن تازه به میدان آمده به ثمر برسد.

‘۹۶در شلوغی محوطه جریمه سپیدرود محمد دلاوریان تازه به میدان آمده موفق شد تا در حالتی که روی زمین افتاده بود با یک نوگ پا یک گل بابلسری ها را به ثمر برساند.

حاشیه ها دیدار سپیدرود رشت و شهدای بابلسر

مسابقه در هوای به شدت بارانی و پاییزی رشت آغاز شد و علی رغم شرایط بد جوی تعداد زیادی از هواداران سپیدرود خود را به ورزشگاه عضدی رسانده بودند.

نکته قابل توجه این دیدار حضور محمدرضا نقدی پور بازیکن گیلانی فصول گذشته ملوان بندرانزلی و سپیدرود در تیم شهدای بابلسر بود.

صابر میرقربانی که از ابتدای بازی با اعتراضات بی مورد برروی روان همه بود بعد از اعلام پنالتی صد در صد درست خطای رضا ناصری روی نیما پاکدل با شلوغ کاری تیمش را از زمین بیرون کشید تا محلی بودن تفکر خود را به همه نشان دهد.

در نهایت پس از یک ربع وقفه ای که میرقربانی در بازی به وجود آمد بازیکنان به زمین آمدند و در نهایت تعجب داور تنها ۱۲ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد!

داور در نیمه دوم ۵ دقیقه وقت تلف شده اعلام کرد و گل مهمان هم در همان دقایق به ثمر رسید.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.