وبسایت باشگاه سپیدرود رشت

خراسانی: آقای حسنی با کاشتن بذر نفاق در سپیدرود به دنبال چه هستید؟ / این بار نوبت به حسنی رسید که تیشه به ریشه سپیدرود بزند؟

حرف تازه

وب سایت فرهنگی ورزشی سپیدرود – فرهاد خراسانی سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت در پی اظهارات حسنی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در برنامه “با ورزش” شبکه باران؛ در مقام دفاع از حقوق باشگاه سپیدرود رشت و در جهت شفاف سازی اذهان عمومی، به اظهارات این نماینده پاسخ داد.

خراسانی در این خصوص گفت:

در مسائل تخصصی ورزشی مثل فوتبال که احتیاج به دانش، تجربه و تخصص دارد جایی برای اظهار نظر غیر متخصصین وجود ندارد تا موافقت آنها منشا اثر یا مخالفت شان موجب ضرر باشد. حسنی نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در برنامه جهت دار با ورزش مطالبی خارج از واقعیت بیان کرد که شاید ناشی از جهل به قانون و مسائل حقوقی است که لاجرم در مقام پاسخ برامدیم.

آقایان بعضا اینگونه تصور نکنند که فقط ساعت خودشان زمان درست را نشان می دهد!

استدلال ادبی که آقای حسنی در برنامه با ورزش ابراز نمودند بیشتر شبیه قیاس و شباهت بوده و این روش در استدلالات منطقی و حقوقی جایگاهی ندارد چون در منطق و در علم حقوق عناوین واقعیه معتبرند نه تعاریف ظاهریه! آقای حسنی حتما می دانند که تفنن در گفتار و به کار بردن واژه های نامنطبق با واقعیتهای اجتماعی جایش در قانون نیست و آقایان بعضا اینگونه تصور نکنند که فقط ساعت خودشان زمان درست را نشان می دهد!

آقای حسنی! تا حالا کجا تشریف داشتید و چه قدم های مثبتی برای سپیدرود برداشتید؟

جناب آقای حسنی! چند سوال از شما دارم. شما تا حالا کجا تشریف داشتید و چه قدم های مثبتی برای این تیم مردمی برداشتید؟

جناب آقای حسنی! چرا سیاست را به این تیم غیر سیاسی نسبت می دهید؟ آیا آرامش ایجاد شده در تیم سپیدرود رشت آرامش شما را برهم زده و شما را متضرر کرده که دلواپس شده اید؟ توجه فرمایید که رویکرد مدیریت و مالک جدید سپیدرود رشت علمی، آکادمیک، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی، منهای سیاسی است.

اگر از همکاران خود عقب ماندیم صبر و حوصله پیشه کنیم

جناب آقای حسنی! بهتر است به جای شعار و تفرقه و انتقاد؛ برای یکبار هم که شده خودتان در عمل وارد میدان شوید یا حداقل از شما یاد بگیریم که عدم توانایی و عدم پتانسیل خود را با حسادت نسبت به سایر نمایندگان نشان ندهیم و اگر از همکاران خود عقب ماندیم صبر و حوصله پیشه کنیم و چنانچه نمی توانیم کاری برای این تیم مردمی و با ریشه انجام دهیم حداقل برای موفقیت و پیروزی این تیم ارزشمند دعا کنیم.

دکتر تن زاده هرگز و ابدا خود را آماده حضور در کرسی های سیاسی مجلس یا شورا نکرده است

جناب آقای حسنی! دکتر تن زاده یک شخصیت علمی و اقتصادیست و به هیچ جناح و سمت و سویی وابستگی سیاسی نداشته و یک شخصیت کاملا مستقل است و حضور وی در فوتبال و باشگاه سپیدرود رشت صرفا جهت کمک به فوتبال رشت و مباحث اقتصادی آن است و هرگز و ابدا خود را آماده حضور در کرسی های سیاسی از جمله نمایندگی مجلس یا شورای شهر نکرده و اصولا چنین قصدی هم ندارد و هر کس در مورد ایشان چنین ادعایی دارد البینه علی المدعی هر کس ادعایی دارد باید اثبات کند.

آقای حسنی بهتر است در ابتدا در خصوص مسائل حقوقی نقل و انتقال مالکیت قانونی باشگاه سپیدرود رشت بنام آقای دکتر تن زاده اطلاعات جامع و کاملی داشته و از ایشان این انتظار می رود که در قوه ای خدمتگزار مردم هستند که نامش قوه قانونگذاریست و شایسته است که نسبت به قانون و مسائل حقوقی اشراف بیشتری به امورات داشته باشند و همچنین توقع داشتیم که ایشان در برنامه به نام “با ورزش” اما در حقیقت “ضد ورزش” و “ضد سپیدرود رشت” ؛ عنان اختیار خود را به دست یک مجری نداده و توسط ایشان به هر طرف هدایت نشوند.

اگر چه دکتر تن زاده در سابق یکی از کاندیداهای شورای شهر تهران بودند فلذا ایشان با نگاه تخصصی و با توجه به حوزه تخصصی ترافیک که معضل اصلی شهر تهران است ورود نمودند اما در این خصوص هیچ وابستگی سیاسی به هیچ جناحی نداشته و کاملا مستقل عمل نموده بودند.

هر چند حضور در انتخابات نمایندگی مجلس و شورای شهر به قصد خدمت نمودن به ملت شریف افتخار است اما از بیانات شخصی جناب حسنی اینگونه برداشت و استنباط می شود که گویا حضور در فوتبال به قصد رسیدن به مجلس تخلف یا جرم است در حالیکه برای اولین و آخرین بار متذکر می شوم که دکتر تن زاده به هیچوجه قصد حضور در عرصه های سیاسی را نداشته و باید اذعان نمایم که حداقل فایده صداقت راحتی وجدان است.

همه ما در هر مقام و منزلتی که هستیم هیچ برتری نسبت به دیگران نداریم و باید در تقابل با اشخاص “حد” ، “حق” ، “حریم” و “حرمت” افراد را رعایت کنیم .افرادی که با مجموعه باشگاه سپیدرود رشت عناد و غرض ورزی دارند؛ باید با وثیقه گذاشتن شرف خویش در برابر وجدان خود احساس مسئولیت کنند شاید راه مقرون به صواب همین باشد.

خراسانی در ادامه گفت:

شیطنتهای مجری برنامه با ورزش ؛ خانواده بزرگ باشگاه سپیدرود رشت هفته گذشته پیام شفاف خود را به ایشان اعلام و یاداوری نمودیم کسانی که قصد تخریب این باشگاه را در سر می پرورانند در دهلیز تاریک ناآگاهی قرار دارند و تکلیفشان برای طرفداران این باشگاه کاملا پیدا و هویداست و برای پیشگیری از ادامه این روند که صرفا قصد برهم زدن آرامش تیم، تخریب باشگاه و مدیران آن را دارند ناچارا به مرجع صالح شکایت خواهیم برد.

خراسانی: آقای حسنی با کاشتن بذر نفاق در سپیدرود به دنبال چه هستید؟ / این بار نوبت به حسنی رسید که تیشه به ریشه سپیدرود بزند؟
امتیاز به این پست

اخبار مرتبط با خبر بالا را از دست ندهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

7 دیدگاه ارسال شده است

 • وحید گفت:

  مسئولان و نمایندگان استان ما فقط می خواهند از امکانات استان جهت ترقی خودشان بهره بگیرند.
  ای کاش مسئولان ما حداقل مثل استانی نظیر اصفهان بودند.

 • مهرداد رشت گفت:

  جالب اقای حسنی میگه اقای تن زاده سیاسی هستش و افراد سیاسی بفکر قدرت خودشون هستند نه ورزش یعنی خودش با دهان خودش میگه بدنبال منفعت شخصی هست.

 • Yasin گفت:

  بره گم بشه مسولین بی غیرت . به شما هیچ ربطی نداره اگر دو من قیمت داشتید کمکی به تیم ریشه دار می دادی و لاغیر در غیراینصورت خاموش باشید .

 • Yasin گفت:

  اگر دو من غیرت داشتی کمک می کردید که مشخص شد همتون دنبال منفعت و منافع خودتونید همه تونو طرفدارا شناختند.

 • سیاه گفت:

  درود:اقای حسنی خیلی ها می‌دونن شما چطور رای اوردین حالا اگر اونجایی ازسردولتی همین مردمه در ثانی همینکه کسی پیدا شده وتیم جم و جور کرده یعنی قصد خدمت به این شهر واین تیم واین مردم داره واین مهمه (خدمتگذاری) که البته شاید برای نمایندها واژه نامانوسی باشه

 • فراز گفت:

  از شما نمایندگان بی .. و بی …, عاجزانه تقاضا داریم سکوت اختیار کنید و به همون کارهای همیشگیتون ادامه بدین و جیبتون رو پر پول تر کنید که از شما بخار دیگه ای بلند نمیشه .
  با تشکر

 • کورش گفت:

  بابا این حسنی دهاتیه تازه به دوران رسدس دانشجویه دکتری هست تو تبلیغاتش میگفته دکتر حسنی حالا دانشجو شدنش هم با تقلبه احتمالا ذی حساب بوده تو سازمان گردشگری اصلا معلوم نیست چطور سرو کلش پیدا شد و رای اورد البته عارف اومد رشت براش تبلیغ کرد