وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

خبرگزاری میزان: مذاکرات پشت پرده با خریدار جدید

وب سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود – مسئولان ورزش گیلان برای سامان دادن به وضعیت سپیدرود با خریداری جدید، معتبر و محبوب در رشت مذاکره خواهند کرد.

به گزارش سایت سپیدرود و به نقل از خبرگزاری میزان، در حالی که سپیدرودی‌ها هفته قبل از توافق با کیومرث بیات سرخوش بودند، این هفته با جنجالی بزرگ رو به رو شدند. تغییرات ضربتی کیومرث بیات در تیم سپیدرود جنجالی بزرگ در رشت ایجاد کرد و این تغییرات پی در پی باعث شد تا هواداران این تیم با تجمعی اعتراض آمیز نسبت به وضعیت سپیدرود واکنش نشان دهند.

همین اعتراض‌ها و از سوی دیگر دو دستگی که در تیم سپیدرود و بین بازیکنان ایجاد شده بود، مسئولان استان گیلان را وادار به واکنش کرد. گویا مسئولان از این که تیم را به کیومرث بیات سپردند پشیمان شده و در پی اصلاح کار خود هستند.

در همین خصوص از منبعی موثق شنیدیم بعد از این که انتخاب بیات جو منفی را در شهر رشت بوجود آورد و هواداران خواهان برکناری وی شدند؛ اداره کل تربیت بدنی به این فکر افتاد تا با خریداران دیگر وارد مذاکره شود.

ظاهرا مسئولان با یکی از چهر‌های محبوب هواداران که در رشت بسیار خوش نام هم هست در حال مذاکره هستند.

البته این اتفاقات کاملا سری در حال انجام است تا کارشکنی در آن بوجود نیاید و اگر مذاکرات اولیه موفقیت آمیز بود، مذاکرات بعدی با اطلاع رسانه‌ها و هواداران صورت خواهد گرفت.

گویا اتفاقات اخیر موجی از نا امیدی را در شهر رشت بوجود آورده است و نگرانی رشتی‌ها دیگر نظرمحمدی و بیات نیست. بلکه در حال حاضر تنها نگرانی آنها تیم سپیدرود است و این نگرانی بوجود آمده است که با اتفاقات اخیر این تیم نابود شده و صدمه ببند. از این رو مذاکراتی پنهانی را در دستور کار خود قرار دادند تا با تغییراتی به نفع سپیدرود به این تیم کمک کنند.

باید دید در نهایت چه سرنوشتی در انتظار سپیدرود رشت است.

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

1 دیدگاه ارسال شده است

  • سید استقامت گفت:

    باسلام مسوولین باید به این مردم جواب بدهند چرا تا به امروز خریدار برای تیم سپیدرود نبود حالا دوتا پیدا شده چی شده‌؟ نکنه این اقای بیات باب میل بعضی ها نیست در این تیم چه خبر بود این مالک جدید همه اعضای فنی تیم رااخراج کرده است؟ کمی فکر کنیدچرا بعصی هوادار نما هاجلوی هییت فوتبال اعتراض میکنند چه کسانی هستند وبه کجا وابسته هستند؟ نیم فصل تمام شد تازه یک خریدارپیدا کردیم‌بعصیفکر میکنند این سپیدرود متعلق به کسینیستجزاین مردم شریفکه سرما وگرما داخل ورزشگاه میآییند وتیم محبوب سپیدرودتشویق مینمایند